Geriausias būdas apšiltinti mūrinio namo oro tarpą?

Mūsų įmonė siūlo įvairių pastatams šiltinti skirtų medžiagų, tad kiekvienam klientui galime parinkti tai, kas vienu ar kitu atveju yra geriausia. Jei žmogus nori šiltinti medinį namą tiks viena šiltinimo medžiagą, o jei mūrinį kita. Visada klausiame ar klientas planuoja namą šiltinti iš išorės. Jei ne, nepatariame naudoti ekovatos, nes ji traukia drėgmę. Termoputa tiks tik ten, kur oro tarpas ne didesnis nei 5 cm, nes ilgainiui ši medžiaga dūlija ir sukrenta.
Kai į mus kreipiasi mūrinių namų savininkai ramia širdimi galiu rekomenduoti polistireno granules su klijais – technologiją GLUEPORAS. Tai puiki termoizoliacinė medžiaga, kuri naudojama tuščiai sienos ertmės izoliacijai. Šios granulės gaminamos iš plėtriojo polistireno (EPS), jos yra birios ir smulkios, todėl lengvai įpučiamos į oro tarpus. Naudojami specialūs klijai, todėl granulės vėliau sukietėja ir sudaro vientisą izoliacinį barjerą, kuris sumažina šilumos praradimą per pastato sienas. Pučiamos aukšto slėgio kompresoriumi polistireno granulės su klijais visiškai užpildo sienoje esantį oro tarpą. Išardžius mūrą būtų akivaizdu, kad jame esanti sukietėjusi medžiaga niekuo nesiskiria nuo vientisos polistireno plokštės.
GLUEPORAS technologijos nepatariame rinktis šlaitiniam medinio namo stogui, nes jo konstrukcijoje daug detalių. Medžiagos išeiga bus didelė, o naudos mažai. Mediniams namams šiltinti labiau tiktų ekovata ar termoputos.
Mūsų įmonės specialistai vieninteliai Lietuvoje sienų oro tarpus šiltina naudodami GLUEPORAS technologiją Jie specialiai apmokyti, turi tai liudijančius pažymėjimus. Geriausias būdas apšiltinti mūrinio namo oro tarpą?

Parengta pagal GluePoras medžiagą
glueporas.png
Lakštingalų 13, Darbėnai, 97264 Kretingos r.
2 atsiliepimai
gy
2019-07-22, Marijampolė
r.
2019-06-17, Kaunas