Prilydomos dangos lydymas ant prilydomos dangos

Ar galima lydyti antrinę stogo dangą ant antrinės prilydytos jau? Ar reikia kažkuo ištepti, kaip paruošti, kad gerai priliptų antrinė prie antrinės?

Stogo dangos prilydymas tiesiogiai prie OSB

Ar galima prilydyti dangą tiesiogiai prie OSB? Ar reikia pirminės dangos, tvirtinamos mechaniškai?

Prilydomos dangos kainos

Kiek kainuoja įsirengti plokščią stogą su prilydoma bitumine danga?

Stogo dengimas bitumine danga

Kokio storio turėtų būti OSB plokštė, dengiant dvišlaitį stogą bitumine danga? Ir ar toks stogo konstrukcijos eiliškumas yra geras: gegnė ant jos kas 20 cm horizontaliai lotuojamos lentos (3 cm storio), toliau OSB plokštė ir ant jos klijuojama bituminė danga?

Prilydomos stogo dangos klijavimas ant putų polistirolo

Ar galima prilydomą stogo dangą klijuoti tiesiai ant putų polistirolo? Gal būtų galima sužinoti, kaip atlikti tokius darbus?

Plieninė ir bituminė stogo danga, privalumai ir trūkumai

Ką rinktis: plieninę stogo dangą ar bituminę?

Bituminio stogo renovavimas

Ar galima ant bituminės stogo dangos (MIDA) viršutinio sluoksnio prilydyti dar vieną prilydomos dangos sluoksnį taip jį renovuojant? Problema ta, kad kažkur per stogą prasisunkia vanduo. Siūles pertepiau mastika, bet nepadeda, nes kiek supratau trūkusi viena dangos juosta. Stogo danga buvo dengta ant OSB plokštės be apatinio sluoksnio. Pastatas - garažas su šlaitiniu stogu.

Prilydoma danga, kuria galima vaikščioti

Ar turite prilydomos dangos, kuria būtų galima dengti balkoną ir ja būtų galima vaikščioti. Po balkonu yra kambarys ir būtina užtikrinti balkono hidroizoliaciją.

Rekomenduojamas nuolydis plokščiam stogui

Koks rekomenduojamas nuolydis plokščiam stogui, jei bus naudojama savaime prilydoma danga Mida, kuri bus klijuojama prie OSB plokštės?

Medinė konstrukcija prilydomai stogo dangai

Architektas projektuoja namą su sutapdintu stogu, kurio nuolydis nuo 1,8 iki 5 laipsnių. Planuojama ruloninė prilydoma stogo danga MIDA (2 sluoksniai). Ar galima stogo konstrukciją daryti medinę (murlotai, gegnes, grebėstai, OSB plokštė) ar reikia būtinai dėti gelžbetonines plokštes? Kokia teisinga turi būti stogo konstrukcija?

Oro pūslės prilydomoje stogo dangoje

Ar turi likti oro pūslės uždengus stogą prilydoma bitumine danga?

Stogą perdengti prilydoma stogo danga, kai šalta ir šlapia

Ar galima garažo stogą perdengti prilydoma stogo danga, kai šalta ir šlapia? Ar reikia laukti kol viskas išdžius? Šiuo metu yra sena danga, bet ji leidžia. Sienos ir stogo konstrukcija permirkusi.

Kaip įrengiama prilydoma stogo danga ant medinės konstrukcijos

Sveiki, reikia patarimo del stogo. Projektuojamas namas L formos, 180kv, 2 slaitu stogu. Noriu kuo mazesnio nuolydzio stogo, tai galvoju apie prilydoma danga. Neapsisprendziu del stogo konstrukcijos: medine su nedideliu nuolydziu ar gelzbetoniniu ploksciu su horizontaliu sluoksniu. Kuria rekomenduotumet? Kaip irengiamas vadinamas sumustinis su gelzbetoninem plokstem? Kaip irengiamas sumustins ant medines konstrukcijos prilydomai stogo dangai? Kokie kainu skirtumai? Nerimauju del medines konstrukcijos, kad medis "vaiksto" ir vasara pasildzius saulei, o ziema temp nukritus gali sutrukinet. Kokie pliusai ir minusai vienos ir kitos?

Ar galima pilti skaldą ant prilydomų dangų

Norėčiau sužinoti, kodėl Lietuvoje ant prilydomų dangų nėra pilama skaldelė, užsienyje mačiau tai - kažkur apie 10 cm užpila šviesios skaldos, manau kad tai pailgintų ilgaamžiškumą dangos, tik dėl šalčio įdomu ką pasakytumėte?

Pro stogo dangą sunkiasi vanduo

Vasarą naujai pastatytam dvibučiui kotedžui buvo uždėtas plokščias su prilydoma danga stogas. Jis įrengtas ant trapecinės profiliuotos skardos + 25cm putų polistirolas + 3cm paroc kieta vata + 2sluoksniai prilydomos dangos. Prieš mėnesį pradėjo pro stogą sunktis vanduo. Statytojas teigia, kad tai kondensatas ir skardoje prigręžiojo skylių, kad jis išbėgtų ir pro jas sėkmingai vanduo laša. Drėgmės vis daugėja (pastatas kol kas nešildomas), bet ar gali tiek daug būti kondensato? Ar normalu, kad skarda vietomis nesieka sienos ~25cm ir matosi putų polistirolas?

Prilydomos stogo dangos klijavimas

Ar galima prilydomą stogo dangą klijuoti ant šlaitinio skardinio stogo.

Prilydomos vieno dengimo stogo dangos skirtumas nuo paprastos bituminės

Kuo prilydoma vieno dengimo stogo danga skiriasi nuo paprastos prilydomos bituminės dangos?

Bituminės dangos prilydymas ant betono

Ar reikia prieš prilydant bituminę dangą ant betono tepti bituminę dangą, ar tiesiogiai ant betono lydyti?

Kuo dengti dvišlaitį namo stogą

Kokia stogo dangą patartumėte dengti dvišlaitį namo stogą - šiferiu ar bitumine danga? Ar tiesa, kad stogas, dengtas bitumine danga, nekvėpuoja?

Kokia danga tiktų vienšlaičiam stogui geriau, skardinė ar bituminė

Stogo nuolydis yra 15, stogas vienšlaitis. Kokia danga labiausiai tiktų - skardinė ar bituminė ir kokio tipo? Būtų įdomu sužinoti abiejų dangų trūkumus ir privalumumus.

Pro prilydomą bituminę stogo dangą sunkiasi vanduo

Pro stogą sunkiasi vanduo. Naujai pastatytame name viename kambaryje pro stogą sunkiasi vanduo. Stogas plokščias: profiliuota skarda, puta, vata, puta ir prilydoma bituminė danga. Atvykus meistrams jie nemato, kur ir kas galėtų būti pažeista ir kodėl sunkiasi tas vanduo. Sako čia ne prilydymo klaida. Kaip išspręsti problemą?

Priemonė bituminei stogo dangai nuo samanų

Reikia nupurkšti tirpalu bituminę stogo dangą nuo samanų. Kokias priemones galite pasiūlyti?

Prilydoma stogo danga, kai stogas su nuolydžiu

Stogas 3`nuolydžio, pagrindas lentos, daugiau kaip 300 kv.m. Kaip ir kokią prilydomą dangą siūlytumėte montuoti?

Įsuktų varžtų į prilydomą stogo dangą sandarinimas

Sveiki, ant plokščio stogo prilydoma danga norime montuoti saulės elektrinės paneles. Kaip būtų galima užsandarinti įsuktus į dangą varžtus, kuriais pritvirtinami 80mm pločio ir apie 600mm ilgio skardiniai laikikliai (metalinės juostos/rėmas)? Danga prilydyta prie 18mm OSB plokščių. Kokiais varžtais patartumėte sukti laikiklius, kad neišsipeštų iš OSB?

Prilydomos stogo dangos kaina su darbu

Laba diena, Kokia kaina prilydomos vieno dengimo stogo dangos su darbu?

Pro stogą su ruberoidu bėga vanduo

Yra blokuoti du garažai. Vieno stogas skardinis, kitas smaluotas arba su ruberoidu. Problema, kad per smaluotą pusę bėga sublokuotoje dalyje vanduo į garažą su skardiniu stogu. Ar patartumėt padengti bitumine danga smaluotą stogą? Ar reiktų tokiu atveju pašalinti senąją dangą? Gal yra kokių alternatyvų? Kadangi garažą valdo keli savininkai domintų kuo mažesnė kaina.

Bituminė danga balkone

Ar galima kloti Mida SELF KSK danga balkone/terasoj (nuolydis apie 1%)? Terasa bus eksploatuojama.

Stogo su prilydoma danga dengimas žiemą

Ar galima namo, kurio stogas sutapdintas su prilydoma danga uždenginėti žiemos sezonu?

Ant prilydomos dangos užpilti smėlio/žvyro ir sudėti trinkeles

Ar galima ant prilydomos dangos užpilti smėlio/žvyro ir sudėti trinkeles?

Prilydomoje dangoje atsirado pūslės

Prilydomoje 3 sluoksnių dangoje atsirado pūslės, kaip jas sutvarkyti?

Plokščias stogas, pavasarį keliose vietose šlampa butai

Laba diena, Plokščias stogas, pavasarį keliose vietose šlampa butai, iškviesti remontininkai pasiūlė keisti iš naujo visą stogo dangą. Vasarą kai lyja, per stogą nebėga. Ar reikia renovuoti stogą tokiu atveju ar užtenka uždengti naujus sluoksnius bituminės dangos?

Bituminė stogo danga ant plytelių

Ar galima uždengti verandos stogą, kuris yra šiuo metu išklotas keramikinėmis plytelėmis, bitumine danga? Vasarą ant jos bus vaikščiojama. Rudenį ir žiemą pro dangą patenka vanduo į verandą. Ką daryti?

Stogo danga konservatorijos stogui

Noriu keist stogą ant konservatorijos, nuolydis 3%, vienšlaitis 6×4.5 m, kokias medžiagas rekomenduotumėt? Kiek suprantu bituminės čerpės netinka, kas deja buvo mano pirminis pasirinkimas.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366192 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150756 klausimų