Silikatiniai blokeliai – Patarimai

Iš kokių blokelių statyti namą - keraminių (Keraterm), keramzitinių (Fibo) ar silikatinių (Arko)?
4 pagrindinių tipų blokeliai: 1. Dujų silikatiniai 2. Keramzitiniai 3. Keramikiniai 4. Silikatiniai Galbūt atsirastų, kas nešališkai parašytų 1 kv.m. kainą (ne m3) kiekvienu atveju. Jeigu imtume tarkim 250 storio blokelį. Niekur nerandu tokios informacijos palygintos.
Norėjau paklausti, kodėl dujų silikato blokelių sienos tiek trūkineja, nors ir betonuoti g/b žiedai ir armuotos horizontalios siūlės, perfuruota juosta metaline. Pamatai poliniai, polių gylis virs 4 m. Buvo padaryta geologija.
Kokia medžiaga geriau apšiltinti namą iš dujų silikato blokelių (25 cm)? Jei fasado dalis bus klijuojama klinkeriu ir dalis tinkuojama? Namas naujos statybos.
Keraminiai ar silikatiniai blokeliai namui, ką geriau rinktis? Vieni sako: „Aš renkuosi silikatinius, nes jie ekologiška medžiaga, juk smėlis". Kiti sako, aš renkuosi keraminius, nes tai ekologiška medžiaga, molis. Pagal ką išsirinkti iš ko statyti?
Ar tai tiesa jog didžiausias akyto betono /dujų silikato/ blokelių trūkumas - didelis vandens įgėris ir neatsparumas šalčiui, t. y. mažas šalčio ciklų skaičius. Kadangi blokeliai įgeria daug vandens, tai vandeniui virstant ledu - pradeda skylinėti, o vėliau trupa. Tad jokiu būdu negalima jų palikti žiemai atvirose vietose.
Ar vieno aukšto namui su skardiniu stogu kainos ir kokybės santykiu pagrindinėms sienoms mūryti rinktis ARKO M15 ar ARKO M18?
Pastatėme vieno aukšto namą iš silikatinių blokelių, po perdangos sujungėme juos monolitiniu žiedu. Šiais metais neplanuojame uždengti stogo, t.y. paliksime mūro sienas žiemoti uždengę jas iš viršaus 200 mikronų juoda plėvele. Ar sienoms kas nors galėtų atsitikti, jeigu namas žiemą stovės be stogo?
Noriu užsisakyti blokelius namui tik nežinau kokius. Kas būtų pigiau, fibo blokeliai ar silikatiniai? Ar mūrijant iš fibo blokelių juos reikia kas kiek tai eilių armuoti, o prieš perdengimo plokštę padaryti monolitinį žiedą? Ar tai brangiai kainuoja? Ar silikatiniams blokeliams yra reikalingas armavimas?
Kokius blokelius rekomenduojate pasirinkti namo statybai. Pagal kokius parametrus juos lyginti, kurie blokeliai yra „šilčiausi“.
Kuo skiriasi silikatiniai ir akyto betono blokeliai? Projekte nurodyta statyti iš silikatinių blokelių Arko M 180mm storio. Ar galima vietoj jų naudoti akyto betono akyto betono 200 mm storio (jie pigesni)?
Ketiname statyti namą iš silikatinių blokelių (20 cm storio). Perdengimą tarp namo aukšto ir mansardos ketiname daryti iš betoninių perdengimo plokščių. Stogas - čerpinis. Ar šio tipo blokeliai išlaikys tokį svorį?
Is kokiu blokeliu statyti nama, kad nebutu trapus ir nelabai brangus ir laikytu siluma, nesinori visiskai saltu? Domina tikslus pavadinimas.
Ar reikalingas monolitinis žiedas, jei sienos pastatytos iš silikatinių 24 cm pločio blokelių? Namas 1 aukšto. Dėsis GB plokštės. Projekte žiedas nenumatytas. Statybininkai primygtinai reikalauja jį daryti, nes kitaip skilinės sienos.
Kokius blokelius pasirinkti vienaaukščio namo statybai? Mane domina dujų silikato blokeliai "Eco termo plus" (37,5 cm). Jų varža 5,2. Ar tvarkingai sumūrytas namas tikrai nereikalauja papildomo apšiltinimo?
Kokie būtų silikatinių blokelių privalumai ir trūkumai lyginant su keramzitbetonio blokeliais?
Kokia kaina gaunasi sienos kvadrato nuosavo namo statybai iš blokelių.
Laba diena, esu nukentėjęs statytojas. Pirkau silikatinius blokus ARKO, kurie po eilės laboratorinių tyrimų neatitiko savo deklaruojamų parametrų (daugiau info www.arkoblokai.lt ). Gamintojas neprisiima kaltės. Blokeliai skilinėja, trupa . Vadovaudamasis statinio ekspertizės išvadomis, statinį nugrioviau - perstatysiu iš kito tipo mežiagų. Kaip čia dabar gaunasi : perki statybines medžiagas, gauni atiti kties deklaraciją, kuri neatitinka realybės ir kaltų nėra? kaip reikėtų elgtis toliau ? Ačiū
Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar labai blogai kai nuosavas namas yra pastatomas per 2-3 mėn? Planuoju jį įsigyti. Namas buvo statomas per lietų iš silikatinių blokelių. Kokie gali būti tokio, greitai pastatyto namo, trūkumai?
Ar mūriniame name pastatytame iš silikatinių blokelių 24 cm pločio (namas vieno aukšto su mansarda) reikia daryti monolitinį žiedą prieš perdengimo gelžbetoninę plokštę? Ar galima gelžbetoninę plokštę dėti iš karto ant skiedinio ir tvirtinti ankeriais?
Statau namą iš silikatinių blokelių. Išmūrinus sienas paaiškėjo kad blokelių stiprio klasė mažesnė nei nurodyta deklaracijoje. (projekte numatyta 15 Mpa, o sumūrytos sienos netoli 10 Mpa). Gamintojas neoficialiai pripažino tai, bet teisinosi kad darbuotojas suklydo išduodamas gaminio deklaraciją. Blokeliai gana trapūs, lengvai laužomi, nedidelį gabalėlį patrynus pirštais - lieka tik smėlis, pastuksenus į blokelį girdisi duslokas garsas. Be to šlapio blokelio stipris sumažėja apie 30 procentų, todėl kyla įtarimų dėl šalčio ciklų laikymo. statau iš Arko 24cm blokelių. Namas dviejų aukštų su gelžbetonio perdanga. Kaip reikėtų elgtis?
Ieškau tinkamų blokelių sienoms tarp butų (4 aukštų namas jau pastatytas). Svarbiausia - garso izoliacija.
Noriu statyti šiltą namą ir man teko matyti skirtingus blokelius su skirtinga varža ir įvairių dydžių. Ar iš esmės yra ryšys tarp blokelių varžos ir blokelio dydžio? Ar galima spręsti apie sienos varžą pagal blokelių storį?
Ar blokelių aukštis turi įtakos? Projekte kiek suprantu numatyta Arko, nes blokelių aukštis nurodytas 200mm (tarp siūlių). O jeigu dėti silibloką vietoj Arko? Silibloko aukštis 238mm.
Planuoju statyti garažą iš Arko M15 blokelių. Stogas bus lygus. Prieš paskutinę eilę pakločiau tinklą ir sudėčiau ankerius ir ant ankerių sumaučiau blokelius. Tokiu atveju monolitinis žiedas nebūtų privalomas?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399960 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167737 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 26 specializuotų įmonių