Akyto betono blokelių privalumai ir trūkumai

Norėčiau sužinoti nuomonę apie akyto betono blokelius Silbet pro 380x200x600, jų šiluminė varža 6.3. Palyginant su kitais – vos ne didžiausia. Kokie jų privalumai ir trūkumai? Ar iš jų pastatyto namo sienų nereikės papildomai šildyt?

Iš kokių blokelių statyti namą

Planuojame statyti vieno aukšto 100 kv.m A+ namą. Iš kokių blokelių patartumėte statyti namą? Ar keramzitinio ar akyto betono blokelių? Ir kokių firmų rinktis? Mes apsistoję esame ties šiais blokeliais: keramzitiniai FIBO PROOF 5MPa; akytojo betono YTONG ir akyto betono Bauroc HARD.

Pradėjo trūkinėti akyto betono blokeliai

Kodėl pradėjo trūkinėti akyto betono blokeliai? Prieš 5 metus vasarą pradėjau statytis namą iš ROCLITE blokelių, pirmą žiemą prastovėjo sienos be stogo, sekančiais metais uždėjom stogą, langus, duris, dar po metų apšiltinau stogą ir sienas. Nors vidus neįrengtas, bet kai viską apšiltinau būdavo visada kūrenama atėjus šaltiems orams. Yra gelžbetoninis žiedas, sienos armuotos su 6mm armatūra. Prieš kokius 2-3 metus pradėjau pastebėti, kad blokeliai pradėjo trūkinėti, vos ne kas antras blokelis yra įvairiai sutrūkinėjęs. Pradėjau pergyventi dėl sienų tvirtumo, ar nepradės jos griūti?

Akyto betono blokelių armavimas

Ar reikia armuoti akyto betono blokelius?

Betoniniai ar Ytong blokeliai namo statybai

Norėjome statyti dviejų aukštų namą iš akyto betono blokelių „Ytong“, bet mums pasiūlė geriau rinktis iš kitokių, nes sako pastarieji nerekomenduojami didesnėms konstrukcijoms. Ar geri betoniniai blokeliai namo statybai?

Ar blokelius Aeroc ecoterm plus 375 reikia šiltinti

Pasirinkome blokelius namo statybai Aeroc. Ar statant namą iš Aeroc ecoterm plus 375 blokelių reikia papildomai šiltinti? Jei reikia, tai kuo? Kokias medžiagas naudoti išorinei apdailai, ar galima tinkuoti, ar geriau apmūryti?

Akyto betono blokeliai LITE ar Roclite

Patarkite, prašau, kokius akyto betono blokelius geriau pirkti Roclite ar LITE? Pardavėjai tikina, kad kokybė vienoda, skiriasi tik kaina.

Blokeliai namo statybai be papildomo apšiltinimo

Renkuosiu išorės sienų blokelius vieno aukšto namui statyti. Labai vilioja nauji produktai, kuriems nereikia papildomo apšiltinimo, AEROC EcoTerm Plus 500 arba Ytong energo. Kiek kalbėjau su meistrais, tai jie sako, kad blokeliai peršals, gers drėgmę, spintelių nepakabinsi ir t. t. Bet varža gera ir tyrimai atlikti, ką manote apie tai?

Ar pakanka 20 cm pločio akyto betono blokelių apkrovų atlaikymui

Planuoju statyti vieno aukšto namą iš akyto betono blokelių. Stogas bus betoninių čerpių. Ar pakanka 20 cm pločio akyto betono blokelių, kad atlaikytų apkrovas?

Putų polistirolu apšiltintos blokelių sienos varža

Apsisprendėme statyti iš Ytong blokelių. Gal galėtumėte patarti kuris variantas geresnis - 24 cm Ytong + 15 cm polistirolas, ar 30 cm Ytong blokelis ir 10 cm polistirolas. Atrodo, kad pirmu atveju varža ir bendra medžiagų kaina gaunasi geresnė, tačiau ar pakanka tvirtumo su 24 cm blokeliu?

Akyto betono ir keraminių blokelių palyginimas

Yra labai daug įvairių nuomonių apie blokelius. Kokia Jūsų nuomonė apie akyto betono "Ytong" blokelius. Kokie jų pliusai ir minusai palyginus su keramikiniais blokeliais.

