Kokius šiferio lakštus dėti

Klausimas:
Kokius šiferio lakštus rekomenduotumėte dėti, jeigu vienašlaičio stogo pasvirimo kampas yra 12 laipsnių? Renkamasi tarp lietuviškų UAB "Eternit" lakštų "Baltijos banga" ir "Klasika M", ir lenkiškų "Eurofala" - ir kodėl?
Komentarai:
Stogo nuolydžiui esant 12 laipsnių, rekomenduojama naudoti UAB "Eternit Baltic" gaminamus "Baltijos banga" lakštus. Šie lakštai turi aukštas bangas, dėl kurių pagerėja vandens nutekėjimas ir lapai yra 30 proc. tvirtesni nei Klasika serijos lakštai.Esant 12 laipsnių stogo nuolydžiui, rekomenduojame naudoti difuzinę plėvelę, kurios sujungimai suklijuojami.
Vidas Jaškauskas, Eternit Baltic, UAB
"Eternit" lakštus galima dėti nuo 7 laipsnių, "Eurofala" lakštus galima montuoti nuo šiek tiek didesnio nuolydžio - 12 laipsnių (nes jų banga žemesnė). Taigi prie Jūsų nuolydžio galima montuoti ir tuos, ir tuos lapus.
Sigitas, Nord Profil, UAB
Visi Jūsų išvardinti variantai tinkami, taigi galite drąsiai rinktis pagal toliau išvardintus kriterijus: spalvą, bangų kiekį ir jų aukštį. Galbūt vertėtu atsižvelgi į galimybę komplektuoti papildomas detales, tokias kaip kraigas ir vėjalentės.
Donatas Paplauskas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: