Netinkama patalynė - alergijų priežastis

Namų dulkės gali sukelti kur kas didesnį diskomfortą nei galima būtų pagalvoti. Atlikti tyrimai rodo, kad net 90 % žmonių yra alergiški dulkelėms, kurios dažniausiai kambariuose nusėda nuo patalynės, kitos tekstilės, kuri būtinai turi būti vėdinama reguliariai. Netinkama patalynė - alergijų priežastis

Tiesa, tinkamos patalynės pasirinkimas gali užtikrinti, kad dulkių bus mažiau, tik reikia investuoti į kokybę, kurią, pavyzdžiui, galite rasti čia: https://www.nostra.lt/lt/katalogas/miegamojo-prekes/antklodes.

Ypač dulkėms yra jautrūs vaikai, kurie dažnai atsigulę į lovą pradeda čiaudėti, galiausiai - kosėti, o per ilgus metus net išsivysto astma bei kitos sveikatos problemos. Dažnai tokie dusuliai vaikus kamuoja visą naktį, tad pamačius - būtina kuo skubiau keisti patalynę. Būtent antklodės dažniausiai yra didžiausi dirgikliai, kadangi jų matmuo - masyviausias, juolab, rečiausiai vėdinamas. Štai pagalves iš po nakties daug kas yra linkęs padėti ant palangės, greta gryno oro, tačiau su antklodėmis tai yra daroma kur kas rečiau. To rezultate jose kaupiasi dulkės, kurios ir sukelia alerginius kosulius.

Geriausias būdas galintis padėti išvengti dulkių erkučių yra natūralaus pluošto patalynės, kurios suteikia galimybę odai kvėpuoti, taip pat, išvengti prakaitavimo, nesugeria nemalonių kvapų. Tam puikiai tinka ir poliesteris, kuris kainuoja pigiau, tačiau pasižymi visomis svarbiausiomis savybėmis, kurios garantuoja puikų miegą.

Rinkitės antklodes, kurių viršutinis sluoksnis yra padengtas mikro pluoštu antistress. Jis ne tik padeda išvengti prakaitavimo, tačiau taip pat ir pasirūpina geru šilumos sulaikymu, tad net ir labai šaltomis naktimis - pavyks gerai jaustis. Tereikia pasirinkti tinkamo dydžio, kad miego metu užtikrintumėte ir maksimalų komfortą. Su šio tipo antklode jūsų oda kvėpuos, tad atsinaujins jos ląstelės, pavyks ne tik geriau jaustis, tačiau ir išlaikyti elastingą odą.

Pasirinkus tinkamą patalynę - reikalinga ir jos priežiūra. Antklodė su antistress pluoštu gali būti skalbiama skalbyklėje, tad nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Tik siūlome reguliariai vėdinti (taip pat kaip ir pagalves). Prieš miegą taip pat rekomenduojame jas papurtyti, taip suteikiant reikalingą formą. Miego metu - kur kas geriau jausitės, ramiau atsipalaiduosite.

Parengta pagal UAB "Nostra" medžiagą
Sausių k., Sausių g. 44, Trakų raj.