Kaip palengvinti sau gyvenimą karštomis vasaros dienomis?

Perkaitimas, arba šiluminis stresas išsivysto tuomet, kai organizmas gauna šilumą sparčiau, nei sugeba išsivaduoti nuo jos pertekliaus. Šiluminis stresas gali sąlygoti įvairias patologines būsenas: šiluminį smūgį, nusilpimą, sąmonės netekimą, bėrimus, traukulius. Kad to nenutiktų, turėtume žinoti – kaip sumažinti neigiamą šilumos poveikį mūsų organizmui. Kaip palengvinti sau gyvenimą karštomis vasaros dienomis?

Atrodo, užtektų vėdinti patalpas ir vėsintis ventiliatoriumi, tačiau vėdinimas mažina oro drėgnumą – esant mažam drėgnumui blogėja prakaitavimas. O ventiliatorius naudingas iki 35 laipsnių šilumos, nes esant aukštesnei temperatūrai, oro srautas šildys orą, o ne vėsins.

Todėl mes siūlome savo namuose ar darbo patalpose įsirengti oro kondicionierių. Kam kentėti vasaros karščius ir imtis nepatogių vėsinimo būdų, kai nebrangūs, energiją taupantys oro kondicionieriai yra prieinami kiekvienam. Mūsų specialistai jums padės išsirinkti optimaliausią kondicionavimo sistemą pagal patalpos tūrį ir profesionaliai sumontuos, tad jums tik liks mėgautis maloniu, gaiviu oru ir palengvėjusiomis gyvenimo sąlygomis karštomis vasaros dienomis.

Parengta pagal UAB Gedarta medžiagą
67% rekomenduoja
3 atsiliepimai
me
2020-05-01, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Ruošiu lofto projektą ir ieškau sprendimo užtikrinti miegamojo (apie 12 m2) be varstomų langų ventiliaciją. Ar turite mini rekuperatorių, kuriuos būtų galima jungti prie 125 mm ventiliacijos šachtos? Nuo miegamojo sienos iki vent. šachtos yra 2m atstumas. Galimybių mini rekuperatorių pajungti per sieną nėra, loftas iš abiejų pusių ribojamas kaimynų. Jei mini rekuperatorius šiuo atveju netinka, gal turite alternatyvių pasiūlymų užtikrinti tokios patalpos vėdinimą?
ma
2020-01-13, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, šiuo metu statome namą A klasės vieno aukšto dviejų šlaitų 110 kv.m ir mus domina rekuperacija. Darbai rekuperacijos sumontavimui būtų planuojami gegužės pradžioje. Name yra katilinė todėl rekuperatorius gali būti tiek kabinamas ant sienos kiek virš lubų. Katilinėje planuoju dėti "amstrong" tipo lubas, nes jei bus rekuperatorius lubinis, bus paprasčiau jį aptarnauti. Norime pilno pasiūlymo, tiek rekuperatoriaus kainos, koki siūlote plokštelini ar rotorinį tiek montatvimo darbų. Rekuperacijos aptarnavimo kaštai, filtrų kainos. Kokie galimi difuzoriai ir kokios jų kainos. Ar labai bus triukšmingas rekuperatorius, nes už sienos vienas iš miegamųjų todėl norime kuo tylesnio. Taip pat kokius vamzdynus rekomenduojate. Kiek žinau ant vamzdynu montuojasi slopintuvai, kad garsas nesklistu per visus kambarius. Taip pat vonios kambario vedinimo galimybes pajungti į rekuperatorių.
vv
2019-05-31,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškau katilo dujinio su integruotu boileriu, domina volf. Namas senas, baltų plytų, špižiniai radiatoriai 113 sekcijų, namas 100kv., bus naudojama dušas ir viena kriauklė, gyventojai du. Kokio galingumo katilą rekomenduotumėt?