Juostiniai pamatai – Patarimai

Juostiniai pamatai. Ekspertų patarimai ir rekomendacijos apie juostinius pamatus. Parašykite paklausimą ir gausite atsakymą iš kvalifikuotų ekspertų.

Darysiu juostinius monolitinius pamatus, ar turėčiau juos armuoti? Jei taip, tai kiek?
Pirmus metus juostinius pamatus išpyliau molingame grunte ir palikau žiemoti. Pavasarį nebuvo jokių įtrūkimų. Antrais metais išpylus pamatus iki viršaus ir palikus juos žiemoti šį pavasarį radau keliose vietose įskylimus. Kaip šią problemą išspręsti, ar galiu statyti toliau ar papildomai kažką reikia daryti? Pamatų gylis dabar apie 1m, kai juos apšiltinsiu ir užpilsiu juodžemiu, jų gylis sieks 1,2-1,3 m. Klausimas ką dabar turiu daryti?
Vasarą išsiliejau juostinius pamatus. Jie išėjo kiek aukštoki, aukščiausia vieta pamatų viduje ir iš lauko pusės - 1.4 metro. Kadangi pamatų išorės neapšiltinau ir grunto neužpyliau, ar galima privežti vidų pilną smėlio ir taip palikti per žiemą? Ar neišstums man pamatų į išorę? Žemėje pamatų gylis 1.5 metro.
Juostiniai pamatai padaryti spalio mėnesį, į žemę įleisti 1,20 m, virš žemės iškilę apie 1m. Kai kurias būsimo namo dalis, nespėjau pilnai užpildyti smėliu, nes pradėjo šalti. Noriu paklausti, ar neiškilnos šaltis pamatų, ar nesulaužys ir ką dar galėčiau padaryti kad taip neatsitiktų?
Mano konstruktoriai nusprendė, kad turi būti spraustiniai poliai. Bet nemanau, kad tokio tipo ten jų reikia. Gal žinote gerų firmų? Ir ar gręžtiniai, spraustiniai poliai, juostiniai pamatai labai ženkliai skiriasi kainose?
Žadu kloti juostinius pamatus 1,2m gylio, ar galima užpilti juostinį pamatą, palikti išlindusius armatūros strypus ir ant viršaus išlieti rostverką ir jo armatūrą surišti su juostinio pamato? Ar būtina viską lieti vienu metu? Taip pat, ar geras variantas parinktas? Gruntas: 40cm juodžemio, daugiau tik smėlis, truputi vietomis plaukiantis, paviršutinis vanduo pradeda kauptis 1m gylyje. Kločiau 40cm pločio juostinį pamatą 1,2m gylio, o rostverką 30cm pločio, aukštis 60cm+
Domina 1 metro kaina juostinių pamatų įrengimo, su jūsų (ir be) medžiagomis. Bendras ilgis pamatų apie 78 m.
Kurie pamatai geresni - poliniai ar juostiniai? Kokie jų privalumai ir trūkumai?
Turime sodybą, kurią norime rekonstruoti, tačiau ji yra pastatyta be pamatų ir stovi ant akmenų. Kokius pamatus reiktų įrengti - juostinius ar polinius?
Norime statyti pamatus, tačiau dėl užsitęsusių projektavimo darbų statybas galėtume pradėti spalio pabaigoje ar lapričio mėn. Girdėjau įvairių nuomonių, kokiu metų laiku geriausia ir sveikiausia pamatams tai atlikti. Kokia jūsų nuomonė? Pamatai būtų poliniai / juostiniai, bus apšildyti ir atlikta hidroizoliacija, gruntas - priemolis.
Padaryti juostiniai pamatai (1,5 m nuo žemės paviršiaus), viduje liko griovys, stogo nėra, pamatai bus paliekami per žiema ir grindys daromos tik vasara. Klausimas ar reikia vibruoti viduje esantį gruntą užpilant griovį viduje žvyrų/smėliu, ar jis per žiema natūraliai susigulės?
Statome 1 a. namą. Turim projektą su juostiniais monolitiniais, pamatas 1.2 gylio, bet pasidarėm grunto tyrimus ir galvojam keisti projektą į polinius pamatus, gruntas iki 4.5 m smėlis. Ar verta keisti projektą kainos atžvilgiu?
Ar yra tokia technologija kaip monolitinės papedės vientisos, betonuojamos stačiakampio formos pvz. 300x800x1190. Šie juostiniai pamatai nėra su nuožulnumais. Iš pradžių išliejama papėdės iškišama armatūra, kad susirištų su monolitiniu pamatu. Ir kuo skiriasi juostiniai pamatai (papėdes) su nuožulnumu viršuje, ir be jokio nuožulnumo, tiesiog stačiakampio formos?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 50 specializuotų įmonių