Kurie pamatiniai blokeliai geresni - Haus ar Fibo

Kokius pamatinius blokelius naudoti pamatų statybai? Kurie pamatiniai blokeliai geresni - Haus ar Fibo?

Pamatų izoliavimas nuo drėgmės

Gal kas galėtų pakonsultuoti, kaip izoliuoti pamatus nuo drėgmė? Pamatai iš betoninių blokų, kuo juos reikia nutepti, kad nebūtų plyšelių. Pavasarį būna problemos su paviršiniu vandeniu, taigi norisi rimatai izoliuoti pamatus. Ar verta naudoti drenažinę pamatų membraną?

Kokius blokelius pasirinkti pamatams

Planuoju namą 10x10 m 2 aukštų iš silikatinių blokelių, norėčiau paklausti, kokius man derėtų pasirinkti pamatinius blokus? Noriu, kad pamatai būtų truputėlį žemiau užšalimo zonos ir ant pagalvių. Ką ir kokios klasės rekomenduotumėte?

Į pamatų duobę renkasi vanduo

Noriu dar šį rudeni pasidaryti namui pamatus iš pamatų blokų arba lietus, bet statybos vieta gana žema ir iškasus pamatų duobę iš karto renkasi į ją vanduo. Kaip tinkamiausiai elgtis.

Pamatų blokelių kaina

Norėčiau sužinoti pamatų blokelių kainą. Sienos storis 20cm

Pamatų iš HAUS blokelių šiltinimas

Ruošiuosi šiltinti pamatus, reikia patarimo. Žadu klijuot eps100 100 mm. Prisiklausiau visokių kalbų, kad reikia klijuoti xps ekstrudinį. Koks skirtumas ir kas geriau. Ar eps100 100 mm ar xps ekstrudinį 50mm? Ir iš tų dviejų variantų, kieno geresnė šiluminė varža? Pamatai iš Haus blokelių, 30 cm.

Pamatų betonavimas naudojant senus blokus

Ar galima į iškastus pamatus pilti ne tik betolo masę, bet įleisti nereikalingus senus balkoninius blokus, arba nuo buvusio grindinio numuštus betono luitus?

Ar ne per didelis svoris pamatams iš Haus P6 - 20 blokelių

Planuoju išmūryti 2m aukščio 5m ilgio siena, pamato blokeliais Haus P6 - 20, o ant jų paguldyti 4 perdangos plokštes (apie 2, 2t), 5m ilgio, ant kurių važiuos mašina. Ar ne per didelis svoris? Ką patartumėte? Dėkoju.

Pamatų įrengimas iš blokelių

Planuoju greitu metu darytis pamatus. Esu susidomėjęs pamatais iš HAUS blokelių. Internete labai mažai nuomonių žmonių apie tokius pamatus, gal čia sužinosiu daug daugiau. Domina kaip yra patvarūs tokie pamatai, nes namas bus dviejų aukštų.

Pamatinių blokelių matmenys ir kaina

Domina pamatinių blokelių matmenys ir kaina.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366360 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150824 klausimų