Banguoti lakštai – Patarimai

Ar įmanomas fibrocementinių banguotų lakštų atnaujinimas? Jei taip, kokios galimybės?
Koks yra fibrocementinių banguotų lakštų montavimas? Ar skiriasi nuo bituminių banguotų lakštų?
Kokie fibrocementinių banguotų lakštų privalumai lyginant su kitais banguotais lakštais?
Kokią stogo dangą rekomenduotumėte dėti, jeigu stogo pasvirimo kampas yra 13 laipsnių? Stogas vienšlaitis, gegnės sudėtos kas 60 cm.
Ar galima atnaujinti seną stogo dangą dengtą šiferiu, ant senos šiferio dangos dedant dabartinį lengvą ruberoidinį šiferį?
Kokią geriausia dėti stogo dangą: šiferinę, čerpes ar plieninę dangą? Į ką atsižvelgti renkantis stogo dangą?
Kokius šiferio lakštus rekomenduotumėte dėti, jeigu vienašlaičio stogo pasvirimo kampas yra 12 laipsnių? Renkamasi tarp lietuviškų UAB "Eternit" lakštų "Baltijos banga" ir "Klasika M", ir lenkiškų "Eurofala" - ir kodėl?
Ar vykdomas asbestinio šiferio keitimo kompensavimas? Ar kompensuojamas seno šiferio stogo perdengimas nauja danga?
Ar apsimoka perdažyti seną šiferį, prieš tai jį atitinkamai paruošus. Nes kokybė jo dar labai gera, tik spalva nublukusi. Kiek laiko perdažytas vėl nenubluks? Gal žinote kokių meistrų, kas kokybiškai atlieka tokį darbą? Ačiū už atsakymą. Pagarbiai, Sigitas
Ar senas šiferis yra nuodingas ir kur jį reikia utilizuoti?
Koks šiferis geresnis ar Eternit Baltic ar Cembrit (Izopot) ir kuo jie skiriasi?
Stovėjo pas mane dažytas šiferis supakuotas originaliai 1 metus. Pradėjus dengti pastebėjau, kad jis pabalęs netolygiai, praktiškai nesivalo, manau teks dažyti. Ką patartumėte jūs ir kiek kainuotų perdažymas? Ar gamta pati panaikins tuos pabalimus, o gal tiesiog gamyklinis brokas?
Kiek žiūrėjau forumuose, tai visur labai įvairios nuomonės, tačiau ką Jūs galite pasakyt apie šių stogo dangų skirtumus? Ar vadinamieji skardiniai stogai skiriasi nuo plieninės dangos? Kuo šiferis pranašesnis už skardą? Ir kokie visgi esminiai skirtumai? Keista, bet kiek pastebiu naujos statybos namų, beveik 90% su skardiniais stogais.
Norėjau pasiteirauti dėl šiferio pjovimo, kaip reikia pjaustyti šiferį?
Ar teisinga stogo keitimo eiga: nuimu seną šiferio dangą, po to ant grėbestų kloju Tyvek plėvelę, kalu tašelius 4x4 cm ir OSB plokštes 10 mm, dengiu bitumines čerpeles KATEPAL, apšiltinimui tarp gegnių bus dedama 15 cm sluoksnio akmens vata?
Architektas suprojektavo 7 laipsnių nuolydžio stogą, norim dėt eternit šiferį, (skardos nenorim, langai miegamojo virš šio stogo), architektas siūlo be laikančiųjų konstrukcijų dėt medžio drožlių plokštes, bituminę dangą ir tik po to ant bruselių šiferį ir to pačio tarpus izoliuoti, nes nuolydis mažas. Bet ar verta dėt tas plokštes su bitumu? Ar neužteks difuzinės plėvelės?
Domina stogo renovacija. Kas geriau šiferis ar plieninė danga? Apie 150 m plienas įkaista, tai reikėtų papildomų medžiagų?
Kodėl turi būti nupjauti šiferio lakštų kampai?
Kokia danga, šiferis Gotika ar čerpių imitacijos lakštai lengviau montuojami ir kokia būtų kaina. Stogo išmatavimai: 12,30 m x 9,40 m; 12,30 m x 6,40 m
Ar būtina, dengiant šlaitinį stogą šiferio lakštais, nupjauti šiferio lapų kampus? Ar tai turi įtakos denginio stiprumui ir patikimumui?
Ar yra gaminami spalvoti šiferio lakštai, kurie neblunka? Jei yra, tai kokio gamintojo rinktis?
Kokią stogo dangą patartumėt rinktis trijų čytų namui? Renkamės iš šiferio ar iš skardinio. Kuris jūsų nuomone būtų geriau?
Dėl šiferinės dangos keitimo nauja. Kaip ją pakeisti jeigu šiferis uždėtas ant skiedrinio stogo?
Namas stovi po medžiais. Ar šiferinio stogo po kelerių metų neaptrauks samanos?
Esu sodybos gyvenamojo namo bendrasavininkis. Viena namo puse mano, kita kaimyno. Siūlau kaimynui keisti viso namo (30 metų senumo) šiferinę stogo dangą nauja, tačiau jis nesutinka. Savo stogo dalies keitimui sutikimo taip pat negavau. Ką daryti tokiu atveju, kai ES skatina šiferinių stogų keitimą naujomis ekologiskomis dangomis, o kai kurie Lietuvos piliečiai tai ignoruoja?
Kaip ir kokio storio sluoksniais apšiltinti beasbesčiu šiferiu dengtą stogą iš išorės? Iš viršaus stogas apšiltintas mineraline vata. Stogo konstrukcija: gegnės, lentos, tada "tolis" (juodas smalinis dangalas) ir šiferis. Šiuo metu keičiu stogo dangą iš šiferi į beasbestį šiferį.
Ar asbestinio šiferio atliekos kelia pavojų sveikatai?
Norėčiau pasidomėti, kokia danga dengti namo stogą 97kv. keturių šlaitų, kad būtų geriausias kainos ir kokybės santykis.
Kokia stogo danga tinka dvišlaičiam stogui, kurio vienas šlaitas 45, o kitas 7 laipsnių? Namas mūrinis, stogo plotas apie 110 kv.m.
Ar galima ant bituminių lakštų montuoti saulės elektrinę?
eternit_banguoti_lakstai_300_300_px.png
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 394542 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164623 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 37 specializuotų įmonių