Nauja oro tarpo šiltinimo technologija GLUEPORAS

Gyvenant sename mūriniame name šeimininkai dažnai susiduria su oro tarpo problema. Oro tarpas esantis aplink visą namą tarsi kaminas ištraukia didelę dalį šilumos iš pastato. Iš jūsų namo per oro tarpą gali pasišalinti nuo 35% iki 50% susikaupusios šilumos. Oro tarpo šiltinimui rinkoje seniai naudojama ekovata, putų polistirolas, termo puta. Tačiau vis šie šiltinimo būdai yra jau pasenę technologijos ir turi daugiau ar mažiau minusų. Šiuo metu geriausias rinkoje esantis būdas, tai yra nauja technologija GLUEPORAS. Nauja oro tarpo šiltinimo technologija GLUEPORAS

Technologija GLUEPORAS oro tarpo šiltinimui naudoja polistireno granules su klijais. Medžiaga skirta oro tarpo užpildymui, oro tarpą turi užpildyti 100% ir taip pat sustabdyti per didelę oro cirkuliaciją. Medžiaga turi nedidinti sienos tūrio, nepraleisti drėgmės, leisti sienoms kvėpuoti, turėti geras šilumines savybes ir svarbiausia laikui einant nenusėsti oro tarpe. Visais šiais privalumais pasižymi technologija GLUEPORAS.

Naujoji GLUEPORAS technologija pasižymi ne vienu privalumu, tačiau vienas iš svarbiausių yra tas, kad naudojant polistireno granules su klijais jos nenusėsta oro tarpe, atvirkščiai nei visos kitos oro tarpo šiltinimo medžiagos, tai yra ilgaamžiška technologija. Apšiltinant oro tarpą granulėmis su klijais oro tarpe susidaro vientisa plokštė, kuri prilygsta polistireno plokštei. Šiltinant GLUEPORAS technologija galite būti ramūs, kad oro tarpe nesiveis grybelis, pelėsis ir neapsigyvens įvairūs parazitai. Polistireno granulės su klijais yra atsparios vandeniui, gniuždymo jėgai ir atlaiko temperatūrinius svyravimus -50 °C iki +75 °C ir išlieka nepakitusios būklės.

Naudojant šią technologiją oro tarpą galima apšiltinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Granulės yra presuojamos ir įpurškiamos naudojant aukšto slėgio kompresorių. Granulės užpildo visus nelygumus, plyšius ir uždaro visus ventiliacinius kanalus. Supresuotos granulės turi varžą artimą atitinkamo storio Neoporo plokštei.

Ši technologija yra visiškai saugi naudojamos polistireno granulės yra sertifikuotos atitinka visus kokybės ir aplinkos apsaugos standartus pagal ES reikalavimus. Taip pat vykdant apšiltinimo darbus jūs galėsite būti patalpose ir tai nesutrukdys jūsų kasdieninio ritmo.

Pasirinkus GLUEPORAS technologiją oro tarpo šiltinimui tikėtina, kad jūsų išlaidos skiriamos mokėti už būsto šildymą ženkliai sumažės, taip pat šiluma greičiau pasklis po jūsų namus, nes oro tarpas bus tinkamai užpildytas ir apšildytas, o nakties metu šiltas oras ne taip greitai atvės.

Parengta pagal GluePoras medžiagą
75% rekomenduoja
4 atsiliepimai
ra
2020-04-22,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.mano namas randasi Druskininkuose,ar dideles eiles pas jus?Ar cia galutine kaina?
vi
2020-04-03, Plungė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar įmanomas oro tarpo patikrinimas ir apšiltinimas iš vidinės pusės, kad negadinti fasado apdailos?
to
2020-01-26,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Gavau labai aiškų ir gerą atsakymą į man rūpimus klausimus. Plius gavau labai daug naudingų patarimų kitais klausimais, kurie išsivystė bekalbant. Labai puikiai vertinu. Didelis dėkui žmogui iš tos komandos.
r.
2019-06-17, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, SPSC puslapyje nerandu, kad Glueporas turi sertifikatą. Atsiųskite dokumentą, kuriame matytųsi sistemos savybės (šilumos laidumas, vandens garų laidumas, tarnavimo laikas) Pagarbiai Ramūnas Bankauskas