Skardinis pakalimas: privalumai ir trūkumai

Klausimas:
Skardinis pakalimas, norėtųsi išgirst iš šios srities žinovų šio pakalimo trūkumus ir privalumus. Ar yra specialios technologijos jį montuojant. Namas yra 1 aukšto, dvišlaitis, šildoma perdanga tai palėpė negyvenama, tuščia erdvė. Pačio stogo danga profiliuota skarda. Kokį pakalimą rinktis, jeigu rinktis iš kitų medžiagų?
Komentarai:
Plieniniai pakalimai prieš plastikinius turi daugiau privalumų. Visų pirma - ilgaamžiškumas, susimontavot iš pamiršot. Estetinis vaizdas - sunku atskirti nuo tikro medžio. Praktiškumas - lengvai valomas. Universalumas - galimybė iš tos pačios skardos, kur daromas pakalimas, pagaminti nestandartines detales, tokias kaip murlotų dėžutes su dangteliais, nestandartines jungtis ir panašiai. Peržiūrėkit žemiau esančioje nuorodoje mūsų darytus objektus.

Vienintelis minusas lyginant su plastikiniais pakalimais yra kaina. Plastikinio pakalimo kaina yra nuo 6,3 eur/m2, plieninio nuo 8,5 eur/m2.
Andriejus, UAB "Fabervita"
Pakalimai jūsų stogui tinka įvairių rūšių, tiek plieniniai, tiek plastikiniai, tiek fibrocementinių dailylenčių. Jei rinktis pagal kainą plastikiniai būtų pigiausi, tuomet sektų plieniniai ir brangiausios būtų fibrocementinės dailylentės.
Giedrius, Alnida, UAB
 
Sritis:
Sritis: