Plieninės stogų dangos

Rodomi įrašai 1-25 iš 42.
Kokia yra stogo dangos ir stogo dengimo darbų kaina? Noriu keisti 100 m2 stogą, tačiau negaliu tam skirti labai daug lėšų. Koks variantas būtų optimaliausias?
Noriu pasiteirauti dėl skardinės namo stogo dangos. Namas vienšlaičiu stogu, neapsisprendžiame kokią stogo dangą pasirinkti. Esame apsistoję ties skardine stogo danga, tačiau yra skeptikų, kurie atkalbinėje nuo tokios dangos. Jų nuomone skardinis stogas sukelia daug garso lyjant, sako, kad stogas barška taip pat, kaip skardinės palangės. Norime eksperto patarimo, ar iš tiesų skardinė stogo danga „barška" lyjant ?
Kokią stogo dangą geriau pasirinkti: profiliuotą skardą ar neasbestinį šiferį „Eternit"? Kokie šių dangų privalumai ir trūkumai? Ar šios dangos tinka visų konstrukcijų stogams?
Skardinis pakalimas, norėtųsi išgirst iš šios srities žinovų šio pakalimo trūkumus ir privalumus. Ar yra specialios technologijos jį montuojant. Namas yra 1 aukšto, dvišlaitis, šildoma perdanga tai palėpė negyvenama, tuščia erdvė. Pačio stogo danga profiliuota skarda. Kokį pakalimą rinktis, jeigu rinktis iš kitų medžiagų?
Plieninio stogo dažymas – kokius dažus pasirinkti, kad jie nenusiluptų po keleto metų? Dėl kokių priežasčių nusilupa dažai nuo plieninio stogo?
Praeitais metais šaltuoju metų laiku stogdengiai uždengė skardinį stogą. Skardos lakštai klasikiniai, vokiški - 13 metrų ilgio. Pavasarį stogas pradėjo traškėti. Traška labai garsiai ir nuolat, atrodo, kad visą laiką lyja. Tiek stogdengiai, tiek dangos pardavėjai sako, kad iš jų pusės viskas gerai. Kur galėtų būti priežastis.
Renkuosi stogo dangą naujam namui ir nežinau kokią pasirinkti: Tradicinius šiferio lakštus ar estetiškai atrodančius plieninius stogus. Ar tiesa, kad didžiausias plieninės čerpių imitacijos stogo dangos trūkumas yra jos tvirtinimas, pergręžus ją ir medvarščiais prisukant prie stogo karkaso? Per eilę metų (5-7) sueižėjus sraigtų tarpinėms vanduo veikia plieną ir šis rudyja, kol galiausiai apie varžtą atsiranda kiaurymė ir stogo danga praranda patikimą fiksaciją prie medinės stogo konstrukcijos. Jei taip tikrai bus, tai kaip to išvengti. Dėkoju.
Kokia plieninė stogo danga patikimesnė trapecinė ar čerpinio profilio. Girdėjau, kad čerpių profilio skardinės dangos tarnavimo laikas trumpesnis nes ji ištempta. Kaip yra iš tikrųjų?
Kokia plieninės stogo T18 skardos kaina? Man reikia 120 kv.m.
7 laipsnių dvišlaitis skardinis stogas, dengtas RUUKKI CLASSIC, skardos lakštai po 9m, ventiliacijos tarpas 35mm. Nuolat barška skarda, ypač pašvietus saulei !!! Koks sprendimas, nes prie tokio nuolydžio turi būti ventiliacijos tarpas apie 100mm, taip pat nedėta akustinė juosta po skarda ant grebėstų.
Domina plieninė stogo danga ir jos kaina. Nuo ko priklauso plieninės stogo dangos kainos, kas lemia vienas ar kitas kainas?
Norėčiau ekspertų patarimo dėl skardinio stogo apšiltinimo. Stogas dengtas prieš dešimtmetį, ant gegnių kalant skersines viengubo pjovimo nužievintas lentas ir tiesiog ant jų kalant skardos lapus (suplojant kanta). Ar neklystu manydamas, kad iš vidaus kabėmis prišaudžius stomex 1300 plėvelę galiu šiltinti akmens vata, komex plėvele ir gipskartonas. Antras variantas kalti ant skardos makaronus išilginius, stomex 1300 skersinės lentos ir Eternir šiferis.
Kokios yra pagrindinės skardinės stogo dangos savybės? Kokie šios dangos privalumai ir trūkumai?
Noriu pasikeist sodo namo stogo dangą. Galvoju apie skardinį, bet ar jis man nenusidėvės greitai, nereikės jo perdažinėt? Kiek laiko apskritai, tarnauja skardinis stogas?
Domina plieninės stogų dangos, kuo skiriasi matinis paviršius nuo blizgaus, kas geriau?
Kokią stogo dangą pasirinkti, kai stogo nuolydis 13 laispnių. Dėl sniego dangos susidarymo žiemą.
Ką patartumėte, lupasi plieninio stogo (čerpių imitacija) dažai, bet tik iš pietinės stogo pusės, kur saule. Lupasi ir krenta gabalais, dalis jau nusilupo, bet dar yra ir nenusilupusių plotų. Keisti? Dažyti?
Susidėjau klasikinę stogo dangą ir pučiant gausingam vėjui girdisi didelis garsas. Atrodo, kad kas bėgiotų ant stogo. Problema, kad stogo lakštai labai išsigaubę, kokie 1-2cm ir pučiant vėjui jie virpa. Montuojant skardą, lotos buvo tikrai lygios. Garso plėvelę ant lakšto klijavau, bet ji plona apie 2mm tai ten iš jos jokios naudos. Turiu nešildomą palėpę, tai ten pavyko apie 30proc. stogo ilgio užkišt su vata ir įtempti lakštus, tai stogas truputį dabar tylesnis. Kaip išspręsti šitą problemą? Persukti stogą per naujo kažką pakišant po lakštu (kiek tai kainuotų, du šlaitai 180m2)? Skaitinėjau čekų forumus, ten nemažai kas turi tokias problemas, tai yra tokių kurie su medsraigčiais/su guma, prisisuko kas metrą į lakštą ir problemą išsprendė.
Turiu klausimą, nupirkom dastata profilis skarda, ir dabar ten yra kaip įbrukimai, kaip dažai uždžiūvę. Ar galiu reikalauti keitimo skardos, ar reikia kokio nepriklausomo eksperto, jei taip, ar Jūs galite tai nustatyti?
Nusprendėme stogą dengti plienine danga (čerpių imitacijos), tik neapsisprendžiame, kokią rinktis: blizgią ar matinę. Ar skiriasi jų techniniai parametrai ir ilgaamžiškumas?
Daug diskutuojama apie stogo dangas, bet kokios gamintojo garantijos? Kiek metų laikys skarda ir kiek metų Eternit - juk visi kalba, kad šiferis laiko tik 5 metus o po to spalva nueina dryžiais. Tai kiek metų garantija suteikiama estetinėm ir techninėm savybėm?
Kokia stogo danga geriausiai tiktų mažo nuolydžio stogui, kai stogo nuolydis tik 7 laipsniai?
Neseniai uždengtas klasikinio profilio skardinis stogas, jame atsirado neaiškios kilmės kiauryminės skylės (apie 8 skirtingose vietose). Stogas dengtas išilginiais 11m ilgio lakštais per visą ilgį. Darbų vadovas šias skyles užtaisė tos pačios skardos lopeliais juos pritvirtinant kniedemis ir dedant silikoną. Ar tai patikima, ką patartumėt?
Namo mansarda neįrengta ir neplanuojame jos įrenginėti gyvenimui. Ar pasirinkus plieninę stogo dangą ir stogo neapšiltinus, neturėsime rūpesčiu dėl garso - tai yra nuolatinio triukšmo lyjant lietui?
Ar galima lenktą stogą dengti bet kokia stogo danga (pvz. beasbestiniu šiferiu)? Ar gal yra ir kitų tam pritaikytų stogo dangų?
 
Sritis:
Sritis: