Kodėl savo namo statybai verta pasirinkti naujuosius Fibo PROOF blokelius?

Naujos kartos Fibo Proof blokeliai skirti A ir A+ klasės pastatams. Uždara blokelio porų sistema užtikrina puikų pastato sandarumą. Patobulintos formulės dėka blokelio oro pralaidumas yra sumažintas 10 kartų. Taip pat blokeliai išlaikė savo geriausias savybes - juose nesikaupia drėgmė, yra atsparūs užšalimui, bei draugiški aplinkai. Kodėl savo namo statybai verta pasirinkti naujuosius Fibo PROOF blokelius?

FIBO Proof - blokeliai naujai statybų erai

Požiūris į statybas yra pasikeitęs. Svarbiausi kriterijai yra pastato sandarumas, bei šiluminė varža. Oras A ir A+ klasės gyvenamosios paskirties pastate gali pasikeisti iki 0,6 karto per valandą (n50.N, 1/h). Norint pasiekti tokį rodiklį, reikia ne tik teisingai parinkti sudėtines medžiagas, bet ir atsakingai atlikti darbus. A+ sienos šilumos perdavimo koeficientas nuo 2019 metų turi būti 0,13 W/m2K. Ne visos medžiagos gali būtų panaudotos tokių sienų statybose.

2018 metais "Saint-Gobain statybos gaminiai" pristatė naujuosius FIBO PROOF blokelius. Tai yra blokeliai, prieš kelis metus sukurti Skandinavijos rinkai, puikiai tinkantys namų statybai atšiauraus klimato sąlygomis. FIBO PROOF yra sukurti specialiai A ir A+ klasės pastatams. Naujų technologijų dėka blokelių oro sandarumas yra pagerintas 10 kartų. Taip pat yra išlaikytos geriausios savybės - juose nesikaupia drėgmė, yra atsparūs užšalimui bei draugiški aplinkai. Šios medžiagos savybės užtikrina optimalų mikroklimatą pastato viduje. Šie blokeliai yra skirti tiek mažaaukščiams, tiek daugiaaukščiams pastatams. Naudodamas šiuos pažangius blokelius užsakovas ir statytojas apsisaugo nuo klaidų užtikrinant pastato sandarumą. Be to, FIBO PROOF sistemai yra parengtas projektavimo ir įrengimo vadovas. Yra atlikti profesionalūs mazgų skaičiavimai, kas padeda teisingai suprojektuoti ir įvertinti sienų sprendinius - juos rasite žemiau esančioje Dokumentų skiltyje.

Susisiekite su Fibo pardavimų atstovu ir pasikonsultuokite dėl Fibo Proof blokelių savo namo projektui!

Parengta pagal Saint-Gobain statybos gaminiai, UAB medžiagą
Mėnulio g. 7, Vilnius
1 atsiliepimai
la
2020-01-05, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėtume pasistatyti pirtelę su minimalia vieta sodo invertoriui sode. Norėčiau ją statyti iš blokelių. Pirtis būtų 25kv.m. Kokius blokelius rekomenduotumėte pirties statybai?