Skiedriniai stogai

Rodomi įrašai 1-12 iš 12.
Domina skiedrinių stogų dangos kaina už kvadratą.
Kiek kainuoja 1 m2 stogo, dengto skiedromis? Kiek tektų sumokėti už 1 m2 skiedras (be darbo, tik už medžiagas)? Kiek gali kainuoti skiedrinis stogas?
Koks būna grėbestavimo žingsnis, kai dengiamas skiedrinis stogas? Kokie naudojami grebėstai?
Ar reikia impregnuoti skiedras? Kuo rekomenduotumėte? Ką suteikia impregnavimas skiedrinio stogo skiedroms?
Norėčiau paklausti, ar reikia kuo nors impregnuoti ar nudažyti skiedrinį stogą, ar nebūtina? Skiedrinis stogas nesenai uždengtas. Ir jeigu reikia impregnuoti, tai gal galite patarti su kuo?
Ar skiedrinis stogas tikrai sandarus, ar nepradės praleidinėti vandenį su laiku? Mat yra įvairių nuomonių - atseit, kad ir kaip gerai būtų sudėtas, bet po kiek laiko, vaikštant medinėms skiedroms, atsiras įtrūkimų, tarpelių ir vanduo kažkiek prasisunks per tokį stogą.
Kiek kainuotų 1kv.m drebulinių skiedrų apdengimas 3 sluoksniais (pavėsinė)? Reikėtų pakelti kazilus ir apdengti stogą skiedrom.
Kokia mediena yra naudojama skiedrų gamybai? Kokie tiek vienos, tiek kitos medienos privalumai ir trūkumai?
Ar yra taikomi kokie nors skiedrinių stogų kokybės standartai? Arba standartai skiedroms? Kokie reikalavimai turi būti skiedrinio stogo skiedroms?
Ketinu apšiltinti seno namo skiedrinį stogą iš viršaus. Iš lauko pusės ant stogo tvirtinti 15 cm storio gegnes, tarp jų dėti vatą ir tada ant viršaus naują stogo dangą. Ar geras toks šiltinimo būdas? Gal yra koks kitas? Ar nebus vėsu kartais pernakvoti tame name, jei stogą šiltinsiu tik tiek?
Iš kokios medienos gaminti skiedras stogui? Iš drebulės ar eglės?
Domina skiedrinių stogų dengimo kaina.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto