Blokeliai A+ klasės namo statyboms

Su kokiais blokeliais patartumėte statyti namą, kad atitiktų A+ klasę?

Keraminiai, silikatiniai ar dujų silikato blokeliai

Privačiam A+ klasės namui mūrijimo blokeliai sienoms. Kokius geriau rinktis keraminius, silikatinius, dujo silikato? Kriterijai - kaina, patvarumas, praktiškumas, sandarumas.

Keraminių blokelių klijavimas ar mūrijimas

Kur rasti Lietuvoje keraminių blokelių klijų? Vokietijoje seniai niekas nemūrija.

Keramikiniai blokeliai Lode ar Wienerberger

Kuo Wienerberger keramikiniai blokeliai 25 cm pranašesni už Lode 25 cm blokelius? Ar visi Wienerberger blokeliai gaminami ir atvežami į Lietuvą iš Lenkijos?

Tinkamas keraminių blokelių storis 1 aukšto namui

Ar vieno aukšto namo statybai su medine perdanga, nešancioms sienoms mūryti tinka 17,5 cm storio keramikiniai blokeliai ar visgi naudoti 25 cm storio blokelius? Ar reikia betonuoti monolitinį žiedą?

Keraminių blokelių šiltinimas, vata ar polistirolu

Rašote apie šiltinimą polistirolu, o kaip gi tuomet su sienos kvėpavimu? Aš irgi pasirinkau Lode blokelius 25 cm. ir kažkiek svyruoju dėl šiltinimo vata ar polistirolu.

Keraminių blokelių armavimas

Ar mūrijant keramikinius blokelius reikia užtaisyti skiediniu vertikalias siūles, ar reikia išorines sienas armuoti tinklu?

Keraminių blokelių storis namo statybai

Namas bus statomas keraminiais blokeliais. Bet iškilo klausimas. Gal galite paaiškinti, kaip geriau, ar kuo storesnis blokelis, ar kuo plonesnis (kainos ir kokybės atžvilgiu)? Pagal statybų reglamentą reikia, kad namo šiluminė varža butu ne mažiau, kaip R=5,0 W/kM. Nelabai suprantu, kaip paskaičiuoti ta varža, nes kai kur buna parašyta W/kM,kaikur W/mK. Kokio storio keraminį blokelį rinktis geriausia? Kiek dėti šildymo iš išorės ir kiek iš vidaus?

A+ klasės namas iš keraminių blokelių

Planuojame statyti vieno aukšto A+ namą iš keraminių blokelių, šiltinimas su neoporu, apdaila su klinkerinėmis plytelėmis. Ar gerai planuojame? Kokio storio blokelius ir neoporą reiktų?

Tinkamas keraminių blokelių storis

Ruošiuosi mūryti namo sienas ir planuoju statybą iš keramikinių blokelių. Pagal projektą blokelių storis yra 25 cm, tačiau daug kas siūlo statyti iš 18 cm. Mūrininkai sako, kad blogai, bet pardavėjai ir konstruktorius sako, kad tiks. Domina Jūsų nuomonė koks yra tinkamas blokelių storis.

Keraminiai, keramzitiniai ar silikatiniai blokeliai namo statybai

Padėkit pasirinkti blokelius namo statybai. Statomas dviejų aukštų, gan paprastos architektūros namą (perdangos max 6m, stogas skardinis). Renkuosi tarp keramzitinių (FIBO), keraminių (Lode ar pan.) ir silikatinių (Arko). Kol kas lyg apsistojau ties Fibo - jie tikriausiai bus kiek brangesni nei keraminiai ir panašiai kaip arko. Tačiau į juos lengva bet ką įgręžti ir tvirtinti (pvz. spinteles, laiptus), jie lengvesni nei silikatiniai (mažesnė apkrova pamatams). Ką patartume, kuris variantas būtų praktiškiausias (kainos/kokybės santykis)? Kuris kels paskui mažiausiai bėdų? Kokios blokelių kainos ir sienos kv.m kaina, kokie privalumai?

Nesandariai sumūryti keraminiai blokeliai

Namas sumūrytas iš Palemono keramikinių blokelių. Kampuose kai kur matau šviečia kiaurai saulė, statybininkai aiškina, kad nieko, bus šiltinimas iš lauko puto plastų 20 cm ir tinkuojamas. Kokios pasekmės ir kaip išspręsti?

Šilti keraminiai blokeliai namo statybai

Kokius blokelius rekomenduotumėt 1a namui? Namas turėtų praleisti žiemą be apšiltinimo ir blokelio plotis turėtų būti ne didesnis negu 20cm.

Mūro sienos paliktos žiemoti

Planuojame mūryti namo sienas iš keraminių blokelių uždengti stogą ir palikti žiemoti gal ir kelias žiemas. Ar šalcio ciklai nepažeis sienų, atsižvelgiant į blokelių trapuma ir jautrą drėgmei.

Stogo apkrovos blokelių sienoms skaičiavimas

Kaip apskaičiuojamos stogo apkrovos blokelių sienoms? Ar 20 cm siena iš FIBO blokų išlaikys stogą iš metalo skardos? Namas bus dviejų aukštų.

Kokių matmenų keraminius blokelius naudoti

Prašau patarti kokių matmenų keraminius blokelius, 175 ar 250 mm, naudoti išorinėms sienoms, statant vieno aukšto su mansarda namą, perdanga bus gelžbetonio plokščių.

Keratem Lode ir Arko blokelių palyginimas

Norėčiau sužinoti, ar Keraterm Lode 17.5 blokelį būtų galima laikyti Arko M18 blokelio alternatyva? Ar Lode 17,5 blokeliai tinka vieno aukšto namo statybai, kai perdanga medinė, stogas vienšlaitis? Ar užtektų tokio stiprio blokelių? Namelio matmenys: 10*11 m.

Kokius blokelius pasirinkti

Kokius blokelius pasirinkti naujai statomam namui? Namas bus dviejų aukštų antras aukštas karkasinis, perdanga medinė. Nežinau kokius blokelius pasirinkti, noriu sveiko šilto namo ir nebijoti pelėsio sienose.

Blokeliai vieno aukšto namo statybai

Iš kokių blokelių patartumėt statyti namą? Namas vieno aukšto, su mansarda.

Blokelių parinkimas namo statybai

Kurie blokeliai tinkamiausi namo statybai? Kokios yra svarbiausios blokelių savybės?

Kokio storio blokelius pasirinkti

Sveiki norejau paklausti kokio plocio blokelius rinktis: blokeliai keraminiai phoroterm 18.8 arba tos pacios firmos 25cm. atstumas tarp nesanciu sienu 7.6 m. Pastatas dvieju aukstu, perdanga gelzbetonine. Stogas keraminiu ar bituminiu cerpiu.

Keraminių blokelių sandėliavimas

Norime sausio mėnesį pirkti keraminius blokelius namo statybai, bet vieni statybininkai sako, kad sandėliuojant juos lauke iki vasaros jie prisigers drėgmės ir pradės skylinėti, trupėti. Planuojame juos laikyti sklype ant palečių ir uždengti dar stora plėvele. Ar gali būti, kad jie skylinės ir trupės? O kaip tada per žiemą pastatytas namas stovės? Statybininkai sako, kad irgi drėgmę gers, tai reikia iškart šiltinti. Bet norisi, kad namas be apšiltinimo susistovėtų. Patarkite, kaip geriau daryti.

Keramikinių blokelių armavimas

Ar mūrijant Lode 25 cm pločio blokeliais reikalingas mūro armavimas tinkleliu? Ar nereikia prieš dengiant plokštėmis paskutinę eilę pamūryti plytomis ir po plokščių perdengimo ar reikalingas g/b monolitinis žiedas.

Kaip apsaugoti keramines sienas žiemą

Planuojame dar šiemet išmūryti sienas iš keramikinių blokelių, uždengti stogą ir palikti žiemai. Kaip apsaugoti keramines sienas? Ar galima ištepti giluminiu gruntu iš lauko? Ar apdengti plėvele visas sienas? Plėvelę būtų galima vėliau panaudoti grindims.

Armavimas mūrijant iš keraminių blokelių

Kaip siūlote armuoti mūrijant iš keraminių blokelių? Kiekvieną eilę? Kas 3 eilę? Ar tinka 4 mm armaturinė viela? Ar naudoti armavimo tinklą? Jei taip, kokia viela jame turi būti? Kokios akys? Namas su mansarda.

Blokeliai mūrinio namo statyboms

Planuoju statyti namą ir noriu pats bandyti viską daryti. Namo konstrukcija nėra sudėtinga, vieno aukšto namas. Blokelių kaina ir savybės nelabai skiriasi, nes vis tiek šildosi. Kokiais blokeliais rekomenduotumėt mūryti pirmą kartą? Aš galvoju apie dujų silikato, bet pastebėjau keramikinius daug kas naudoja, ar su jais yra sudėtinga dirbti ar geriau rinktis dujų silikato?

Kokia medžiaga šiltinti blokelius

Vieno aukšto namo statybai galvoju rinktis lode keratherm keramikinius blokelius 25 arba 38 cm storio. Kokio šiltinmo sluoksnio reikėtų 25 cm blokeliu ir 38 cm blokeliui? Kokią medžiagą geriausia rinktis šiltinmui? Ir 25 ar 38 cm blokelius pasirinkti?

Oro tarpai statant namą iš keraminių blokelių

Ruošiamės statyti vieno aukšto namą. Norėčiau statyti iš keraminių blokelių. Tačiau architektas paminėjo, jog su keramika gali kilti problemų dėl sandarumo, kadangi blokeliai yra korėti. Išgręžus angas blokelyje rozetėms, arba tvirtinant putų polisterolį gali atsirasti angų, per kurias keliaus oras. Ar tai yra tiesa? Jei taip, ar yra kokių sprendimų šioms problemoms išvengti?

Keraminiai blokeliai namo statyboms

Statome 1-o aukšto namą ir ieškome keraminių blokelių. Reikėtų apie 44 kubus blokelių. Koks skirtumas tarp Lode keraterm 17.5 blokelių ir Kerapor (roku ar kažkaip panašiai vadinasi)? Koks Kerapor blokelis būtų atitikmuo Lode 17.5 blokui? Ką pasiūlytumėte rinktis?

Kuo šiltinti namą iš keramikinių blokelių

Kuo šiltinti namą iš keramikinių blokelių? Blokeliai Parotherm 25 e3

Keraminių ir keramzitinių blokelių palyginimas

Kokius blokelius geriau pasirinkti namo statybai: Fibo (keramzitinius) ar keraminius?

Keraminiai blokeliai namo statybai

Iš kokių blokelių patartumėte statyti namą? Namas vieno aukšto. Ką galėtumėte šiai dienai pasiūlyti?

Blokelių storio parinkimas namo statybai

Norėjau paklausti, kokius blokelius geriau pasirinkti statant vieno aukšto namą 25 ar 38 cm? Namas bus apmūrytas klinkerine plyta. Ar geriau rinktis 25 cm ir daugiau apšiltint ar 38 ir šiltint mažiau?

Blokelių parinkimas namo statybai

Kokius blokelius patartumėte rinktis namo statybai? Kokia medžiaga reikia apšiltinti namo sienas, sumūrytas iš rekomenduojamų blokelių?

Namo statybos iš keramikinių blokelių

Planuoju statyti vieno aukšto namą iš keramikinių blokelių KERATERM 25 (išmatavimai 375x250x238). Ar geras pasirinkimas? Kaip šiltinti tokias sienas? Galbūt rinktis kitokius blokelius?

Keraminiai blokeliai laikančioms sienoms statyti

Norim statyti namą vieno aukšto 90 m2, iš ko statyti laikančias sienas ir kokia medžiaga apšiltinti?

Namo statybos iš keraminių Heluz Family blokelių

Heluz Family 2in1 blokeliais domiuosi, nes turėsiu statyti A+ klasės namą ir 20-30 cm storio išorinis šiltinimo sluoksnis nelabai žavi dėl langų estetinio vaizdo (namas primena storasienę tvirtovę) ir sandarumo užtikrinimo. Internete teko matyti, kad mūrijimo metu blokeliai nėra idealiai priglaudžiami vienas prie kito. Didesni tarpai užpildomi išpjaunant gabalėlius iš vientiso bloko, mažesni pildomi montavimo putomis. Mane neramina, kad yra tokie atvejai, kai pats tarpas yra toks, jog ir putos neužpildys viso plyšio, nes pistoleto vamzdis yra per storas. Tokiose vietose prarandamas sandarumas, kurį tik iš dalies kompensuoja specialus išorės tinkas.

Blokeliai namo sienoms

Namo sienoms naudoti dujų silikato blokelius ar keramikinius? Jei keramikinius, tai Palemono, vokiškus ar latviškus?

Blokeliai A+ klasės namo statybai

Norėjau paklausti iš kokių blokelių statyti A+ vieno aukšto namą? Renkuosi iš keraminių ir dujų silikato. Girdėjau, kad su keraminiais sunku "praeiti" sandarumo testą, nes jie skylėti. Ar tai tiesa? Kad mikroklimatas namie geras. Dėl dujų silikato- tai kad jie labai sugeria drėgmę, ir jei šiltinsi namą polistirolu, tai atsiras rasos taškas tarp blokelio ir polistirolo. Ar yra tame tiesos?

Kaip reikėtų apsaugoti keramikinius blokelius nuo išorinių veiksnių peržiemojimui

Kokiu gruntu (firmos pav.) ar kita medžiaga reikėtų apsaugoti keramikinius blokelius nuo išorinių veiksnių (lietus, sniegas, šaltis) peržiemojimui?

Monolitinės perdangos plokštės ant keramikos blokelių

Ar galima ant keramikos blokelių dėti monolitines perdangos plokštes?

Blokeliai sodo namui

Kokius blokelius rinktis nedideliam sodo namukui 6x9 bendro ploto?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366192 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150756 klausimų