Blokelių rūšių palyginimas

Iš kokių blokelių statyti namą - keraminių (Keraterm), keramzitinių (Fibo) ar silikatinių (Arko)?

Blokelių kainų palyginimas

4 pagrindinių tipų blokeliai: 1. Dujų silikatiniai 2. Keramzitiniai 3. Keramikiniai 4. Silikatiniai Galbūt atsirastų, kas nešališkai parašytų 1 kv.m. kainą (ne m3) kiekvienu atveju. Jeigu imtume tarkim 250 storio blokelį. Niekur nerandu tokios informacijos palygintos.

Kodėl trūkinėja siena iš dujų silikato blokelių

Norėjau paklausti, kodėl dujų silikato blokelių sienos tiek trūkineja, nors ir betonuoti g/b žiedai ir armuotos horizontalios siūlės, perfuruota juosta metaline. Pamatai poliniai, polių gylis virs 4 m. Buvo padaryta geologija.

Namo iš silikatinių blokelių šiltinimas

Kokia medžiaga geriau apšiltinti namą iš dujų silikato blokelių (25 cm)? Jei fasado dalis bus klijuojama klinkeriu ir dalis tinkuojama? Namas naujos statybos.

Keraminiai ar silikatiniai blokeliai

Keraminiai ar silikatiniai blokeliai namui, ką geriau rinktis? Vieni sako: „Aš renkuosi silikatinius, nes jie ekologiška medžiaga, juk smėlis". Kiti sako, aš renkuosi keraminius, nes tai ekologiška medžiaga, molis. Pagal ką išsirinkti iš ko statyti?

Kokie blokelių trūkumai

Ar tai tiesa jog didžiausias akyto betono /dujų silikato/ blokelių trūkumas - didelis vandens įgėris ir neatsparumas šalčiui, t. y. mažas šalčio ciklų skaičius. Kadangi blokeliai įgeria daug vandens, tai vandeniui virstant ledu - pradeda skylinėti, o vėliau trupa. Tad jokiu būdu negalima jų palikti žiemai atvirose vietose.

Blokeliai namui, silikatiniai ar fibo

Noriu užsisakyti blokelius namui tik nežinau kokius. Kas būtų pigiau, fibo blokeliai ar silikatiniai? Ar mūrijant iš fibo blokelių juos reikia kas kiek tai eilių armuoti, o prieš perdengimo plokštę padaryti monolitinį žiedą? Ar tai brangiai kainuoja? Ar silikatiniams blokeliams yra reikalingas armavimas?

Blokeliai namo statybai, ką pasirinkti

Kokius blokelius rekomenduojate pasirinkti namo statybai. Pagal kokius parametrus juos lyginti, kurie blokeliai yra „šilčiausi“.

Silikatiniai blokeliai namo statybai

Ketiname statyti namą iš silikatinių blokelių (20 cm storio). Perdengimą tarp namo aukšto ir mansardos ketiname daryti iš betoninių perdengimo plokščių. Stogas - čerpinis. Ar šio tipo blokeliai išlaikys tokį svorį?

Namo statybos užkonservavimas žiemai

Pastatėme vieno aukšto namą iš silikatinių blokelių, po perdangos sujungėme juos monolitiniu žiedu. Šiais metais neplanuojame uždengti stogo, t.y. paliksime mūro sienas žiemoti uždengę jas iš viršaus 200 mikronų juoda plėvele. Ar sienoms kas nors galėtų atsitikti, jeigu namas žiemą stovės be stogo?

Pagrindinėms sienoms mūryti ARKO M18

Ar vieno aukšto namui su skardiniu stogu kainos ir kokybės santykiu pagrindinėms sienoms mūryti rinktis ARKO M15 ar ARKO M18?

Kuo skiriasi silikatiniai ir akyto betono blokeliai

Kuo skiriasi silikatiniai ir akyto betono blokeliai? Projekte nurodyta statyti iš silikatinių blokelių Arko M 180mm storio. Ar galima vietoj jų naudoti akyto betono akyto betono 200 mm storio (jie pigesni)?

Stiprūs, laikantys šilumą blokeliai

Is kokiu blokeliu statyti nama, kad nebutu trapus ir nelabai brangus ir laikytu siluma, nesinori visiskai saltu? Domina tikslus pavadinimas.

Monolitinis žiedas, kai sienos pastatytos iš silikatinių blokelių

Ar reikalingas monolitinis žiedas, jei sienos pastatytos iš silikatinių 24 cm pločio blokelių? Namas 1 aukšto. Dėsis GB plokštės. Projekte žiedas nenumatytas. Statybininkai primygtinai reikalauja jį daryti, nes kitaip skilinės sienos.

Blokelių pasirinkimas namo statybai

Kokius blokelius pasirinkti vienaaukščio namo statybai? Mane domina dujų silikato blokeliai "Eco termo plus" (37,5 cm). Jų varža 5,2. Ar tvarkingai sumūrytas namas tikrai nereikalauja papildomo apšiltinimo?

Silikatinių ir keramzitbetonio blokelių palyginimas

Kokie būtų silikatinių blokelių privalumai ir trūkumai lyginant su keramzitbetonio blokeliais?

Sienos iš blokelių kaina už kv.m

Kokia kaina gaunasi sienos kvadrato nuosavo namo statybai iš blokelių.

Blokeliai neatitinka nurodytų parametrų

Laba diena, esu nukentėjęs statytojas. Pirkau silikatinius blokus ARKO, kurie po eilės laboratorinių tyrimų neatitiko savo deklaruojamų parametrų (daugiau info www.arkoblokai.lt ). Gamintojas neprisiima kaltės. Blokeliai skilinėja, trupa . Vadovaudamasis statinio ekspertizės išvadomis, statinį nugrioviau - perstatysiu iš kito tipo mežiagų. Kaip čia dabar gaunasi : perki statybines medžiagas, gauni atiti kties deklaraciją, kuri neatitinka realybės ir kaltų nėra? kaip reikėtų elgtis toliau ? Ačiū

Namo statybos trukmės įtaka namo kokybei

Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar labai blogai kai nuosavas namas yra pastatomas per 2-3 mėn? Planuoju jį įsigyti. Namas buvo statomas per lietų iš silikatinių blokelių. Kokie gali būti tokio, greitai pastatyto namo, trūkumai?

Blokelių stipris neatitinka projekto

Statau namą iš silikatinių blokelių. Išmūrinus sienas paaiškėjo kad blokelių stiprio klasė mažesnė nei nurodyta deklaracijoje. (projekte numatyta 15 Mpa, o sumūrytos sienos netoli 10 Mpa). Gamintojas neoficialiai pripažino tai, bet teisinosi kad darbuotojas suklydo išduodamas gaminio deklaraciją. Blokeliai gana trapūs, lengvai laužomi, nedidelį gabalėlį patrynus pirštais - lieka tik smėlis, pastuksenus į blokelį girdisi duslokas garsas. Be to šlapio blokelio stipris sumažėja apie 30 procentų, todėl kyla įtarimų dėl šalčio ciklų laikymo. statau iš Arko 24cm blokelių. Namas dviejų aukštų su gelžbetonio perdanga. Kaip reikėtų elgtis?

Blokelių surišimas monolitiniu žiedu

Ar mūriniame name pastatytame iš silikatinių blokelių 24 cm pločio (namas vieno aukšto su mansarda) reikia daryti monolitinį žiedą prieš perdengimo gelžbetoninę plokštę? Ar galima gelžbetoninę plokštę dėti iš karto ant skiedinio ir tvirtinti ankeriais?

Ryšys tarp blokelio varžos ir blokelio dydžio

Noriu statyti šiltą namą ir man teko matyti skirtingus blokelius su skirtinga varža ir įvairių dydžių. Ar iš esmės yra ryšys tarp blokelių varžos ir blokelio dydžio? Ar galima spręsti apie sienos varžą pagal blokelių storį?

Garsą izoliuojantys blokeliai sienoms

Ieškau tinkamų blokelių sienoms tarp butų (4 aukštų namas jau pastatytas). Svarbiausia - garso izoliacija.

Blokelių aukštis ne pagal projektą

Ar blokelių aukštis turi įtakos? Projekte kiek suprantu numatyta Arko, nes blokelių aukštis nurodytas 200mm (tarp siūlių). O jeigu dėti silibloką vietoj Arko? Silibloko aukštis 238mm.

Monolitinis žiedas iš blokelių

Planuoju statyti garažą iš Arko M15 blokelių. Stogas bus lygus. Prieš paskutinę eilę pakločiau tinklą ir sudėčiau ankerius ir ant ankerių sumaučiau blokelius. Tokiu atveju monolitinis žiedas nebūtų privalomas?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366933 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3245
Iš viso buvo užduota 151168 klausimų