Akyto betono blokeliai – Patarimai

Norėčiau sužinoti nuomonę apie akyto betono blokelius Silbet pro 380x200x600, jų šiluminė varža 6.3. Palyginant su kitais – vos ne didžiausia. Kokie jų privalumai ir trūkumai? Ar iš jų pastatyto namo sienų nereikės papildomai šildyt?
Planuojame statyti vieno aukšto 100 kv.m A+ namą. Iš kokių blokelių patartumėte statyti namą? Ar keramzitinio ar akyto betono blokelių? Ir kokių firmų rinktis? Mes apsistoję esame ties šiais blokeliais: keramzitiniai FIBO PROOF 5MPa; akytojo betono YTONG ir akyto betono Bauroc HARD.
Kodėl pradėjo trūkinėti akyto betono blokeliai? Prieš 5 metus vasarą pradėjau statytis namą iš ROCLITE blokelių, pirmą žiemą prastovėjo sienos be stogo, sekančiais metais uždėjom stogą, langus, duris, dar po metų apšiltinau stogą ir sienas. Nors vidus neįrengtas, bet kai viską apšiltinau būdavo visada kūrenama atėjus šaltiems orams. Yra gelžbetoninis žiedas, sienos armuotos su 6mm armatūra. Prieš kokius 2-3 metus pradėjau pastebėti, kad blokeliai pradėjo trūkinėti, vos ne kas antras blokelis yra įvairiai sutrūkinėjęs. Pradėjau pergyventi dėl sienų tvirtumo, ar nepradės jos griūti?
Ar reikia armuoti akyto betono blokelius?
Norėjome statyti dviejų aukštų namą iš akyto betono blokelių „Ytong“, bet mums pasiūlė geriau rinktis iš kitokių, nes sako pastarieji nerekomenduojami didesnėms konstrukcijoms. Ar geri betoniniai blokeliai namo statybai?
Patarkite, prašau, kokius akyto betono blokelius geriau pirkti Roclite ar LITE? Pardavėjai tikina, kad kokybė vienoda, skiriasi tik kaina.
Pasirinkome blokelius namo statybai Aeroc. Ar statant namą iš Aeroc ecoterm plus 375 blokelių reikia papildomai šiltinti? Jei reikia, tai kuo? Kokias medžiagas naudoti išorinei apdailai, ar galima tinkuoti, ar geriau apmūryti?
Renkuosiu išorės sienų blokelius vieno aukšto namui statyti. Labai vilioja nauji produktai, kuriems nereikia papildomo apšiltinimo, AEROC EcoTerm Plus 500 arba Ytong energo. Kiek kalbėjau su meistrais, tai jie sako, kad blokeliai peršals, gers drėgmę, spintelių nepakabinsi ir t. t. Bet varža gera ir tyrimai atlikti, ką manote apie tai?
Kokius blokelius rinktis namo statybai? Ytong ar Roclite?
Kokie yra Fibo ir Ytong blokelių privalumai bei trūkumai?
Yra labai daug įvairių nuomonių apie blokelius. Kokia Jūsų nuomonė apie akyto betono "Ytong" blokelius. Kokie jų pliusai ir minusai palyginus su keramikiniais blokeliais.
Planuoju statyti vieno aukšto namą iš akyto betono blokelių. Stogas bus betoninių čerpių. Ar pakanka 20 cm pločio akyto betono blokelių, kad atlaikytų apkrovas?
Apsisprendėme statyti iš Ytong blokelių. Gal galėtumėte patarti kuris variantas geresnis - 24 cm Ytong + 15 cm polistirolas, ar 30 cm Ytong blokelis ir 10 cm polistirolas. Atrodo, kad pirmu atveju varža ir bendra medžiagų kaina gaunasi geresnė, tačiau ar pakanka tvirtumo su 24 cm blokeliu?
Ar galima pamūrijus Ytong blokelius palikti per žiemą uždėjus stogą? Girdėjau, kad jie sugeria drėgmę, blokeliai įmirks ir jie sunkiai po to beišdžius. Koks akyto betono blokelių atsparumes drėgmei? Kokius kitus blokelius rinktis?
Darau medinę perdangą tarp pirmo ir antro aukšto. Balkiai 20x6, sienos - akyto betono blokeliai. Norėjau paklausti, ar balkius galima dėti tiesiai ant akyto betono blokelių, ar turi būti kita konstrukcija?
Ar patartumėt akyto betono blokelius rinktis vienaaukčio namo statybai kaime, kur nėra triukšmo ? Kokie jų pliusai ir minusai.
Neužilgo pradėsiu statyti namą, noriu gauti statybos ekspertų patarimų kokius blokelius išsirinkti, nes rinkoje jų labai daug. Namas 1 aukšto. Esu girdėjęs jei statant iš 400mm. pločio akyto betono blokelio nebereikia papildomai šiltinti sienų, ar tai tiesa?
Iš kokių blokelių statyti išorinę sieną, kad nereikėtų jos apšiltinti, kokia turėtų būti šiluminė varža?
Kuriuos – putų betono ar akyto betono blokelius patartumėte rinktis vienaaukčio namo statybai? Kiek žinau putų betono blokeliai labai atsparūs drėgmei. Kuo dar jie skiriasi nuo akyto betono blokelių? Kokie jų pliusai ir minusai lyginant su atitinkamo storio akyto betono blokeliais?
