Pigiausia stogo danga

Klausimas:
Kokia yra stogo dangos ir stogo dengimo darbų kaina? Noriu keisti 100 m2 stogą, tačiau negaliu tam skirti labai daug lėšų. Koks variantas būtų optimaliausias?
Komentarai:
Reiktų apsispręsti – stogo danga dažyta ar nedažyta. „Eternit“ siūlo nedažytą ir pigiausią Klasika XL 2500x1130, kaina apie 5 Eur su PMV už naudingą m2. Dažytos Klasika 1750x1130 kaina apie 7 Eur su PVM už 1 m2 naudingo ploto, (ši kaina netaikoma žalios spalvos dangai).
Jeigu norite keisti gyvenamo namo stogą – tada pigiausiai ir greičiausiai pakeisti stogą galima su plienine stogo danga. Kitokios paskirties pastate galima dėti bituminius lakštus. Šiaip bituminis šiferis yra pigiausia stogo danga.
Sigitas, Nord Profil, UAB
Pigiausias variantas būtų plienine skarda. Ji gali būti dažyta arba ne. Stogas turi būti ne keleriems metais, todėl reikėtų rinktis ne vienkartinius stogus.
Šiuo metu galime pasiūlyti nuo 5,49 Eur/1 m2.
Sandra, UAB KREINER
Optimaliausias ir kokybiškiausias variantas būtų betoninės čerpės. 1 m2 kaina yra ~7,25 Eur su PVM/m2 su pristatymu į vietą.
Siūlome bituminę stogo dangą „Onduline“: 4 Eur su PVM 1 m2.
Valdas, UAB Lonsta
Pigiausias variantas būtų bituminiai lakštai – 1 m2 kaina nuo 25 Eur su darbais ir medžiagomis (jei tai šlaitinis stogas).
Mindaugas Kasparavicius, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: