Pamatų blokeliai HAUS

HAUS įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms HAUS P6-20 ir HAUS P6-30 yra geriausias sprendimas gyvenamųjų namų pamatams įrengti. Tai yra pigiausias ir lengviausias būdas organizuoti ir vykdyti pamatų įrengimo darbus. Pamatų blokeliai HAUS

Nereikia nuomoti arba gaminti klojinių. HAUS blokeliai - tai jūsų betoniniai klojiniai, kurie lieka jums ir neša jiems perduodamą apkrovos dalį.

Naudojant HAUS įdegtus klojinius statybos aikštelėje, nereikalinga brangi kėlimo technika – kranai, keltuvai.

Atitinkamai namo projektui iškastai pagal perimetrą tranšėjai arba pamatų duobėje iš HAUS blokelių formuojamas pamatas. Lietuvos klimato sąlygoms minimalus pamato įgilinimo gylis yra –1.2 m. Tai yra tik 5 eilės blokeliai. Reikia turėti omenyje, kad pastato pamatas turi būti apskaičiuotas kiekvienam konkrečiam atvejui, t.y. pagal jam perduodamas apkrovas ir grunto sąlygas.

Pirmą eilę blokelių galima dėti tiesiog ant žemės, be surenkamos arba monolitinės g/b pagalvės.

Blokeliai surenkami be skiedinio. Kiekviena kita eilė montuojama su puse blokelio praslinkimu.

Į suformuotą iš Haus blokeliu pamatinį klojinį užpilamas betonas. Rekomenduojama betono stiprio klasė vieno-dviejų aukščio namo pamatams – C16/20. Tokio stiprio betoną galima nebrangiai paruošti statybos aikštelėje. Kiekis pagaminamas pagal poreikį, neužsakant iškarto didelio kiekio brangaus paruošto betono mišinio.

Priklausomai nuo numatyto užpildymui betono slankumo, surenkamos kelių blokelių eilės. Naudojant betoną, kurio slankumo klasė S3 (takus) optimalus betono pasiskirstymas pasiekiamas užpilant eiles iki trijų blokelių.

Betonas užpildo visą tuštumą blokelių viduje, stipriai sukimba su jos vidiniu paviršiumi ir tokiu būdu gaunamas vientisas betoninis pastato pamatas. Skirtingai nuo kitų betoninių blokelių, tai nėra mūrijimas iš atskirų blokelių ir, kas labai svarbu, pamato konstrukcijoje neatsiranda vertikalių ir horizontalių siūlių.

Priešingai dideliems betono blokams, HAUS blokeliai leidžia įrengti bet kokio ilgio pamatinę sieną. HAUS blokeliams nereikia jokių pjaustymo įrengimų – mūrininko plaktuku galima tiesiog nuskelti nereikalingą blokelio dalį.

Modernios gamybinės technologijos užtikrina tikslius geometrinius matmenis – aukščiausia leidžiamos nuokrypos kategorija D4.

Atitinkamai apkrovoms apskaičiuotas pamatas esant poreikiui gali būti pastiprintas horizontalia bei vertikalia armatūra.

Išskirtiniai privalumai Haus įdiegtų klojinių pamatams ir sienoms: – galutinė pamato arba monolitinės sienos kaina; – nereikia nuomoti arba gaminti klojinių; – nereikalinga brangi kėlimo technika; – nereikalinga pagalvė po pamatu; – nebrangiai paruošiamas betonas statybų aikštelėje; – nebuvimas vertikalių ir horizontalių siūlų įrengtoje pamato konstrukcijoje; – lankstus pamato ir klojinio ilgis; – lengvas armatūros sudėjimas; – taupus tinko sunaudojimas cokoliui ar rūsio sienai; – tarnauja netinkuoti ir nedažyti; – tarnauja pamerkti į vandeni; – panaudojami bet kokiom oro sąlygom.

Parengta pagal UAB Vilniaus Betono Gaminiai medžiagą
A. Jakšto g. 5, Vilnius
1 atsiliepimai
ie
2020-03-23, Alytus