Statau namą, kurio sienos yra iš akyto betono blokeliu, jų storis 30 cm. Kokią ir kokio storio vatą reikėtų naudoti geram namo apšiltinimui? Paskui planuoju tinkuoti.
Norėjau paklausti, kokius blokelius pasirinkti namo sienų statybai – Izoblok blokelius su PIR (sukietintų putų šilumos izoliacinė medžiaga) šiltinimo medžiaga R-6,54 ar Aeroc blokelius Thermoplius 500, varža 5,8?
Norėčiau sužinoti ekspertų nuomonę, kokius akyto betono blokelius geriau pasirinkti namo statybai? Kokie jų privalumai?
Namo statybai galvojame rinktis AEROC EcoTerm Plius blokelius 300, 375, 500. Ar rekomenduotumėte rinktis šiuos blokelius? Kokia namų iš akyto betono blokelių kokybė?
Kokius blokelius namui pasirinkti keramzitinius ar akytobetono, kad būtų geras namo mikroklimatas? Tiesiog labai nenorėčiau, kad namuose būtų drėgna ir atsirastų pelėsiai, o kiek aš žinau akyto betono blokeliai traukia drėgmę ir jame gali atsirasti pelėsiai, ar tai tiesa?
Planuoju statyti garažą ~50 kv. metrų, nešildomą, tačiau ir šaltuoju metų laiku epizodiškai planuoju darbuotis, tad nepastoviai šildyti. Tad ieškau optimalaus sprendimo iš kokių blokelių statyti. Kriterijai: kaina, kaip minėjau "šiltumas", atsparumas temperatūros pokyčiams.
Ar reikia armuoti ytong blokelius? Vienas pardavėjas įrodinėjo, kad armuojama tik dalis virš langų. Keli statybininkai sakė, kad taip pat retai armuoja šios firmos blokeliuis. Gamintojo parodomuose video irgi niekur apie armavimą nėra šnekos.
Kokia Aeroc termo plius blokelių kaina, kiek kainuotų 53 kv.m blokelių.
Ar galiu ant pamato (gręžtiniai, 250 mm pločio, pastatyti rudenį) mūryti YTONG akyto betono 300 x 200 x 600 mm blokelius ir montuoti TERIVOS perdengimą, prieš tai padarius “žiedą” is U formos YTONG akyto betono blokelių? Namas 10 x 9 m, dviejų aukštų. Viduryje, per namo ilgį, bus Arko blokelių 250 mm siena. Antro aukšto perdengimas - medinis.
Ar namas bus tvirtas, jei statysime jį tik iš akyto betono blokelių? Juos gavome išardę sandėlį.
Kaip vis tik yra praktikoje - ar reikalingas papildomas apšiltinimas statant namą iš Ytong Energo 480 arba Aeroc Eco Term 500 blokelių? Kuo jie skiriasi tarpusavyje?
Pastačiau sienas iš akyto betono blokelių Rocklite, uždėjau stogą, sudėsiu langus dar šiemet. Ar būtina sienas apšiltinti iš lauko prieš žiemą, ar galima palikti per žiemą neapšiltinus, kol vidus bus įrenginėjamas?
Noriu paklausti kiek reikia šiltinti namo sienas mūrytas iš AEROC Classic250.
Statant namą iš AEROC ECO TERM PLUS 375 blokelių namo papildomai šiltinti nebereikia. Tai klausimas būtų, kokia tokio namo apdaila, kad nesusidarytų sienoje rasos taškas ir nepelytų sienos?
Norėjau paklausti, ar reikalingas papildomas blokelio šiltinimas iš lauko, jei namas yra pastatytas is aeroc eco term plus 375 375 200 600 latviškų blokelių. Kokia gali būti jų šiluminė varža. Ar verta juos šiltinti ir kokio storio naudoti polistirolį ar kitas medžiagas, jei to reikia.
Namas pastatytas iš Bauroc universal 200/250 blokelių. Klausimas ar juos galima palikti per žiemą neapšiltintus? Iš lauko pusės ir vidaus stogas uždėtas. Ir kiek tokius blokelius reikia šiltinti ir kokia medžiaga?
Kokius blokelius rekomenduotumėte vidaus sienų ir pertvarų įrengimui? 120mm storio ir 200mm sienos.
Renkuosi blokelius namo statybai. Ar rekomenduotumėte akyto betono blokelius zabudova 250x200x625? Namas vieno aukšto, 260cm sienų aukštis, bet bus keli langai daugiau kaip 4 kv.m. Stogas dvišlaitis.
Kokius akyto betono blokelius rinktis namo statybai? Ytong ar Roclite?
Pasistačiau namą iš akyto betono blokelių, suklijavau atsakingai, pilnos siūlės kaip ir turėtų būti, nearmavau, gelžbetonio žiedas visu perimetru. Klausimas ar nebus kokių nors problemų ateityje?
Ar sumūrytą namą iš akyto betono blokelių (pvz. Ytong Energo) galima palikti metams laiko-nuo vasaros iki vasaros be stogo?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 402570 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3324
Iš viso buvo užduota 169041 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 30 specializuotų įmonių