Keraminiai blokeliai – Patarimai

Kokius keramikinius blokelius rinktis, kad iš laukinės pusės jokios apdailos/tinkavimo nereikėtų? Kalbama apie vieno aukšto namą, kuris statomas šalyje be -10 šalčio, vasaros karštos, bet daug lietaus.
Projektuojamas keturių aukštų gyv. namas, sienos iš keramikinių 25cm storio blokelių, perdangos iš surenkamų kiaurymėtų plokščių. Klausimas būtų toks: Ar reikalingos po perdangomis gelžbetoninės standumo (apjuosimo) juostos? Pagal paskaičiavimus lyg ir nereikalingos būtų, bet vyksta ginčai.
Su kokiais blokeliais patartumėte statyti namą, kad atitiktų A+ klasę?
Privačiam A+ klasės namui mūrijimo blokeliai sienoms. Kokius geriau rinktis keraminius, silikatinius, dujo silikato? Kriterijai - kaina, patvarumas, praktiškumas, sandarumas.
Kur rasti Lietuvoje keraminių blokelių klijų? Vokietijoje seniai niekas nemūrija.
Kuo Wienerberger keramikiniai blokeliai 25 cm pranašesni už Lode 25 cm blokelius? Ar visi Wienerberger blokeliai gaminami ir atvežami į Lietuvą iš Lenkijos?
Ar vieno aukšto namo statybai su medine perdanga, nešancioms sienoms mūryti tinka 17,5 cm storio keramikiniai blokeliai ar visgi naudoti 25 cm storio blokelius? Ar reikia betonuoti monolitinį žiedą?
Ar mūrijant keramikinius blokelius reikia užtaisyti skiediniu vertikalias siūles, ar reikia išorines sienas armuoti tinklu?
Planuojame statyti vieno aukšto A+ namą iš keraminių blokelių, šiltinimas su neoporu, apdaila su klinkerinėmis plytelėmis. Ar gerai planuojame? Kokio storio blokelius ir neoporą reiktų?
Ruošiuosi mūryti namo sienas ir planuoju statybą iš keramikinių blokelių. Pagal projektą blokelių storis yra 25 cm, tačiau daug kas siūlo statyti iš 18 cm. Mūrininkai sako, kad blogai, bet pardavėjai ir konstruktorius sako, kad tiks. Domina Jūsų nuomonė koks yra tinkamas blokelių storis.
Rašote apie šiltinimą polistirolu, o kaip gi tuomet su sienos kvėpavimu? Aš irgi pasirinkau Lode blokelius 25 cm. ir kažkiek svyruoju dėl šiltinimo vata ar polistirolu.
Padėkit pasirinkti blokelius namo statybai. Statomas dviejų aukštų, gan paprastos architektūros namą (perdangos max 6m, stogas skardinis). Renkuosi tarp keramzitinių (FIBO), keraminių (Lode ar pan.) ir silikatinių (Arko). Kol kas lyg apsistojau ties Fibo - jie tikriausiai bus kiek brangesni nei keraminiai ir panašiai kaip arko. Tačiau į juos lengva bet ką įgręžti ir tvirtinti (pvz. spinteles, laiptus), jie lengvesni nei silikatiniai (mažesnė apkrova pamatams). Ką patartume, kuris variantas būtų praktiškiausias (kainos/kokybės santykis)? Kuris kels paskui mažiausiai bėdų? Kokios blokelių kainos ir sienos kv.m kaina, kokie privalumai?
Namas bus statomas keraminiais blokeliais. Bet iškilo klausimas. Gal galite paaiškinti, kaip geriau, ar kuo storesnis blokelis, ar kuo plonesnis (kainos ir kokybės atžvilgiu)? Pagal statybų reglamentą reikia, kad namo šiluminė varža butu ne mažiau, kaip R=5,0 W/kM. Nelabai suprantu, kaip paskaičiuoti ta varža, nes kai kur buna parašyta W/kM,kaikur W/mK. Kokio storio keraminį blokelį rinktis geriausia? Kiek dėti šildymo iš išorės ir kiek iš vidaus?
Kokius blokelius rekomenduotumėt 1a namui? Namas turėtų praleisti žiemą be apšiltinimo ir blokelio plotis turėtų būti ne didesnis negu 20cm.
