Ar dengiant stogą keraminėmis čerpėmis, stogo konstrukcija gali būti lengvesnė (ne tokia stipri), nei dengiant stogą betoninėmis čerpėmis? Koks yra keraminių ir betoninių čerpių svoris?
Kokią patartumėte stogo dangą pasirinkti ar cinkuotos skardos ar čerpes? Kokie būtų teigiami ir neigiami aspektai.
Namas dvišlaitis. Viena stogo pusė 24 laipsniai, o kita pusė stogo 40 laipsnių. Ar galima keramines čerpes dėti skirtingų nuolydžių stogams ar geriau kitos dangos paieškoti.
Kokios yra tinkamiausios keraminės čerpės stogui Senamiestyje? Kokia jų kaina?
Renovuojame namo, esančio Vilniaus senamiestyje, čerpinį stogą ir planuojame keisti čerpes. Ieškome patikimų keraminių S formos čerpių, kurių kaina ir kokybė būtų optimali. Čerpės turi atitikti paveldosauginius reikalavimus. Kokias čerpes rekomenduotumėte dėti?
Jeigu uždengsiu stogą keraminėmis čerpėmis, ar saulėkaitos pusėje jos nesutrūkinės, netrupės? Ką galite pasakyti apie jų patvarumą?
Kokį keraminių čerpių gamintoją pasirinkti? Esu girdėjęs blogų atsiliepimų apie Benders, kad lengvai trupa. Gal yra dar kažkurių gamintojų, kurių reikėtų vengti? Reikėtų rekomendacijų, kurios pasižymi gera kokybe ir nebūtų labai brangios.
Kokią stogo dangą geriausia dėti keraminę ar betoninę čerpę ar kitą dangą karkasiniam namui.
Norėčiau pasiteirauti, kokia stogo danga naudojama plokštiems stogams įrengti (ne šlaitiniams). Stogo nuolydis yra 11,5 laipsnių, ilgis 12 m, plotis 10 m. Kokią stogo dangą reikėtų rinktis pagal nuolydį, reikalaujamas specifikacijas, montavimo instrukcijas? Ar tiesiog galiu nusipirkti stogo dangą, kuri patinka pagal pvz.: keramines čerpes, betono banguoti lapai?
Namo stogas keturšlaitis. Kokios dangos išeiga jam būtų geriausia? Kainos ir kokybės santykiu, kad neišbluktų po metų. Tik ne bituminė.
eternit_banguoti_lakstai_300_300_px.png
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 54 specializuotų įmonių