Keraminiai blokeliai gyvenamųjų namų statybai

Keraminiai blokeliai KERATERM 17,5 - gyvenamųjų namų statybai. Keraminiai blokeliai gyvenamųjų namų statybai

Planuojate statytis vieno aukšto ar vieno aukšto su mansarda nedidelį gyvenamąjį namą ir nenusprendžiate kokias medžiagas pasirinkti sienų mūrui?

Esate taupus, tačiau suprantate, kad sienų konstrukcija turi būti kokybiška, ilgaamžė, tvirta ir šilta?

Ši informacija JUMS!

Kompanija LODE (Latvija) žinoma kaip vienų iš kokybiškiausių Lietuvos rinkoje esančių keraminių gaminių gamintoja, pristato aukščiausios kokybės keraminius blokelius KERATERM 17,5.

Dėl didelio šių blokelių stiprio ir puikių šiluminių savybių, pagrindinė keraminių blokelių KERATERM 17,5 paskirtis yra gyvenamųjų, vieno ir vieno su mansarda aukšto, namų laikančių sienų mūrui.

Kodėl verta rinktis keraminius blokelius KERATERM 17,5:

1. STIPRIS. Dėl didelio šių blokelių stiprio (atsparumas gniuždymui net 12,5 Mpa, kai tuo tarpu dujų silikatas vos 2-3 Mpa, keramzitas 3-5 Mpa, betoniniai blokeliai 6 Mpa) blokeliai KERATERM 17,5 puikiai tinka išorinių ir vidinių laikančių sienų mūrui.

Blokelio stipris - vienas pagrindinių rodiklių, kuriuos turi tenkinti sienų mūras, kadangi pagrindinė sienų paskirtis yra laikyti apkrovas, perimti stogo apkrovas ir perduoti jas į pamatus.

2. ŠILUMA. Būdami ne tik vieni stipriausių blokelių rinkoje, keraminiai blokeliai KERATERM 17,5 pasižymi ypač geromis šiluminėmis savybėmis. Šių blokelių šilumos laidumo koeficientas - 0,19 W/mK.

3. EKOLOGIJA. Keraminiai blokeliai gaminami tik iš natūralių medžiagų.

4. MIKROKLIMATAS. Keramika pasižymi tuo, kad jos mikrostruktūra yra panaši į medienos mikrostruktūrą (kapiliarinė) - kas leidžia pasiekti mikroklimatines savybes artimas medienai, bet tuo pačiu metu būti žymiai praktiškesne medžiaga. Dėl minėtos struktūros, blokeliai yra natūralūs drėgmės reguliatoriai ir išskiria patalpose susikaupusią drėgmę į išorę, todėl pastate pastatytame iš KERATERM blokelių bus sveikas ir malonus mikroklimatas.

5. KOKYBĖ. Šis privalumas - dėl ko keraminiai blokeliai KERATERM yra viena populiariausių medžiagų Lietuvoje.

6. EKONOMIJA. Siena iš keraminių blokelių KERATERM 17,5 (įvertinus blokelių kainą + darbo užmokestį + apšiltinimą) - viena pigiausių rinkoje.

Verta įsidėmėti, kad pirminė 1 kūb.metro medžiagos kaina nenusako galutinės sienos įrengimo kainos. Todėl, nors KERATERM 17,5 blokelių kaina yra didesnė nei keraminių blokelių (kitų matmenų), dujų silikato ar keramzito, tačiau galutinėje sienos konstruktyvo kainoje, dėl mažesnio medžiagų ir darbo sąnaudų poreikio, 1 kvadratinis metras sienos yra pigesnis.

Taip už labai gerą kainą JŪS įsigyjate aukštos kokybės ir ekologišką medžiagą.

PVZ.:

100 m2 sienos Jums reikėtų:

- apie 25 - 30 m3 dujų silikato - vertinant tai, kad reikiamas sienos storis turi būti 25 - 30 cm;

- apie 25 m3 keramzito - vertinant tai, kad reikiamas sienos storis turi būti 25 - 30 cm;

- 17,5 m3 keraminių blokelių KERATERM 17,5 - dėl didelio blokelių stiprio tai yra 30 - 40 % mažiau mūro medžiagos, o tuo pačiu ir darbo sąnaudų.

KERATERM 17,5 - 1 kvadratinio metro sienos kaina ~ 45 - 48 Lt/m2.

KERATERM 17,5 - 1 kvadratinio metro sienos medžiagos ir darbų kaina ~ 59-62 Lt/m2 su PVM.

PRISIMINKITE.

Sienų konstruktyvas - vienas svarbiausių statinio elementų pastate.

Sienas vieną kartą įrengus - pakeisti negalima, o padarytos klaidos ir jų remontas kainuoja daug kartų daugiau.

Sienos - tai vienas pagrindinių elementų kuris įtakoja puikias patalpų mikroklimato sąlygas.

Pasirinkdami keraminius blokelius KERATERM - Jūs pasirenkate ekologiškas medžiagas ir puikų patalpų mikroklimatą.

Sienos iš keraminių blokelių nekaupia drėgmės ir nesausina patalpų, o dėl gaminio mikrostruktūros visuomet palaiko tinkamą patalpų mikroklimatą.