Negavote leidimų oro kondicionieriui bute? Trečia išeitis: monoblokinis kondicionierius (be išorinio bloko)

Pirmame trijų dalių straipsnyje Gedarta rašė apie tai, kokius leidimus reikia gauti, norint bute sumontuoti kondicionierių, ir kaip tai padaryti. Trumpai pasikartosime, su kokia problema susiduria daugiabučių gyventojai: dauguma kokybiškų oro kondicionierių turi išorinį bloką. Jis montuojamas ant pastato sienos, jos išorėje (lauke). Norint sumontuoti šią kondicionieriaus dalį, reikia gauti tris leidimus, o tai pavyksta ne visuomet. Negavote leidimų oro kondicionieriui bute? Trečia išeitis: monoblokinis kondicionierius (be išorinio bloko)

Antrame straipsnyje Gedarta aprašė dvi išeitis, ką daryti, jei negavote leidimų oro kondicionieriui bute. Išeitis Nr. I: rekuperatorius su integruotu šilumos siurbliu, neturintis išorinio bloko. Išeitis Nr. 2: mobilus oro kondicionierius.

Yra ir trečioji išeitis! Šįkart apie ją: monoblokiniai oro kondicionieriai (be išorinio bloko)

Įprasta manyti, kad monoblokinės sistemos grupei priklauso langiniai ir mobilieji kondicionieriai. Apie pastaruosius jau rašėme praėjusiame straipsnyje. Langinių neaptarėme: jų kaina ir nedidelė, montavimas nesudėtingas, bet kelia triukšmą ir užstoja didelę lango dalį.

Gedarta dabar gali pasiūlyti šiuolaikiškus monoblokinius oro kondicionierius: Olimpia Splendid UNICO. Viena UNICO serija turi tik šaldymo funkciją, atitinkamai jų kaina mažesnė; kita – ne tik šaldo, bet ir šildo. Kiekviena serija turi po kelis galingumo pasirinkimus. Jie visi inverteriniai, o tai užtikrina ekonomišką bei tylų veikimą. UNICO turi oro valymo funkciją nuo dūmų, dulkių ir kitų smulkių dalelių; gali būti valdomi Wi-Fi. Plačiau apie konkrečius modelius bei tai, kaip pasirinkti oro kondicionierių, rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Šie montuojami gręžiant sienoje skylę į lauką, todėl pavyksta išsaugoti visus langus, kyla efektyvumas, montavimo kaina mažėja. Priešingai nei pirmtakai, šie oro kondicionieriai jau turi begarsį veikimą, mažą energijos suvartojimą, modernų dizainą. Taigi, jų savybių visuma griauna mitus apie monoblokinius oro kondicionierius kaip apie garsius „dinozaurus“.

Be abejo, jų vidutinis skleidžiamas garsas didesnis nei buitinių sieninių kondicionierių, tačiau teikiamas komfortas karštą vasarą ar šaltą žiemą viršija šį trūkumą.

Parengta pagal UAB Gedarta medžiagą
1 atsiliepimai
vv
2019-05-31,