Plokštuminiai pamatai – Patarimai

Plokštuminiai pamatai. Ekspertų patarimai ir rekomendacijos apie plokštuminius pamatus. Parašykite paklausimą ir gausite atsakymą iš kvalifikuotų ekspertų.

Ar galima plokštuminius pamatus palikti žiemai? Nulinė kanalizacija, grindinio šildymo vamzdeliai daugiasluoksniai, vandens daugiasluoksliai vamzdeliai išvedžioti. Ar nieko jiems nenutiks, ar reiktų užpildyti neužšąlančiu gliukoliu? Ar betonui nepakenks?
Namas bus karkasinis ir tik 50kv.m (plius pastogė) ploto, grindinio šildymo nebus. Ar tokio namo plokštuminiai pamatai vis vien savo energetiniu taupumu lenktų juostinius ir polinius pamatus? Ar įrengiant plokštuminius pamatus mažam plotui, kvadratinis metras kainuotų daugiau, nei didesnio ploto namo? Kokia galėtų būti orientacinė plokštuminio pamato su medžiagomis ir darbų įrengimo kaina?
Ar galima daryti plokštuminius pamatus, jei sklypas yra žemoje vietoje, jį sukelti reikia apie 1,5 metro (privežčiau grunto ir jį sutankinčiau vibro plokšte). Ruošiuosi statyti vieno aukšto namą. Sienos Fibo 250 pločio, apdaila tinkas ir klinkerio plytelės, perdanga medinė, stogas Ranilla skarda. Gal rinktis kitokius pamatus? Kokius?
Kiek kainuotų, 16 000 x 8 100, (stačiakampis ~131 m2) plokštuminio pamato padarymas, pagal projekto kūrėjo paruoštus brėžinius? Ar jie tinkami įrenginėti mūsų lietuviškoje žemėje? Kokie jų trūkumai?
Kiek kainuoja įrengti plokštuminius pamatus su grindiniu šildymu?
Koks gruntas yra tinkamiausias plokštuminiams pamatams įrengti?
Planuoju statyti namą, gruntas - smėlis. Patarkite, iš ko galima padaryti pamatus? Girdėjau, kad pamatams naudojamos plokštės, kokie dar yra variantai?
Gerbiami ekspertai, noriu pradėti statyti namą ant plokštuminių pamatų pagal izodom 2000 technologiją. Atrodo viskas paprasta ir aišku pagal pateiktas rekomendacijas interneto svetainėje, bet realybėje viskas šiek tiek atrodo kitaip. Mano sklypas yra paaukštintas molingu gruntu apie 1 metrą. Po tuo užpiltu gruntu yra apie 30-40 cm juodžemio. Maža to, natūralus sklypo paviršius po užpiltu gruntu turi nemažą nuolydį. Per visą sklypo plotį t.y. 30 metrų sklypas pažemėja daugiau nei 1 metru. Kaip tokiame sklype įrengti gerą aikštelę plokštuminiams pamatams? Prašau pakomentuokite.
Ant plokštuminių pamatų, kokio tipo sienas galima statyti ar tik karkasines iš medžio? Ar galima dujų silikato, keraminių blokelių ar pripilamas lego tipo blokelius? Čia kalbama apie vieno aukšto namo statybas.
Kokio storio (skersmens) turi būti armatūros karkasai – 10 mm, 12 mm ar 16 mm? Kokį tinklą kloti (plokštuminiai pamatai) grindims (akies dydis) 20x20, 15x15 ar 10x10 betonavimui? Ar tiks plokštuminiai pamatai durpingai žemei? Kokį polistirolą kloti ir kokio storio? Namukas vieno aukšto, karkasinis, 6x12, medinukas.
Noriu pasiteirauti dėl polistireninio putplasčio ilgaamžiškumo plokštuminiuose pamatuose. Kaip yra su polisterolo dūlėjimu į kurį yra liejamas pamatas, ar jis nesunyks, nesudūlės per ilgą laiką?
Kuo plokštuminiai pamatai pranašesni už kitus pamatų tipus - gręžtinius, juostinius, monolitinius?
Kuo plokštuminiai pamatai pranašesni už kitus pamatų tipus - gręžtinius, juostinius, monolitinius?
Ar įrengus plokštuminius pamatus juos reikia papildomai apšiltinti bei hidroizoliuoti?
Per kiek laiko galima įrengti plokštuminius pamatus?
Ruošiuosi statyti namą su plokštuminiais pamatais. Namas bus vieno aukšto su paaukštinta mansarda. Užstatymo plotas 100 m2. Kokia būtų tokių pamatų kaina, įskaitant vandentiekį, kanalizaciją ir drenažą apie pamatą?
Ar tikrai darant plokštuminius pamatus, lyginant su rostverkiniais, gaunasi brangiau? Ar verta primokėti už plokštuminius, ar geriau rostverkas ir atskirai kitas pridėtines išlaidas ir darbus susikontraktuoti? Plokštuminių pamatų orientacinė kaina apie 120-130 EUR/kv.m, tačiau gauni grindų šildymą, grindis paruoštas praktiškai plytelių klijavimui, nuotekas, elektrą suvedžiotą.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397488 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3315
Iš viso buvo užduota 166345 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 41 specializuotų įmonių