Kokie blokeliai geriausi namo statybai

Klausimas:
Iš kokių blokelių statyti namą, kokie geriausi. Projekte numatyti keramzitiniai, bet galvojame ir apie kitus.
Komentarai:
Kiekviena medžiaga turi savo privalumus ir trūkumus. Fibo keramzitbetonio blokeliai yra itin gera medžiaga, jei norite, kad sienose nesikauptų drėgmė. Jie turi gerą garso izoliaciją, prie sienų paprasta tvirtinti fasadą ar kažką kabinti. Nėra atliekų, sienai pakanka 20 cm pločio blokelių. Šiuos blokelius dažniausiai renkasi žmonės, kurie stato namą sau ir orientuojasi į kokybę. Naujausias mūsų produktas - į A ir A+ klasę orientuoti sandarūs Fibo PROOF blokeliai, kurių sandarumas pagerintas net 10 kartų. Apie kitas blokelio savybes daugiau informacijos galite rasti Fibo internetinėje svetainėje.
Fibo produktų grupės vadovas, Saint-Gobain statybos gaminiai, UAB
Kadangi šiuo metu itin aktuali tema - namo energinis efektyvumas (namo išlaikymo išlaidos), vienareikšmiškai siūlyčiau dujų silikatinius blokelius. Konkrečiai dujų silikatiniai blokeliai AEROC. Su šiais blokeliais pasieksite dvigubai didesnę mūro sienos varžą nei su keramzitiniais blokeliais. Galima statyti namus iki 3 aukštų. Naudojami tie patys konstruktyviniai sprendimai. Keramzitiniai blokai yra patys brangiausi mūsų blokų rinkoje, kai tuo tarpu dujų silikatiniai vieni iš pigiausių. Tai geriausias kainos ir kokybės santykis.
Ekspertai.lt
Praktika bei kaimynų (Lenkija) patirtis rodo, kad patikimiausi, ir pagal savo techninius ir kainos parametrus, yra akyto betono blokeliai. Tokiu būdu Jūs turėsite namo statybai visus gaminius vienos (akyto betono) medžiagos. Turiu omenyje, kad Jūs sutaupysite ir turėsite stabilų namą panaudodami akyto betono blokelius, akyto betono sąramas. Akyto betono mūro stabilumo žiedo gaminius. Šiam procesui atlikti Jums nereikės samdyti krano bei pirkti papildomai armatūros mūro stabilumo žiedo ar sąramų įrengimui.
Ekspertai.lt
Siūlau "Termoblock" blokelius. Blokeliai gali būti betoniniai ar keramzitbetoniai. Betoniniai blokeliai yra nuo 12 MPa, varža 5,2, keramzitbetoniai blokeliai yra 7,5 MPa, varža 5.4. Išorinių sienų blokelių išmatavimai 190x400x200, vidinių sienų blokelių išmatavimai 190x400x100.
Inesa, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: