LED juostelės klijavimas

Klausimas:
Nusipirkome LED juostas ir priklijavome po spintelėmis virtuvėje. Šviečiant nuo karščio (turbūt, taip spėjame) nelaiko vietomis dvilypė lipni juostelė ir juosta išsibanguoja, atkrenta. Ką naudoti ir kokiais klijais priklijuoti? Gal yra kokie nors specialūs karščiui atsparūs klijai?
Komentarai:
Pirmas dalykas, tai LED juostelės negalima klijuoti tiesiai prie kokio nors paviršiaus. Ji turi būti klijuojama ant specialaus aliuminio profilio kuris jau klijuojamas arba prisukamas prie spintelės. Jei darysite kitaip, LED juosta atsiklijuos ir galiausiai labai greitai perdegs arba švies daug silpniau nes perkais. Aliuminis profilis veikia kaip aušintuvas. Specialių klijų nėra, nes montuojant pagal instrukciją ir kokybiškas LED juostas, jos niekad neatsiklijuoja.
Aurimas Palukaitis, Luksaros sprendimai, uab
LED juostelė turi būti priklijuota prie metalinio profilio, nes jei juostelė priklijuota prie medinio baldo tai ir nesilaikys. LED juosta kaista ir atsiklijuoja. Geriausiai tinka aliuminis profilis, bet gali būti ir kitoks metalinis paviršius. Aliuminio profilis atlieka aušinimo funkciją ir ledai ne taip kaista, kartu ilgiau tarnauja. Mūsų siūlymas dėti aliuminio profilį, jų yra įvairių dizainų ir kainų.
 
Sritis:
Sritis: