Visos LED juostos valdymas su vienu pulteliu

Klausimas:
Tarkim turiu vieną LED juostą, kuri yra maitinama iš dviejų maitinimo šaltinių (LED juosta padalinta į dvi dalis), o dabar noriu įsidėti šviesos intensyvumo reguliatorių. Ar būtų kokia nors galimybė valdyti visą LED juostą su vienu pulteliu nepaisant, kad ji yra padalinta į dvi dalis ir turi du maitinimo šaltinius? Juosta vienos spalvos.
Komentarai:
Pirmiausia reikėtų pakeisti LED juostos maitinimo šaltinį nauju, kuris būtų dimeriuojamas ir ne mažesnės galios negu esamas. Įsigyjant naują maitinimo šaltinį reikėtų atkreipti dėmesį ar bus reikalingi papildomi du laidai maitinimo šaltinio valdymui, nes tokiu atveju gali prisireikti nutiesti du papildomus laidus nuo reguliatoriaus (dimerio) iki LED juostos maitinimo šaltinio. Pasirenkant dimerį galioja ta pati sąlyga, todėl geriausia tiek dimerį, tiek maitinimo šaltinį pirkti vienoje vietoje, kad pardavėjas sukomplektuotų LED juostos reguliavimą konkrečiam atvejui.
Mindaugas Žiūkas, UAB "MINELEKTRIKAS"
Viskas priklauso nuo to kokie dabar yra sumontuoti LED juostos maitinimo šaltiniai. Jeigu maitinimo šaltiniai netinkami, tada reikės juos pakeisti ir bus įmanomas LED juostos valdymas su vienu pulteliu.
Laurynas, MB "Laustata"
Taip, galima valdyti iš vieno pultelio abi juostas. Yra dimeriai, kurie jungiami į antrinę grandinę ir rišami prie vieno pulto.
Genadijus Zablockis, UAB Aketa ir Ko
 
Sritis:
Sritis: