Plokštuminiai pamatai

Rodomi įrašai 1-16 iš 16.
Namas bus karkasinis ir tik 50kv.m (plius pastogė) ploto, grindinio šildymo nebus. Ar tokio namo plokštuminiai pamatai vis vien savo energetiniu taupumu lenktų juostinius ir polinius pamatus? Ar įrengiant plokštuminius pamatus mažam plotui, kvadratinis metras kainuotų daugiau, nei didesnio ploto namo? Kokia galėtų būti orientacinė plokštuminio pamato su medžiagomis ir darbų įrengimo kaina?
Ar galima daryti plokštuminius pamatus, jei sklypas yra žemoje vietoje, jį sukelti reikia apie 1,5 metro (privežčiau grunto ir jį sutankinčiau vibro plokšte). Ruošiuosi statyti vieno aukšto namą. Sienos Fibo 250 pločio, apdaila tinkas ir klinkerio plytelės, perdanga medinė, stogas Ranilla skarda. Gal rinktis kitokius pamatus? Kokius?
Kiek kainuotų, 16 000 x 8 100, (stačiakampis ~131 m2) plokštuminio pamato padarymas, pagal projekto kūrėjo paruoštus brėžinius? Ar jie tinkami įrenginėti mūsų lietuviškoje žemėje? Kokie jų trūkumai?
Kiek kainuoja įrengti plokštuminius pamatus su grindiniu šildymu?
Planuoju statyti namą, gruntas - smėlis. Patarkite, iš ko galima padaryti pamatus? Girdėjau, kad pamatams naudojamos plokštės, kokie dar yra variantai?
Koks gruntas yra tinkamiausias plokštuminiams pamatams įrengti?
Kuo plokštuminiai pamatai pranašesni už kitus pamatų tipus - gręžtinius, juostinius, monolitinius?
Ruošiuosi statyti namą su plokštuminiais pamatais. Namas bus vieno aukšto su paaukštinta mansarda. Užstatymo plotas 100 m2. Kokia būtų tokių pamatų kaina, įskaitant vandentiekį, kanalizaciją ir drenažą apie pamatą?
Noriu pasiteirauti dėl polistireninio putplasčio ilgaamžiškumo plokštuminiuose pamatuose. Kaip yra su polisterolo dūlėjimu į kurį yra liejamas pamatas, ar jis nesunyks, nesudūlės per ilgą laiką?
Kokio storio (skersmens) turi būti armatūros karkasai – 10 mm, 12 mm ar 16 mm? Kokį tinklą kloti (plokštuminiai pamatai) grindims (akies dydis) 20x20, 15x15 ar 10x10 betonavimui? Ar tiks plokštuminiai pamatai durpingai žemei? Kokį polistirolą kloti ir kokio storio? Namukas vieno aukšto, karkasinis, 6x12, medinukas.
Ant plokštuminių pamatų, kokio tipo sienas galima statyti ar tik karkasines iš medžio? Ar galima dujų silikato, keraminių blokelių ar pripilamas lego tipo blokelius? Čia kalbama apie vieno aukšto namo statybas.
Per kiek laiko galima įrengti plokštuminius pamatus?
Kuo plokštuminiai pamatai pranašesni už kitus pamatų tipus - gręžtinius, juostinius, monolitinius?
Ar įrengus plokštuminius pamatus juos reikia papildomai apšiltinti bei hidroizoliuoti?
Ar tikrai darant plokštuminius pamatus, lyginant su rostverkiniais, gaunasi brangiau? Ar verta primokėti už plokštuminius, ar geriau rostverkas ir atskirai kitas pridėtines išlaidas ir darbus susikontraktuoti? Plokštuminių pamatų orientacinė kaina apie 120-130 EUR/kv.m, tačiau gauni grindų šildymą, grindis paruoštas praktiškai plytelių klijavimui, nuotekas, elektrą suvedžiotą.
Gerbiami ekspertai, noriu pradėti statyti namą ant plokštuminių pamatų pagal izodom 2000 technologiją. Atrodo viskas paprasta ir aišku pagal pateiktas rekomendacijas interneto svetainėje, bet realybėje viskas šiek tiek atrodo kitaip. Mano sklypas yra paaukštintas molingu gruntu apie 1 metrą. Po tuo užpiltu gruntu yra apie 30-40 cm juodžemio. Maža to, natūralus sklypo paviršius po užpiltu gruntu turi nemažą nuolydį. Per visą sklypo plotį t.y. 30 metrų sklypas pažemėja daugiau nei 1 metru. Kaip tokiame sklype įrengti gerą aikštelę plokštuminiams pamatams? Prašau pakomentuokite.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto