Keramzitiniai blokeliai

Rodomi įrašai 1-18 iš 18.
Kokia fibo blokelių kaina ir kiek kainuoja 1 m2 sienos statant namą iš fibo blokelių. Ačiū
Kokius blokelius patartumėte rinktis namo statybai?
Iš kokių blokelių statyti namą, kokie geriausi. Projekte numatyti keramzitiniai, bet galvojame ir apie kitus.
Iš kokio pločio FIBO blokelių Jūs pasiūlytumėt mūryti namo sienas? ir kokio storio reiktų apšildymo? Pvz. 20 cm blokelis ir kiek vata? arba 30 cm blokelis ir kiek vata?
Norėjau sužizinoti, kokie klijai geriausi keramzitbetonio blokeliams? O gal klijuojančios putos tinka? Ką rekomenduotumėt?
Noriu statyti vieno aukšto su mansarda namą. Gal galite patari iš ko geriau statyti, iš keraminių ar keramzitinių blokelių? Girdėjau, kad keramzitiniai blokeliai daugiau sugeria drėgme, nei keraminiai. Ar tai tiesa? Ir koks tarp šitų blokelių skirtumas? Kokie trūkumai ir kokie privalumai?
Įsigijau keramzitinius FIBO proof blokelius, iš kurių neužilgo planuoju pradėti kelti sienas. Tik galvoju, man juos klijuoti klijais, ar mūryti. Kaip manot, koks keramzitinių blokelių montavimo būdas yra geriau, ir kodėl?
Noriu pradėti statyti namą. Gal galite patarti, nes neapsisprendžiu, iš kokių blokelių tai daryti.
Norėjau pasiteirauti, kurie keramzitiniai blokeliai geresni: BBR ar FIBO?
Pastebėjau, jog dauguma naujų statinių pastatyti iš Fibo blokelių. Ar tai tiesa? Kuo šie blokeliai ypatingi? Kuo iš skirtingų medžiagų pagaminti blokeliai skiriasi tarpusavyje?
Kaip ir kokią armatūrą naudoti statant namą iš Fibo blokelių?
Galvoju statyti namuką. Gal galite patarti, kokius blokelius pasirinkti ekonomiskos kainos ir kokybes atzvilgiu.
Namas pastatytas iš 12 cm storio fibo keramzitinių blokelių, iš lauko apšiltintas 15 cm storio polistirolu, namo apdaila iš klinkerio. Kokia sienų šiluminė varža, ar bus pakankamai šiltas būstas?
Iš kokių blokelių žmonės dažniausiai statosi namus, ar verta rinktis keramzinius blokelius individualaus namo statybai?
Svarstau ar rinktis blokelius, ar plytas. Girdėjau, kad blokeliai nėra tokie patvarūs, kaip plytos... Bet iš plytų mūrijant viskas lėčiau ir sąnaudos darbo didesnės. Kas geriau statant individualų namą?
Kelių aukštų namus galima statyti iš fibo blokelių, domina kokias apkrovas gali atlaikyti fibo blokeliai. Ačiū
Norėtume pasistatyti pirtelę su minimalia vieta sodo invertoriui sode. Norėčiau ją statyti iš blokelių. Pirtis būtų 25kv.m. Kokius blokelius rekomenduotumėte pirties statybai?
Statausi karkasinį namą, bet vonios kambario sienos bus mūrinės. Pamatai jau yra, rostverkas stingsta. Taigi iki to laiko kol tinkamai sustings neapsisprendžiu iš kokių blokelių mūryti sienas (12cm blokeliai). Labiausiai linkstu prie Molinių ar Keramzito blokelių. O ką patartumėte jūs?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto