Keramikinės stogo čerpės – ilgaamžiškiausias ir stilingiausias sprendimas

Tvirtas namo stogas – tvirti namai, o kadangi šiuo metu stogo dangų pasirinkimas labai platus, daugeliui kyla klausimas, kuri geriausia. Dažniausiai rekomenduojama ir pasirenkama – keramikinė stogo danga, kuri ne tik puikiai atrodo, tačiau ir ilgai tarnauja, puikiai apsaugo nuo aplinkos dirgiklių. Keramikinės stogo čerpės – ilgaamžiškiausias ir stilingiausias sprendimas

Čerpės – geriausias pasirinkimas

Ieškote kokybės? Agmeka.lt – geriausia vieta įsigyti kokybiškas keramikines čerpes. Kodėl jos tokios geros?
• Keramikinės čerpės puikiai tinka tiek naujos statybos namuose, tiek restauruojant senus.
• Ši stogo danga tarnauja ilgus dešimtmečius, net šimtmečius, tad investicija tokia pat ilgaamžė kaip ir namas.
• Keramikinės čerpės yra natūralus, ekologiškas namo apsaugos pasirinkimas.
• Estetiniai niuansai – akivaizdūs.
• Akustine prasme keramikinės čerpės yra tylus pasirinkimas, kadangi būnant namuose stogas nebraškės nuo lietaus arba vėjo.
• Daugelį džiugina ir labai platus skirtingų spalvų bei formų pasirinkimas.
• Po šia stogo danga nesikaupia drėgmė, čerpės „kvėpuoja“.
• Čerpės puikiai atrodo be jokios didelės papildomos priežiūros, joms nereikia pirkti specialių priemonių.
• Ši stogo danga yra atspari ugniai bei rūdims.

Visos čerpės vienodos?

Pradėjus ieškoti stogo dangos pamatysite, kad egzistuoja labai platus pasirinkimas. Suglumote? Geriausia ieškoti pagal gamintoją bei tiekėją. Jeigu rasite patikimą gamintoją siūlantį geriausios kokybės pripažintas čerpes ir tiekėją, kuris gali patvirtinti, kad prekiauja originaliomis stogo dangomis – ten ir pirkite, kadangi dažnai didelis noras sutaupyti atsisuka atgal prieš pirkėją, kadangi jis nusiperka nekokybiškas bei techniškai netvarkingai pagamintas čerpes.
Pirkėjai dažniausiai perka pripažintus gamintojus, kaip kad Laumans, Roben, Creaton bei daugelį kitų. Tuomet jie gali jautis ramūs, kad rado tikrai pripažintą produkciją, kuri atitiks anksčiau išvardytus privalumus.

Užsienyje ir Lietuvoje pasirenkamos čerpės

Nors Lietuvoje vis labiau populiarėja skandinaviško stiliaus namai ir dažnas prie jų derina čerpes, kadangi stilistine prasme derinys išbaigtas, tačiau reikia nepamiršti, kad net ir statant skandinaviško stiliaus namus reikia rinktis tokias čerpes, kurios tinka lietuviškam klimatui.
Štai Skandinavų šalyse dažnai pasirenkamos čerpės šiurkščiais paviršiais, kadangi stiprus jūrinis klimatas dažniausiai „nuvalo“ stogus ir be žmogaus įsikišimo. Tuo tarpu Lietuvoje tokios čerpės nėra labai geras pasirinkimas, kadangi prilipusius nešvarumus teks valyti rankiniu būdu, o tai reikalauja ne tik laiko, tačiau ir papildomų investicijų. Taip pat rinkoje galima rasti labai daug čerpių, kurios yra skirtos žemų nuolydžių stogams. Tačiau dėl permainingo oro bei ilgų žiemų Lietuvoje dažniausiai statomi aukšti stogai, tad reikia atidžiau įvertinti ir šį niuansą.
Žinoma, visapusiškai kokybei reikia rinktis ne tik geriausias čerpes, tačiau to paties gamintojo tvirtinimo dalis. Tai galite jaustis ramesnis, kad sumontuotas stogas tikrai puikiai laikysis ir nekels jokių nesklandumų.

Gamintojo ar pardavėjo garantijos

Kadangi čerpės yra ilgaamžės, visiškai natūralu, kad gamintojai joms suteikia garantijas. Tiesa, kartais papildomas garantijas siūlo ir pardavėjai, tačiau metų eigoje įmonė gali keisti pavadinimą, gali bankrutuoti ir vėliau nebeliks į kur kreiptis, kad netinkamai funkcionuojančios čerpės būtų sutvarkytos. Taigi, geriau rinktis produkciją, kuri turi gamintojo garantiją, nes didesnė tikimybė, kad ja teks pasinaudoti nei pardavėjo teikiama garantija. Tiesa, keramikinės čerpės labai tvirtos, tad įsigijus originalias bei sertifikuotas tikrai artimiausius porą dešimtmečių net negalvosite apie stogo dangą ir atsiminsite tik tada, kai krašteliai apsamanos ir juos norėsis nuvalyti.

Parengta pagal UAB Agmeka medžiagą
Žalgirio g. 131, Vilnius
Lygioji g. 3, Kaunas