Keramzitiniai blokeliai – Patarimai

Kokius blokelius patartumėte rinktis namo statybai?
Kokia fibo blokelių kaina ir kiek kainuoja 1 m2 sienos statant namą iš fibo blokelių. Ačiū
Iš kokių blokelių statyti namą, kokie geriausi. Projekte numatyti keramzitiniai, bet galvojame ir apie kitus.
Iš kokio pločio FIBO blokelių Jūs pasiūlytumėt mūryti namo sienas? ir kokio storio reiktų apšildymo? Pvz. 20 cm blokelis ir kiek vata? arba 30 cm blokelis ir kiek vata?
Norėjau sužizinoti, kokie klijai geriausi keramzitbetonio blokeliams? O gal klijuojančios putos tinka? Ką rekomenduotumėt?
Norėtume pasistatyti pirtelę su minimalia vieta sodo invertoriui sode. Norėčiau ją statyti iš blokelių. Pirtis būtų 25kv.m. Kokius blokelius rekomenduotumėte pirties statybai?
Įsigijau keramzitinius FIBO proof blokelius, iš kurių neužilgo planuoju pradėti kelti sienas. Tik galvoju, man juos klijuoti klijais, ar mūryti. Kaip manot, koks keramzitinių blokelių montavimo būdas yra geriau, ir kodėl?
Statausi karkasinį namą, bet vonios kambario sienos bus mūrinės. Pamatai jau yra, rostverkas stingsta. Taigi iki to laiko kol tinkamai sustings neapsisprendžiu iš kokių blokelių mūryti sienas (12cm blokeliai). Labiausiai linkstu prie Molinių ar Keramzito blokelių. O ką patartumėte jūs?
Noriu pradėti statyti namą. Gal galite patarti, nes neapsisprendžiu, iš kokių blokelių tai daryti.
Norėjau pasiteirauti, kurie keramzitiniai blokeliai geresni: BBR ar FIBO?
Noriu statyti vieno aukšto su mansarda namą. Gal galite patari iš ko geriau statyti, iš keraminių ar keramzitinių blokelių? Girdėjau, kad keramzitiniai blokeliai daugiau sugeria drėgme, nei keraminiai. Ar tai tiesa? Ir koks tarp šitų blokelių skirtumas? Kokie trūkumai ir kokie privalumai?
Pastebėjau, jog dauguma naujų statinių pastatyti iš Fibo blokelių. Ar tai tiesa? Kuo šie blokeliai ypatingi? Kuo iš skirtingų medžiagų pagaminti blokeliai skiriasi tarpusavyje?
Kaip ir kokią armatūrą naudoti statant namą iš Fibo blokelių?
Iš kokių blokelių žmonės dažniausiai statosi namus, ar verta rinktis keramzinius blokelius individualaus namo statybai?
Kelių aukštų namus galima statyti iš fibo blokelių, domina kokias apkrovas gali atlaikyti fibo blokeliai. Ačiū
Namas pastatytas iš 12 cm storio fibo keramzitinių blokelių, iš lauko apšiltintas 15 cm storio polistirolu, namo apdaila iš klinkerio. Kokia sienų šiluminė varža, ar bus pakankamai šiltas būstas?
Galvoju statyti namuką. Gal galite patarti, kokius blokelius pasirinkti ekonomiskos kainos ir kokybes atzvilgiu.
Svarstau ar rinktis blokelius, ar plytas. Girdėjau, kad blokeliai nėra tokie patvarūs, kaip plytos... Bet iš plytų mūrijant viskas lėčiau ir sąnaudos darbo didesnės. Kas geriau statant individualų namą?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397393 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166240 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 19 specializuotų įmonių