Kaip palengvinti sau gyvenimą karštomis vasaros dienomis?

Perkaitimas, arba šiluminis stresas išsivysto tuomet, kai organizmas gauna šilumą sparčiau, nei sugeba išsivaduoti nuo jos pertekliaus. Šiluminis stresas gali sąlygoti įvairias patologines būsenas: šiluminį smūgį, nusilpimą, sąmonės netekimą, bėrimus, traukulius. Kad to nenutiktų, turėtume žinoti – kaip sumažinti neigiamą šilumos poveikį mūsų organizmui. Kaip palengvinti sau gyvenimą karštomis vasaros dienomis?

Atrodo, užtektų vėdinti patalpas ir vėsintis ventiliatoriumi, tačiau vėdinimas mažina oro drėgnumą – esant mažam drėgnumui blogėja prakaitavimas. O ventiliatorius naudingas iki 35 laipsnių šilumos, nes esant aukštesnei temperatūrai, oro srautas šildys orą, o ne vėsins.

Todėl mes siūlome savo namuose ar darbo patalpose įsirengti oro kondicionierių. Kam kentėti vasaros karščius ir imtis nepatogių vėsinimo būdų, kai nebrangūs, energiją taupantys oro kondicionieriai yra prieinami kiekvienam. Mūsų specialistai jums padės išsirinkti optimaliausią kondicionavimo sistemą pagal patalpos tūrį ir profesionaliai sumontuos, tad jums tik liks mėgautis maloniu, gaiviu oru ir palengvėjusiomis gyvenimo sąlygomis karštomis vasaros dienomis.

Parengta pagal UAB Gedarta medžiagą
1 atsiliepimai
vv
2019-05-31,