Čerpiniai stogai

Rodomi įrašai 1-29 iš 29.
Kokią stogo dangą pasirinkti? Vienšlaičio stogo pasvirimo kampas - 8 laipsniai.
Projektuojant namą, stogo dangą buvau pasirinkęs bitumines stogo čerpeles, praėjus kiek laiko persigalvojau ir planuoju rinktis čerpes betonines arba keramines. Bituminėms čerpelėms įrengti reikia OSB+ritininės bitumines dangos+čerpelės, apytikslus svoris 20kg į kv. metrą, o čerpės tiek betoninės tiek keraminės apytiksliai 40-45kg į kv.m. Ar atlaikys stogo konstrukcija 25kg. į kv. metrą didesnį svorį nei projektuota?
Ar klojant bitumines čerpes ant medinės stogo konstrukcijos, OSB-3 storis būtinai privalo būti 12 mm? Ar galima kloti bitumines čerpes, jei ant gegnių sukaltos apipjautos lentos (storis 20mm), o ant lentų - OSB-3 plokštė (storis 8mm). Ar tai pažeidimas?
Koks yra minimalus betoninių čerpių nuolydis? Jei mūsų stogas bus 20 laipsnių. Ir, ar reikia vidinėms pertvaroms gręžtinių pamatų, nes stogo (keturšlaitis) plotas 280 m2.
Kokią stogo dangą patartumėt dėti namui: betonines čerpes ar skardą? Kurios dangos padėjimo darbai brangesni?
Ar dengiant stogą keraminėmis čerpėmis, stogo konstrukcija gali būti lengvesnė (ne tokia stipri), nei dengiant stogą betoninėmis čerpėmis? Koks yra keraminių ir betoninių čerpių svoris?
Kaip spręsti bituminių čerpelių samanojimo problemas. Kokiais atvejais šią stogo dangą dengti nerekomenduojama?
Man reikalinga bendra informacija apie čerpes. Planuojama dėti naują stogą rastiniam namui (stogo plotas apie 192 m2). Kokie yra pagrindiniai keramikinių, betoninių, bituminių čerpių skirtumai ar privalumai ir kokie kainų svyravimai. Tiesiog sunku apsispręsti, pateikta bendra info nepadeda, todėl reikalinga profesionalo konsultacija su preliminariais paskaičiavimais ir patarimais.
Planuojam dengti stogą sodo nameliui. Namelis medinis, stogas iš įlaiduotų lentų. Planuojam dengti bituminėm čerpėm. Klausimėlis - ar ant įlaiduotų lentų dar reikia OSB plokštės ar nebūtinai, jei stogo paviršius lygus? Be to gal galit patarti į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis bitumines čerpes? Kokių firmų patikimesnės, ilgaamžiškesnės?
Kokią patartumėte stogo dangą pasirinkti ar cinkuotos skardos ar čerpes? Kokie būtų teigiami ir neigiami aspektai.
Norėčiau pasiteirauti, kokia stogo danga naudojama plokštiems stogams įrengti (ne šlaitiniams). Stogo nuolydis yra 11,5 laipsnių, ilgis 12 m, plotis 10 m. Kokią stogo dangą reikėtų rinktis pagal nuolydį, reikalaujamas specifikacijas, montavimo instrukcijas? Ar tiesiog galiu nusipirkti stogo dangą, kuri patinka pagal pvz.: keramines čerpes, betono banguoti lapai?
PVC ar bituminė stogo danga. Kokie yra privalumai ir trūkumai, renkantis tarp PVC ir bituminės dangos plokščiam stogui?
Noriu pasiteirauti kokia stogo danga patvaresnė: skardinė, „Eternit“ ar bituminė? Sudėtinga apsispręsti.
Kokia Monier rubin 13 v kaina už čerpių m2
Kokią stogo dangą geriausia dėti keraminę ar betoninę čerpę ar kitą dangą karkasiniam namui.
Kokios yra tinkamiausios keraminės čerpės stogui Senamiestyje? Kokia jų kaina?
Jeigu uždengsiu stogą keraminėmis čerpėmis, ar saulėkaitos pusėje jos nesutrūkinės, netrupės? Ką galite pasakyti apie jų patvarumą?
Noriu ilgaamžių ir neblunkančių čerpių. Ką tokiu atveju rinktis geriau: keramikines čerpes ar betonines? Girdėjau kad šios labai greitai nublunka.
Kokį keraminių čerpių gamintoją pasirinkti? Esu girdėjęs blogų atsiliepimų apie Benders, kad lengvai trupa. Gal yra dar kažkurių gamintojų, kurių reikėtų vengti? Reikėtų rekomendacijų, kurios pasižymi gera kokybe ir nebūtų labai brangios.
Domina betoninė dvibangė čerpė, matinė, juoda. Stogas: dvišlaitis, 6x12, 144m2, nuolydis 40 laipsnių. Šoninės čerpės: 24 bėginiai metrai. Kraigo: 12 bėginių metrų.
Ar galima ant 15 metų senumo Mida bituminių čerpių dėti naujas bitumines čerpes?
Namas dvišlaitis. Viena stogo pusė 24 laipsniai, o kita pusė stogo 40 laipsnių. Ar galima keramines čerpes dėti skirtingų nuolydžių stogams ar geriau kitos dangos paieškoti.
Renovuojame namo, esančio Vilniaus senamiestyje, čerpinį stogą ir planuojame keisti čerpes. Ieškome patikimų keraminių S formos čerpių, kurių kaina ir kokybė būtų optimali. Čerpės turi atitikti paveldosauginius reikalavimus. Kokias čerpes rekomenduotumėte dėti?
Domina stogo danga, kai stogas nestatus. Domintų pigesnė danga, bet ne prasčiausia, nes keičiame patys. Svarstome įvairius variantus ir domimės kainomis už kv. m.
Kokios firmos čerpes rinktis? Stogo plotas nedidelis, pirtis. Norėtųsi pasirinkti kokybiškas, kad būtų pritaikytos Lietuvos klimatui ir ilgiau laikytų.
Ar galima kloti bitumines čerpes vėlyvą rudenį ir namas randasi prie pat Baltijos jūros.
Namo stogas keturšlaitis. Kokios dangos išeiga jam būtų geriausia? Kainos ir kokybės santykiu, kad neišbluktų po metų. Tik ne bituminė.
Norėčiau paklausti, norint keisti stogo dangą ar reikia nuimti bitumines čerpes?
Ruošiuosi renovuoti stogą, dengtą bituminėmis čerpėmis. Norėčiau dengti ant senų čerpių kitą bituminių čerpių eilę. Kokie būtų paruošiamieji darbai, ar reikalinga gruntuoti, ar dėti apatinį sluoksnį, ar naujos čerpės prilimpa prie senų nenaudojant papildomai klijų?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto