Ventiliaciniai kaminėliai – Patarimai

Ar reikia ventiliacinio kamino plokščiam stogui 20kv.?
Į kokį aukštį lauke reikia iškelti ventiliacijos kanalą mediniame vieno aukšto name iš dušo ir tualeto patalpos? Ar būtina įrengti ventiliatorių priverstinei ventiliacijai ar gali būti tiesiog uždaromos grotelės?
Turime nedidele stogo problemą. Stogas dengtas prilydomaja danga, šiltintas vata storis 200mm, ir stogo dangoje kaupiasi kondensatas. Ventiliuojamieji kaminėliai išdėstyti pan 20 kv kaminėlis. Gal galite patarti, kaip rasti kondensato atsiradimo priežastį?
Kokia yra ventiliacinio kaminėlio paskirtis?
Gyvenu keturbutyje ir nutarėme pakeisti stogą. Seniau butai turėjo krosnis, kurias vėliau visi gyventojai išgriovė, nes naudoja dujines virykles. Kaminai liko su ventiliacinėm angom. Dabar, kai keičiame stogą, kaimynai nutarė nugriauti kaminus, kaip visai nereikalingus. Ar tai teisingas žingsnis? Kaip bus su ventiliacija?
Ar teisingas žemiau nurodytas namo apšiltinimo būdas? Gegnes užpildysiu 250 mm storio sluoksnio vata. Ant gegnių dėsiu difuzinę plėvelą ir kalsiu išilginiais 25mm ir 50 mm grebėstais. Po gegne dėsiu plėvelę, 50 mm skersinis tašus (į tarpus bus dedama vata), padarysiu apdailą.Oras patekęs per karnizą kils aukštyn ir atsimuš į mūriną sieną.
eternit_banguoti_lakstai_300_300_px.png
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3317
Iš viso buvo užduota 167496 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 34 specializuotų įmonių