AirZone išmanusis kondicionavimas

AirZone išmanusis kondicionavimas – Alternatyva multi-split sistemai. AirZone išmanusis kondicionavimas

Jei neteko susidurti su multi-split sistema, trumpai apibrėšime kas tai yra. Tai yra sistema kuomet patalpose norima įsirengti daugiau nei vieną kondicionierių. Paprastai išorinėje namo dalyje yra statomas lauko blokas iš kurio į namo vidų galima pajungti keletą vidinių dalių. O kas gi yra AirZone sistema? Tai yra ta pati multi-split sistema, tik tobulesnis variantas. Lubose yra paslepiamas (sumontuojamas) pagrindinis įrenginys, kuris ortakių pagalba gali šildyti arba vėsinti patalpas.

AirZone sertifikuotas gaminys

AirZone išmanusis kondicionavimas yra pripažintas pasaulyje ir turi tokius sertifikatus kaip: ISO 14001, ISO 9001, BREEAM, LEED, WELL. Paprastam mirtingajam šie skaičių ir raidžių deriniai nieko nesako, tačiau šildymo ir vėsinimo sistemų gamintojams tai yra svarbus įvertinimas. Šie sertifikatai įrodo, jog gaminys yra efektyvus, ekologiškas ir kokybiškas.

AirZone ir multi-split sistemų skirtumai

Bene vienas iš svarbiausių šių kondicionavimo sistemų skirtumų – galimybė valdyti temperatūra individualiai kiekviename kambaryje. Kiekvienam kambariui yra priskirtas valdiklis, kurio pagalba galėsite nustatyti norimą temperatūrą arba galėsite iš vis išjungti šildymą/vėsinimą. Tai padės jums nešvaistyti energijos ir sutaupyti papildomų pinigų. Dar vienas didelis kondicionieriaus privalumas – dizainas. Ši sistema neturi ant sienų kabinamų įrenginių, todėl viską lengvai galėsite priderinti prie dizaino. Kambaryje montuojamos grotelės, per kurias ortakių pagalba atkeliauja šiluma/vėsinimas iš pagrindinio įrenginio.

Valdykite viską nuotoliniu būdu

Ši kondicionavimo sistema turi savo programėlę AirZone cloud, kurios pagalba galėsite viską valdyti nuotoliniu būdu. Nesvarbu ar jūs esate darbe, atostogose, o gal tiesiog gulite lovoje ir tingite perjungti viską rankiniu būdu. Šios programėles pagalba galėsite išjungti šildymą jei tai pamiršote padaryti arba sušildyti namus kol grįžtate iš darbo. Tokiu būdu galėsite nemažai sutaupyti. Gamintojai paskaičiavo, jog naudojant šią kondicionavimo sistemą, žmonės suvartoja net 53% mažiau energijos!!!

Gedarta.lt partneriai, galintys sumontuoti sistemą

Gedarta.lt tai inžinerinių sistemų įmonė. Čia dirbantys darbuotojai yra sukaupę ilgametę patirtį, yra kvalifikuoti, todėl žino ką daro. Įmonė per 13 gyvavimo metų nuolat atsižvelgia į besikeičiančias tendencijas, todėl gali pasiūlyti platų paslaugų pasirinkimą: šildymo/vėsinimo, vėdinimo sistemų pardavimai, montavimo darbai ar projektavimo darbai.

Parengta pagal UAB Gedarta medžiagą
67% rekomenduoja
3 atsiliepimai
me
2020-05-01, Vilnius
ma
2020-01-13, Kaunas
vv
2019-05-31,