Kokius blokelius rinktis namo statybai

Kokius blokelius rinktis namo statybai? Ytong ar Roclite?

Fibo ir Ytong blokelių palyginimas

Kokie yra Fibo ir Ytong blokelių privalumai bei trūkumai?

Akyto betono blokelių atsparumas drėgmei

Ar galima pamūrijus Ytong blokelius palikti per žiemą uždėjus stogą? Girdėjau, kad jie sugeria drėgmę, blokeliai įmirks ir jie sunkiai po to beišdžius. Koks akyto betono blokelių atsparumes drėgmei? Kokius kitus blokelius rinktis?

Ar galima balkius dėti ant akyto betono blokelių

Darau medinę perdangą tarp pirmo ir antro aukšto. Balkiai 20x6, sienos - akyto betono blokeliai. Norėjau paklausti, ar balkius galima dėti tiesiai ant akyto betono blokelių, ar turi būti kita konstrukcija?

Putų blokelių ir akyto betono blokelių palyginimas

Kuriuos – putų betono ar akyto betono blokelius patartumėte rinktis vienaaukčio namo statybai? Kiek žinau putų betono blokeliai labai atsparūs drėgmei. Kuo dar jie skiriasi nuo akyto betono blokelių? Kokie jų pliusai ir minusai lyginant su atitinkamo storio akyto betono blokeliais?

Akyto betono blokelių pliusai ir minusai

Ar patartumėt akyto betono blokelius rinktis vienaaukčio namo statybai kaime, kur nėra triukšmo ? Kokie jų pliusai ir minusai.

Kokius blokelius pasirinkimas

Neužilgo pradėsiu statyti namą, noriu gauti statybos ekspertų patarimų kokius blokelius išsirinkti, nes rinkoje jų labai daug. Namas 1 aukšto. Esu girdėjęs jei statant iš 400mm. pločio akyto betono blokelio nebereikia papildomai šiltinti sienų, ar tai tiesa?

Nešiltinami blokeliai išorinei sienai

Iš kokių blokelių statyti išorinę sieną, kad nereikėtų jos apšiltinti, kokia turėtų būti šiluminė varža?

Blokeliai namo statybai: Izoblok, Aeroc ar Thermoplius

Norėjau paklausti, kokius blokelius pasirinkti namo sienų statybai – Izoblok blokelius su PIR (sukietintų putų šilumos izoliacinė medžiaga) šiltinimo medžiaga R-6,54 ar Aeroc blokelius Thermoplius 500, varža 5,8?

Akyto betono blokelių šiltinimas akmens vata

Statau namą, kurio sienos yra iš akyto betono blokeliu, jų storis 30 cm. Kokią ir kokio storio vatą reikėtų naudoti geram namo apšiltinimui? Paskui planuoju tinkuoti.

Akyto betono blokelių namų tinkamumas namui statyti

Namo statybai galvojame rinktis AEROC EcoTerm Plius blokelius 300, 375, 500. Ar rekomenduotumėte rinktis šiuos blokelius? Kokia namų iš akyto betono blokelių kokybė?

Mikroklimatas namo pastatyto iš blokelių

Kokius blokelius namui pasirinkti keramzitinius ar akytobetono, kad būtų geras namo mikroklimatas? Tiesiog labai nenorėčiau, kad namuose būtų drėgna ir atsirastų pelėsiai, o kiek aš žinau akyto betono blokeliai traukia drėgmę ir jame gali atsirasti pelėsiai, ar tai tiesa?

Kaip pasirinkti akyto betono blokelius

Norėčiau sužinoti ekspertų nuomonę, kokius akyto betono blokelius geriau pasirinkti namo statybai? Kokie jų privalumai?

Aeroc termo plius blokelių kaina

Kokia Aeroc termo plius blokelių kaina, kiek kainuotų 53 kv.m blokelių.

Skirtingų blokelių naudojimas namo statybai

Ar galiu ant pamato (gręžtiniai, 250 mm pločio, pastatyti rudenį) mūryti YTONG akyto betono 300 x 200 x 600 mm blokelius ir montuoti TERIVOS perdengimą, prieš tai padarius “žiedą” is U formos YTONG akyto betono blokelių? Namas 10 x 9 m, dviejų aukštų. Viduryje, per namo ilgį, bus Arko blokelių 250 mm siena. Antro aukšto perdengimas - medinis.

Akyto betono blokelių tvirtumas

Ar namas bus tvirtas, jei statysime jį tik iš akyto betono blokelių? Juos gavome išardę sandėlį.

Blokeliai be papildomo apšiltinimo

Kaip vis tik yra praktikoje - ar reikalingas papildomas apšiltinimas statant namą iš Ytong Energo 480 arba Aeroc Eco Term 500 blokelių? Kuo jie skiriasi tarpusavyje?

Šilti blokeliai garažo statybai

Planuoju statyti garažą ~50 kv. metrų, nešildomą, tačiau ir šaltuoju metų laiku epizodiškai planuoju darbuotis, tad nepastoviai šildyti. Tad ieškau optimalaus sprendimo iš kokių blokelių statyti. Kriterijai: kaina, kaip minėjau "šiltumas", atsparumas temperatūros pokyčiams.

Betono blokelių armavimas

Ar reikia armuoti ytong blokelius? Vienas pardavėjas įrodinėjo, kad armuojama tik dalis virš langų. Keli statybininkai sakė, kad taip pat retai armuoja šios firmos blokeliuis. Gamintojo parodomuose video irgi niekur apie armavimą nėra šnekos.

Neapšiltintos akyto betono blokelių sienos

Pastačiau sienas iš akyto betono blokelių Rocklite, uždėjau stogą, sudėsiu langus dar šiemet. Ar būtina sienas apšiltinti iš lauko prieš žiemą, ar galima palikti per žiemą neapšiltinus, kol vidus bus įrenginėjamas?

Kiek reikia šiltinti sienas iš AEROC Classic250

Noriu paklausti kiek reikia šiltinti namo sienas mūrytas iš AEROC Classic250.

Blokelių AEROC EcoTerm Plius apdaila

Statant namą iš AEROC ECO TERM PLUS 375 blokelių namo papildomai šiltinti nebereikia. Tai klausimas būtų, kokia tokio namo apdaila, kad nesusidarytų sienoje rasos taškas ir nepelytų sienos?

Ar reikalingas papildomas blokelių šiltinimas

Norėjau paklausti, ar reikalingas papildomas blokelio šiltinimas iš lauko, jei namas yra pastatytas is aeroc eco term plus 375 375 200 600 latviškų blokelių. Kokia gali būti jų šiluminė varža. Ar verta juos šiltinti ir kokio storio naudoti polistirolį ar kitas medžiagas, jei to reikia.

Akyto betono blokeliai neapšiltinti per žiemą

Namas pastatytas iš Bauroc universal 200/250 blokelių. Klausimas ar juos galima palikti per žiemą neapšiltintus? Iš lauko pusės ir vidaus stogas uždėtas. Ir kiek tokius blokelius reikia šiltinti ir kokia medžiaga?

Blokeliai vidaus sienų ir pertvarų įrengimui

Kokius blokelius rekomenduotumėte vidaus sienų ir pertvarų įrengimui? 120mm storio ir 200mm sienos.

Akyto betono blokeliai Zabudova namo statybai

Renkuosi blokelius namo statybai. Ar rekomenduotumėte akyto betono blokelius zabudova 250x200x625? Namas vieno aukšto, 260cm sienų aukštis, bet bus keli langai daugiau kaip 4 kv.m. Stogas dvišlaitis.

Akyto betono blokeliai namo statybai

Kokius akyto betono blokelius rinktis namo statybai? Ytong ar Roclite?

Nearmuoti akyto betono blokeliai

Pasistačiau namą iš akyto betono blokelių, suklijavau atsakingai, pilnos siūlės kaip ir turėtų būti, nearmavau, gelžbetonio žiedas visu perimetru. Klausimas ar nebus kokių nors problemų ateityje?

Namo iš akyto betono blokelių palikimas be stogo

Ar sumūrytą namą iš akyto betono blokelių (pvz. Ytong Energo) galima palikti metams laiko-nuo vasaros iki vasaros be stogo?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150857 klausimų