Namas sumūrytas iš Palemono keramikinių blokelių. Kampuose kai kur matau šviečia kiaurai saulė, statybininkai aiškina, kad nieko, bus šiltinimas iš lauko puto plastų 20 cm ir tinkuojamas. Kokios pasekmės ir kaip išspręsti?
Planuojame mūryti namo sienas iš keraminių blokelių uždengti stogą ir palikti žiemoti gal ir kelias žiemas. Ar šalcio ciklai nepažeis sienų, atsižvelgiant į blokelių trapuma ir jautrą drėgmei.
Kaip apskaičiuojamos stogo apkrovos blokelių sienoms? Ar 20 cm siena iš FIBO blokų išlaikys stogą iš metalo skardos? Namas bus dviejų aukštų.
Prašau patarti kokių matmenų keraminius blokelius, 175 ar 250 mm, naudoti išorinėms sienoms, statant vieno aukšto su mansarda namą, perdanga bus gelžbetonio plokščių.
Norėčiau sužinoti, ar Keraterm Lode 17.5 blokelį būtų galima laikyti Arko M18 blokelio alternatyva? Ar Lode 17,5 blokeliai tinka vieno aukšto namo statybai, kai perdanga medinė, stogas vienšlaitis? Ar užtektų tokio stiprio blokelių? Namelio matmenys: 10*11 m.
Iš kokių blokelių patartumėt statyti namą? Namas vieno aukšto, su mansarda.
Kokius blokelius pasirinkti naujai statomam namui? Namas bus dviejų aukštų antras aukštas karkasinis, perdanga medinė. Nežinau kokius blokelius pasirinkti, noriu sveiko šilto namo ir nebijoti pelėsio sienose.
Norime sausio mėnesį pirkti keraminius blokelius namo statybai, bet vieni statybininkai sako, kad sandėliuojant juos lauke iki vasaros jie prisigers drėgmės ir pradės skylinėti, trupėti. Planuojame juos laikyti sklype ant palečių ir uždengti dar stora plėvele. Ar gali būti, kad jie skylinės ir trupės? O kaip tada per žiemą pastatytas namas stovės? Statybininkai sako, kad irgi drėgmę gers, tai reikia iškart šiltinti. Bet norisi, kad namas be apšiltinimo susistovėtų. Patarkite, kaip geriau daryti.
Ar mūrijant Lode 25 cm pločio blokeliais reikalingas mūro armavimas tinkleliu? Ar nereikia prieš dengiant plokštėmis paskutinę eilę pamūryti plytomis ir po plokščių perdengimo ar reikalingas g/b monolitinis žiedas.
Planuojame dar šiemet išmūryti sienas iš keramikinių blokelių, uždengti stogą ir palikti žiemai. Kaip apsaugoti keramines sienas? Ar galima ištepti giluminiu gruntu iš lauko? Ar apdengti plėvele visas sienas? Plėvelę būtų galima vėliau panaudoti grindims.
Kurie blokeliai tinkamiausi namo statybai? Kokios yra svarbiausios blokelių savybės?
Sveiki norejau paklausti kokio plocio blokelius rinktis: blokeliai keraminiai phoroterm 18.8 arba tos pacios firmos 25cm. atstumas tarp nesanciu sienu 7.6 m. Pastatas dvieju aukstu, perdanga gelzbetonine. Stogas keraminiu ar bituminiu cerpiu.
Kaip siūlote armuoti mūrijant iš keraminių blokelių? Kiekvieną eilę? Kas 3 eilę? Ar tinka 4 mm armaturinė viela? Ar naudoti armavimo tinklą? Jei taip, kokia viela jame turi būti? Kokios akys? Namas su mansarda.
Planuoju statyti namą ir noriu pats bandyti viską daryti. Namo konstrukcija nėra sudėtinga, vieno aukšto namas. Blokelių kaina ir savybės nelabai skiriasi, nes vis tiek šildosi. Kokiais blokeliais rekomenduotumėt mūryti pirmą kartą? Aš galvoju apie dujų silikato, bet pastebėjau keramikinius daug kas naudoja, ar su jais yra sudėtinga dirbti ar geriau rinktis dujų silikato?
Ruošiamės statyti vieno aukšto namą. Norėčiau statyti iš keraminių blokelių. Tačiau architektas paminėjo, jog su keramika gali kilti problemų dėl sandarumo, kadangi blokeliai yra korėti. Išgręžus angas blokelyje rozetėms, arba tvirtinant putų polisterolį gali atsirasti angų, per kurias keliaus oras. Ar tai yra tiesa? Jei taip, ar yra kokių sprendimų šioms problemoms išvengti?
Statome 1-o aukšto namą ir ieškome keraminių blokelių. Reikėtų apie 44 kubus blokelių. Koks skirtumas tarp Lode keraterm 17.5 blokelių ir Kerapor (roku ar kažkaip panašiai vadinasi)? Koks Kerapor blokelis būtų atitikmuo Lode 17.5 blokui? Ką pasiūlytumėte rinktis?
Vieno aukšto namo statybai galvoju rinktis lode keratherm keramikinius blokelius 25 arba 38 cm storio. Kokio šiltinmo sluoksnio reikėtų 25 cm blokeliu ir 38 cm blokeliui? Kokią medžiagą geriausia rinktis šiltinmui? Ir 25 ar 38 cm blokelius pasirinkti?
Kuo šiltinti namą iš keramikinių blokelių? Blokeliai Parotherm 25 e3
Iš kokių blokelių patartumėte statyti namą? Namas vieno aukšto. Ką galėtumėte šiai dienai pasiūlyti?
Norėjau paklausti, kokius blokelius geriau pasirinkti statant vieno aukšto namą 25 ar 38 cm? Namas bus apmūrytas klinkerine plyta. Ar geriau rinktis 25 cm ir daugiau apšiltint ar 38 ir šiltint mažiau?
Kokius blokelius geriau pasirinkti namo statybai: Fibo (keramzitinius) ar keraminius?
Kokius blokelius patartumėte rinktis namo statybai? Kokia medžiaga reikia apšiltinti namo sienas, sumūrytas iš rekomenduojamų blokelių?
Planuoju statyti vieno aukšto namą iš keramikinių blokelių KERATERM 25 (išmatavimai 375x250x238). Ar geras pasirinkimas? Kaip šiltinti tokias sienas? Galbūt rinktis kitokius blokelius?
Norim statyti namą vieno aukšto 90 m2, iš ko statyti laikančias sienas ir kokia medžiaga apšiltinti?
Heluz Family 2in1 blokeliais domiuosi, nes turėsiu statyti A+ klasės namą ir 20-30 cm storio išorinis šiltinimo sluoksnis nelabai žavi dėl langų estetinio vaizdo (namas primena storasienę tvirtovę) ir sandarumo užtikrinimo. Internete teko matyti, kad mūrijimo metu blokeliai nėra idealiai priglaudžiami vienas prie kito. Didesni tarpai užpildomi išpjaunant gabalėlius iš vientiso bloko, mažesni pildomi montavimo putomis. Mane neramina, kad yra tokie atvejai, kai pats tarpas yra toks, jog ir putos neužpildys viso plyšio, nes pistoleto vamzdis yra per storas. Tokiose vietose prarandamas sandarumas, kurį tik iš dalies kompensuoja specialus išorės tinkas.
Namo sienoms naudoti dujų silikato blokelius ar keramikinius? Jei keramikinius, tai Palemono, vokiškus ar latviškus?
Norėjau paklausti iš kokių blokelių statyti A+ vieno aukšto namą? Renkuosi iš keraminių ir dujų silikato. Girdėjau, kad su keraminiais sunku "praeiti" sandarumo testą, nes jie skylėti. Ar tai tiesa? Kad mikroklimatas namie geras. Dėl dujų silikato- tai kad jie labai sugeria drėgmę, ir jei šiltinsi namą polistirolu, tai atsiras rasos taškas tarp blokelio ir polistirolo. Ar yra tame tiesos?
Kokiu gruntu (firmos pav.) ar kita medžiaga reikėtų apsaugoti keramikinius blokelius nuo išorinių veiksnių (lietus, sniegas, šaltis) peržiemojimui?
Ar galima ant keramikos blokelių dėti monolitines perdangos plokštes?
Kokius blokelius rinktis nedideliam sodo namukui 6x9 bendro ploto?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 391140 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3304
Iš viso buvo užduota 162953 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 29 specializuotų įmonių