Sienų oro tarpų šiltinimo procesas

Šiltos sienos - šiltas namas. Efektyviausias sienų su oro tarpu šiltinimo būdas - AminoFoam termoputomis. Sienų oro tarpų šiltinimo procesas

Ši daniška šiltinimo technologija tinka pastatams, kurių sienose yra tuščias oro tarpas ar sukritusi šiluminė izoliacija.

Apšiltinus sienas, bendrus namo šilumos nuostolius galima sumažinti apie 30%, o tai leidžia sutaupyti apie 25% kuro per metus. Vadinasi sienų šiltinimui išleistos lėšos visiškai atsipirks per 4 metus.

Nešiltintuose namuose sušilęs oras kyla tuščiu oro tarpu į viršų ir per įvairius smulkius nesandarumus pastogėje išsineša šilumą. Per išorinę sienos dalį namas netenka tik nedidelės šilumos dalies. Vadinasi, sienų šiltinimas iš išorės efektyvus tik tada, kai sienose nėra tuščio oro tarpo.

Vidutinio dydžio namo oro tarpų šiltinimas užtrunka 1-2 dienas.

Atvykstame prie namo

Šiltintojų brigada (paprastai 2 žmonės) atvyksta prie namo su kompaktiška termoputų gamybos įranga.

Sienose išgręžiame skylutes

Išorinėse namo sienose kas 1 m vertikalia ir horizontalia kryptimi išgręžiame 16-18 mm skylutes. Gręžiame į tarpsiūlius, todėl plytų kampai nepažeidžiami.

Užpildome oro tarpą

Specialioje įrangoje yra sumaišomi termoputų komponentai. Kompresoriaus suspausto oro pagalba komponentų mišinys yra išputinamas ir termoputos per žarną su antgaliu pro skylutes yra įpurškiamos į tarpsienius. Oro tarpai užpildomi 100%, nes termoputos yra labai skvarbios. Šiltintojas tiksliai žino kada plotas tarp skylių visiškai užsipildo, nes naudoja į skylę įkišamą žymeklį.

Užtaisome skylutes

Užtaisome sienose likusias skylutes cemento skiediniu taip, kad nelieka jokių žymių. Tinkuotiems, spalvotiems fasadams naudojame pigmentus.

Sutvarkome aplinką

Baigę darbą sutvarkome namo aplinką: surenkame atliekas ir šiukšles.

Parengta pagal Aginė, UAB medžiagą
1 atsiliepimai
ri
2020-01-07, Kaunas