Oro tarpo šiltinimas technologija GLUEPORAS

Šiltasis metų laikotarpis puikus metas imtis nesandaraus namo apšiltinimo darbų. Niekas nepaneigs, kad gyventi nesandariame ir vėjo perpučiamame name nėra komfortabilu. Gyvenant sename mūriniame name šeimininkai dažnai susiduria su oro tarpo problema. Oro tarpas esantis aplink visą namą tarsi kaminas ištraukia didelę dalį šilumos iš pastato. Iš jūsų namo per oro tarpą gali pasišalinti nuo 35% iki 50% susikaupusios šilumos.
Dažnai šeimininkai mano, kad oro tarpas jų namuose yra maždaug 3-5 centimetrai ir apšiltinimui renkasi termoputas. Tačiau beveik visada oro tarpas yra didesnis nei 3-5 centimetrai ir pasirinkus šiltinti termoputomis, jos po kurio laiko sudūlija ir sukrenta. Tokio oro tarpo šiltinimui rekomenduojame rinktis polistireno granules su klijais.
Oro tarpo šiltinimo technologija GLUEPORAS oro tarpą užpildo polistireno granulėmis su klijais. Tai nauja, tačiau patikimiausia rinkoje esanti technologija apšiltinti oro tarpui. Dideliu slėgiu įpučiamos polistireno granulės su klijais sienoje suformuoja vientisą polistireno plokštę, kuri bėgant laikui nesukrinta, nesuminkštėja ir nepraranda savo kietos formos. Polistireno granulės su klijais yra atsparios drėgmei, nepelija, šioje medžiagoje yra nepalanki terpė veistis įvairiems gyvūnams.
Ši technologija yra visiškai saugi, naudojamos polistireno granulės yra sertifikuotos atitinka visus kokybės ir aplinkos apsaugos standartus pagal ES reikalavimus. Taip pat vykdant apšiltinimo darbus galėsite būti patalpose ir tai nesutrukdys jūsų kasdieninio ritmo.