Ventiliaciniai kaminėliai – Patarimai

Į kokį aukštį lauke reikia iškelti ventiliacijos kanalą mediniame vieno aukšto name iš dušo ir tualeto patalpos? Ar būtina įrengti ventiliatorių priverstinei ventiliacijai ar gali būti tiesiog uždaromos grotelės?
Turime nedidele stogo problemą. Stogas dengtas prilydomaja danga, šiltintas vata storis 200mm, ir stogo dangoje kaupiasi kondensatas. Ventiliuojamieji kaminėliai išdėstyti pan 20 kv kaminėlis. Gal galite patarti, kaip rasti kondensato atsiradimo priežastį?
Ar teisingas žemiau nurodytas namo apšiltinimo būdas? Gegnes užpildysiu 250 mm storio sluoksnio vata. Ant gegnių dėsiu difuzinę plėvelą ir kalsiu išilginiais 25mm ir 50 mm grebėstais. Po gegne dėsiu plėvelę, 50 mm skersinis tašus (į tarpus bus dedama vata), padarysiu apdailą.Oras patekęs per karnizą kils aukštyn ir atsimuš į mūriną sieną.
Kokia yra ventiliacinio kaminėlio paskirtis?
Gyvenu keturbutyje ir nutarėme pakeisti stogą. Seniau butai turėjo krosnis, kurias vėliau visi gyventojai išgriovė, nes naudoja dujines virykles. Kaminai liko su ventiliacinėm angom. Dabar, kai keičiame stogą, kaimynai nutarė nugriauti kaminus, kaip visai nereikalingus. Ar tai teisingas žingsnis? Kaip bus su ventiliacija?
eternit_banguoti_lakstai_300_300_px.png
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 376110 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3263
Iš viso buvo užduota 155778 klausimų