Blokeliai A+ klasės namo statyboms

Klausimas:
Su kokiais blokeliais patartumėte statyti namą, kad atitiktų A+ klasę?
Komentarai:
A+ klasės namą siūlau statyti iš keraminių blokelių Porotherm. Tai stiprūs, kokybiški ir tik iš natūralių medžiagų gaminami blokeliai, skirti pastatų laikančioms sienoms ir pertvaroms mūryti. Jei naudosite 25 cm. storio blokelius Porotherm 25 P+W, papildomas termoizoliacinio sluoksnio storis turės būti apie 28 cm. (priklausomai dar ir nuo termoizoliacinės medžiagos šiluminių charakteristikų). Tada sienų šilumos perdavimo koeficientas U=0,11W/(m²·K). Tačiau nereikia pamiršti, kad name yra ne tik blokeliai, bet ir durys, langai, kurių šiluminės charakteristikos yra ženkliai prastesnės, jų sujungimai su sienomis, o tai turi lemiamą įtaką A+ klasės reikalavimams. Labai svarbu namo projektavimo metu teisingai atlikti visus skaičiavimus, pats svarbiausias kriterijus, statant tokius namus, darbų kokybė!
Jei Jums kils daugiau klausimų apie Porotherm keraminius blokelius, jų charakteristikas bei naudojimą, nedvejodami kreipkitės, būtinai padėsime.
Heluz Family 2 in 1 keraminiai blokeliai 50cm pločio, puikiai tinka A+ klasės namo statyboms:
http://heluzonamai.lt/wp-content/uploads/2017/02/Heluz-Family-blokeliu-kainos-ir-savybes-2.pdf

http://heluzonamai.lt/wp-content/uploads/2017/05/ESD_Family_50_2in1_LT_2016-1.pdf
Andrejus Samuilovas, UAB Heluzo namai
Mes statome A+ klasės namus iš Durisol blokelių. Šiuo metu mes organizuojame modulinių sienų gamybą, kuri prasidės kovo mėn. Modulinės sienas objekte galima sumontuoti per 1-2 dienas aukštą. Sienos varža bus gaminama pagal poreiki 8,3-12. Taip pat vidinės nešančios sienos. Vienu žodžiu - namo sienos per kelias dienas.
Rytis Benevičius, UAB Durisolis group
A+ klasei patartumėm domėtis IZOBLOK blokelių sistema. Dėl daugelio priežasčių, kaip, kad plonesnės sienos - didesnė gyv. ploto kvadratūra, sveikesnis mikroklimatas, nėra šalčio tiltų, galimi patys įvairiausi architektūriniai sprendimai ir t.t.
Ignas Kontautas, UAB "Lanama"
Galiu pasiūlyti bpicf blokelių sistemą, kuri atitiks A+ klasę arba Termoplokk blokelius, jų kaina bus didesnė, bet jie netgi jau A++ klasę atitiktų.
Tomas, Ekspertai.lt
Namo energetinė naudingumo klasė tiesiogiai nepriklauso nuo blokelių tipo. Namo energetinė klasė pasiekiama kompleksiniu visų namo konstrukcijų tinkamų išpildymu: geros kokybiškos medžiagos + geras darbų atlikimas. Jei perkamos tik geros ir kokybiškos medžiagos, tačiau statybos techninė priežiūra neatliekama kokybiškai – tinkamo rezultato tikėtis sunku.

Vertinant tik blokelius, rekomenduoju rinktis pagal šiuos kriterijus:
- Stipris (blokeliai naudojami sienų mūrui, kuris tiesiogiai atsakingas už apkrovų laikymą). Šiai dienai vieni tvirčiausių blokų rinkoje yra keraminiai kurie dažnu atveju tvirtesni net už reklamuojamus TV ekranuose.
- Gaminys - rekomenduojame rinktis natūralaus molio keraminius blokus.
- Šiluma - nors blokelių šiluminės savybės ypač didelės pridėtinės vertės aukštos energetinės klasės namams neduoda, tačiau tinkamas blokelių šiluminių savybių ir patalpų mikroklimato išsaugojimo derinys ypač svarbus komfortiškam gyvenimui.
- Kaina – aukščiausia kaina NEGARANTUOJA geriausios kokybės, nes pvz. analizuojant techninius parametrus balais, vieną didžiausių balų skaičių surenka keraminiai blokeliai, tačiau kainoje yra vieni pigiausių.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto