Kokius blokelius pasirinkti

Klausimas:
Kokius blokelius pasirinkti naujai statomam namui? Namas bus dviejų aukštų antras aukštas karkasinis, perdanga medinė. Nežinau kokius blokelius pasirinkti, noriu sveiko šilto namo ir nebijoti pelėsio sienose.
Komentarai:
Reikėtų atsižvelgti į Jūsų poreikius:
vieni blokeliai šiltesni, todėl juos reikia mažiau šiltinti, kiti blokeliai tvirtesni, dar kiti garsą geriau izoliuoja. Ar planuojat mūryti pats ar samdyti statybininkus? Kiek galite išleisti pinigų blokeliams? Kokios šiluminės izoliacijos pageidausite? Ir taip toliau...
Jūsų atveju nematau geresnio pasirinkimo kaip keramika. Kodėl? 1. Visi žino, kad geriausias patalpų mikroklimato savybes išlaiko – medis. Keramika pasižymi tuo, kad jos mikrostruktūra yra panaši į medienos mikrostruktūrą (kapiliarinė) – kas leidžia pasiekti mikroklimatines savybes artimas medienai, bet tuo pačiu metu būti žymiai praktiškesne medžiaga. Dėl minėtos struktūros, blokeliai yra natūralūs drėgmės reguliatoriai ir išskiria patalpose susikaupusią drėgmę į išorę, todėl pastate pastatytame iš keraminių blokelių, pvz.: ypač kokybiškų Keraterm, bus sveikas ir malonus mikroklimatas. 2. Keraminiai blokeliai – visiškai natūralūs. Dėl savo struktūros jie ne tik tvirti kaip silikatinės plytos – kas svarbu laikančių sienų statybai, bet tuo pačiu iš ypač šilti.
Artūras, Ekspertai.lt
Siūlau jums "Termoblock" blokelius. Blokeliai yra ekologiškai švarus, nuo 12 iki 25 MPa, varža 5,2, išmatavimai: 190x400x200, 190x400x100. Taip pat yra apdailinių blokelių. Kainos nuo 40 Eur + PVM.
Inesa, Ekspertai.lt