Prilydoma stogo danga – Patarimai

Savaime prilimpanti bituminė stogo danga mida self ksk. Kokia Jūsų nuomonė apie šią dangą?
Ar galima lydyti antrinę stogo dangą ant antrinės prilydytos jau? Ar reikia kažkuo ištepti, kaip paruošti, kad gerai priliptų antrinė prie antrinės?
Ar galima prilydyti dangą tiesiogiai prie OSB? Ar reikia pirminės dangos, tvirtinamos mechaniškai?
Kokio storio turėtų būti OSB plokštė, dengiant dvišlaitį stogą bitumine danga? Ir ar toks stogo konstrukcijos eiliškumas yra geras: gegnė ant jos kas 20 cm horizontaliai lotuojamos lentos (3 cm storio), toliau OSB plokštė ir ant jos klijuojama bituminė danga?
Kiek kainuoja įsirengti plokščią stogą su prilydoma bitumine danga?
Ar galima prilydomą stogo dangą klijuoti tiesiai ant putų polistirolo? Gal būtų galima sužinoti, kaip atlikti tokius darbus?
Ar galima ant bituminės stogo dangos (MIDA) viršutinio sluoksnio prilydyti dar vieną prilydomos dangos sluoksnį taip jį renovuojant? Problema ta, kad kažkur per stogą prasisunkia vanduo. Siūles pertepiau mastika, bet nepadeda, nes kiek supratau trūkusi viena dangos juosta. Stogo danga buvo dengta ant OSB plokštės be apatinio sluoksnio. Pastatas - garažas su šlaitiniu stogu.
Ar turite prilydomos dangos, kuria būtų galima dengti balkoną ir ja būtų galima vaikščioti. Po balkonu yra kambarys ir būtina užtikrinti balkono hidroizoliaciją.
Ką rinktis: plieninę stogo dangą ar bituminę?
Koks rekomenduojamas nuolydis plokščiam stogui, jei bus naudojama savaime prilydoma danga Mida, kuri bus klijuojama prie OSB plokštės?
Ar turi likti oro pūslės uždengus stogą prilydoma bitumine danga?
Architektas projektuoja namą su sutapdintu stogu, kurio nuolydis nuo 1,8 iki 5 laipsnių. Planuojama ruloninė prilydoma stogo danga MIDA (2 sluoksniai). Ar galima stogo konstrukciją daryti medinę (murlotai, gegnes, grebėstai, OSB plokštė) ar reikia būtinai dėti gelžbetonines plokštes? Kokia teisinga turi būti stogo konstrukcija?
Ar galima garažo stogą perdengti prilydoma stogo danga, kai šalta ir šlapia? Ar reikia laukti kol viskas išdžius? Šiuo metu yra sena danga, bet ji leidžia. Sienos ir stogo konstrukcija permirkusi.
Sveiki, reikia patarimo del stogo. Projektuojamas namas L formos, 180kv, 2 slaitu stogu. Noriu kuo mazesnio nuolydzio stogo, tai galvoju apie prilydoma danga. Neapsisprendziu del stogo konstrukcijos: medine su nedideliu nuolydziu ar gelzbetoniniu ploksciu su horizontaliu sluoksniu. Kuria rekomenduotumet? Kaip irengiamas vadinamas sumustinis su gelzbetoninem plokstem? Kaip irengiamas sumustins ant medines konstrukcijos prilydomai stogo dangai? Kokie kainu skirtumai? Nerimauju del medines konstrukcijos, kad medis "vaiksto" ir vasara pasildzius saulei, o ziema temp nukritus gali sutrukinet. Kokie pliusai ir minusai vienos ir kitos?
Norėčiau sužinoti, kodėl Lietuvoje ant prilydomų dangų nėra pilama skaldelė, užsienyje mačiau tai - kažkur apie 10 cm užpila šviesios skaldos, manau kad tai pailgintų ilgaamžiškumą dangos, tik dėl šalčio įdomu ką pasakytumėte?
Vasarą naujai pastatytam dvibučiui kotedžui buvo uždėtas plokščias su prilydoma danga stogas. Jis įrengtas ant trapecinės profiliuotos skardos + 25cm putų polistirolas + 3cm paroc kieta vata + 2sluoksniai prilydomos dangos. Prieš mėnesį pradėjo pro stogą sunktis vanduo. Statytojas teigia, kad tai kondensatas ir skardoje prigręžiojo skylių, kad jis išbėgtų ir pro jas sėkmingai vanduo laša. Drėgmės vis daugėja (pastatas kol kas nešildomas), bet ar gali tiek daug būti kondensato? Ar normalu, kad skarda vietomis nesieka sienos ~25cm ir matosi putų polistirolas?
Ar galima prilydomą stogo dangą klijuoti ant šlaitinio skardinio stogo.
Kuo prilydoma vieno dengimo stogo danga skiriasi nuo paprastos prilydomos bituminės dangos?
Ar reikia prieš prilydant bituminę dangą ant betono tepti bituminę dangą, ar tiesiogiai ant betono lydyti?
Kokia stogo dangą patartumėte dengti dvišlaitį namo stogą - šiferiu ar bitumine danga? Ar tiesa, kad stogas, dengtas bitumine danga, nekvėpuoja?
Stogo nuolydis yra 15, stogas vienšlaitis. Kokia danga labiausiai tiktų - skardinė ar bituminė ir kokio tipo? Būtų įdomu sužinoti abiejų dangų trūkumus ir privalumumus.
Pro stogą sunkiasi vanduo. Naujai pastatytame name viename kambaryje pro stogą sunkiasi vanduo. Stogas plokščias: profiliuota skarda, puta, vata, puta ir prilydoma bituminė danga. Atvykus meistrams jie nemato, kur ir kas galėtų būti pažeista ir kodėl sunkiasi tas vanduo. Sako čia ne prilydymo klaida. Kaip išspręsti problemą?
Reikia nupurkšti tirpalu bituminę stogo dangą nuo samanų. Kokias priemones galite pasiūlyti?
Stogas 3`nuolydžio, pagrindas lentos, daugiau kaip 300 kv.m. Kaip ir kokią prilydomą dangą siūlytumėte montuoti?
Sveiki, ant plokščio stogo prilydoma danga norime montuoti saulės elektrinės paneles. Kaip būtų galima užsandarinti įsuktus į dangą varžtus, kuriais pritvirtinami 80mm pločio ir apie 600mm ilgio skardiniai laikikliai (metalinės juostos/rėmas)? Danga prilydyta prie 18mm OSB plokščių. Kokiais varžtais patartumėte sukti laikiklius, kad neišsipeštų iš OSB?
Laba diena, Kokia kaina prilydomos vieno dengimo stogo dangos su darbu?
Yra blokuoti du garažai. Vieno stogas skardinis, kitas smaluotas arba su ruberoidu. Problema, kad per smaluotą pusę bėga sublokuotoje dalyje vanduo į garažą su skardiniu stogu. Ar patartumėt padengti bitumine danga smaluotą stogą? Ar reiktų tokiu atveju pašalinti senąją dangą? Gal yra kokių alternatyvų? Kadangi garažą valdo keli savininkai domintų kuo mažesnė kaina.
Ar galima kloti Mida SELF KSK danga balkone/terasoj (nuolydis apie 1%)? Terasa bus eksploatuojama.
Ar galima namo, kurio stogas sutapdintas su prilydoma danga uždenginėti žiemos sezonu?
Ar galima ant prilydomos dangos užpilti smėlio/žvyro ir sudėti trinkeles?
Prilydomoje 3 sluoksnių dangoje atsirado pūslės, kaip jas sutvarkyti?
Laba diena, Plokščias stogas, pavasarį keliose vietose šlampa butai, iškviesti remontininkai pasiūlė keisti iš naujo visą stogo dangą. Vasarą kai lyja, per stogą nebėga. Ar reikia renovuoti stogą tokiu atveju ar užtenka uždengti naujus sluoksnius bituminės dangos?
Ar galima uždengti verandos stogą, kuris yra šiuo metu išklotas keramikinėmis plytelėmis, bitumine danga? Vasarą ant jos bus vaikščiojama. Rudenį ir žiemą pro dangą patenka vanduo į verandą. Ką daryti?
Noriu keist stogą ant konservatorijos, nuolydis 3%, vienšlaitis 6×4.5 m, kokias medžiagas rekomenduotumėt? Kiek suprantu bituminės čerpės netinka, kas deja buvo mano pirminis pasirinkimas.
eternit_banguoti_lakstai_300_300_px.png
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399992 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167817 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 52 specializuotų įmonių