Pamatų blokai – Patarimai

Pamatų blokai. Ekspertų patarimai ir rekomendacijos apie blokus pamatams. Parašykite paklausimą ir gausite atsakymą iš kvalifikuotų ekspertų.

Kokius pamatinius blokelius naudoti pamatų statybai? Kurie pamatiniai blokeliai geresni - Haus ar Fibo?
Gal kas galėtų pakonsultuoti, kaip izoliuoti pamatus nuo drėgmė? Pamatai iš betoninių blokų, kuo juos reikia nutepti, kad nebūtų plyšelių. Pavasarį būna problemos su paviršiniu vandeniu, taigi norisi rimatai izoliuoti pamatus. Ar verta naudoti drenažinę pamatų membraną?
Planuoju greitu metu darytis pamatus. Esu susidomėjęs pamatais iš HAUS blokelių. Internete labai mažai nuomonių žmonių apie tokius pamatus, gal čia sužinosiu daug daugiau. Domina kaip yra patvarūs tokie pamatai, nes namas bus dviejų aukštų.
Domina pamatinių blokelių matmenys ir kaina.
Planuoju namą 10x10 m 2 aukštų iš silikatinių blokelių, norėčiau paklausti, kokius man derėtų pasirinkti pamatinius blokus? Noriu, kad pamatai būtų truputėlį žemiau užšalimo zonos ir ant pagalvių. Ką ir kokios klasės rekomenduotumėte?
Ar galima į iškastus pamatus pilti ne tik betolo masę, bet įleisti nereikalingus senus balkoninius blokus, arba nuo buvusio grindinio numuštus betono luitus?
Planuoju išmūryti 2m aukščio 5m ilgio siena, pamato blokeliais Haus P6 - 20, o ant jų paguldyti 4 perdangos plokštes (apie 2, 2t), 5m ilgio, ant kurių važiuos mašina. Ar ne per didelis svoris? Ką patartumėte? Dėkoju.
Norėčiau sužinoti pamatų blokelių kainą. Sienos storis 20cm
Ruošiuosi šiltinti pamatus, reikia patarimo. Žadu klijuot eps100 100 mm. Prisiklausiau visokių kalbų, kad reikia klijuoti xps ekstrudinį. Koks skirtumas ir kas geriau. Ar eps100 100 mm ar xps ekstrudinį 50mm? Ir iš tų dviejų variantų, kieno geresnė šiluminė varža? Pamatai iš Haus blokelių, 30 cm.
Noriu dar šį rudeni pasidaryti namui pamatus iš pamatų blokų arba lietus, bet statybos vieta gana žema ir iškasus pamatų duobę iš karto renkasi į ją vanduo. Kaip tinkamiausiai elgtis.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397393 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166238 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 34 specializuotų įmonių