Stogo danga, kai stogas nestatus

Klausimas:
Domina stogo danga, kai stogas nestatus. Domintų pigesnė danga, bet ne prasčiausia, nes keičiame patys. Svarstome įvairius variantus ir domimės kainomis už kv. m.
Komentarai:
Reiktų atkreipti dėmesį į tai, jog čerpiniams profiliams yra būtinas minimalus 14 laipsnių nuolydis, o klasikinio tipo Classic stogo dangai yra reikalingas bent 7 laipsnių minimalus nuolydis. Įrengiant naują stogo dangą reikėtų vadovautis instrukcijomis, senas konstrukcijas reikėtų nuodugniai patikrinti, jeigu reikia, nuardyti ir pakeisti senus grebėstus ir rengti naują konstrukciją. Gegnės-plėvelė-išilginiai grebėstai-skersiniai grebėstai-stogo danga)

Mes galėtume Jums pasiūlyti čerpinio profilio stogo dangas :

Monterrey FEB – Ruukki 30 – 9,10 Eur/m2, Ruukki 40 – 10,82 Eur/m2, Standartinės spalvos RR
Monterrey Eco - Ruukki 30 0,45mm – 7,95Eur/m2, Standartinės spalvos RR
Finnerra FEB – Ruukki 40 – 9,32 Eur/vnt
Adamante – Ruukki 50 -14,16 Eur/m2, Ruukki 30 – 10,60Eur/m2,
Armorium – Ruukki 50 – 16,15 Eur/m2 ;

Taip pat Classic profilio stogo dangas:

Classic A/B – Ruukki 30 – 11,98 Eur/m2, Zn(Cinkuota) – 10,35 Eur/m2
Classic C/D – Ruukki 50 – 14,80 Eur/m2
Classic Premium – Rukki 50 Plius (reljefiškas paviršius ) – 22,75 Eur/m2

*Visos kainos mažmeninės pateiktos kartu su PVM

(Šioms dangoms yra taikoma garantija 30 m., 40 m. arba 50 metų, priklausomai kokį dangos tipą ir padengimą pasirinksite (Ruukki 30 - Poliesteris, Ruukki 40 - Purex ar Ruukki 50 - Purall-Matt).
Techninis konsultantas Aidas Balčiūnas, Ruukki Lietuva, UAB
Pirmas klausimas būtų ką reikštų pasakymas stogas nestatus? Jei jo nuolydis ne mažesnis nei 14 laipsnių, rekomenduojame betonines čerpes. Tai greitai montuojama, patvari, nekaistanti, ilgaamžė, ekologiška, pigi stogo danga, kuri suteiks namui grožio ir papildomos vertės.
Vida Samaitė, Monier, UAB
Bitumines čerpes SHINGLAS galima kloti nuo 12 laipsnių nuolydžio. Esant mažesniam stogo nuolydžiui, reikia būtinai kreiptis į techninį specialistą, jis Jums padės teisingai parinkti papildomus hidroizoliacinius sluoksnius.
Povilas Smaliukas, Mida LT, UAB
Reiktų žinoti Jūsų tikslų stogo nuolydi laipsniais.

Bituminės čerpės gali būti montuojamos nuo 12 laipsnių nuolydžio. Taipat būtina atkreipti dėmesį į čerpėms suteikiamą garantija, bei bitumo techninę sudėti. Bituminės čerpės yra dviejų tipų - OKSIDUOTO bitumo (neilgalaikės paskirties statiniams, dažniausiai suteikiama apie 5-10m garantija), bei MODIFIKUOTO SBS bitumo (ilgalaikės paskirties statiniams, suteikiama net 50m garantija naudojant apatinį hidroizoliacinį paklotą.).

Taipat reikia žiūrėti, kad gamintojas siūlytu visas sudedamasias dalis - kraigo/karnizo juostas, paklotus, dangas sąlajoms - naudojant jas yra suteikiama garantija bei stogas būna uždengtas pagal visus reikalavimus ir technologijas.
Tomas, Ekspertai.lt
Iš savo pusės galiu pasiūlyti bitumines čerpeles. Turime ir nekondicinių čerpelių po 3,5 Eur/m2. Su nekondcinėmis esu užsidengęs savo stogus ir jau apie 10 metų.
Alfredas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: