Plokštuminiai pamatai

Rodomi įrašai 1-15 iš 15.
Namas bus karkasinis ir tik 50kv.m (plius pastogė) ploto, grindinio šildymo nebus. Ar tokio namo plokštuminiai pamatai vis vien savo energetiniu taupumu lenktų juostinius ir polinius pamatus? Ar įrengiant plokštuminius pamatus mažam plotui, kvadratinis metras kainuotų daugiau, nei didesnio ploto namo? Kokia galėtų būti orientacinė plokštuminio pamato su medžiagomis ir darbų įrengimo kaina?
Kiek kainuotų, 16 000 x 8 100, (stačiakampis ~131 m2) plokštuminio pamato padarymas, pagal projekto kūrėjo paruoštus brėžinius? Ar jie tinkami įrenginėti mūsų lietuviškoje žemėje? Kokie jų trūkumai?
Ar galima daryti plokštuminius pamatus, jei sklypas yra žemoje vietoje, jį sukelti reikia apie 1,5 metro (privežčiau grunto ir jį sutankinčiau vibro plokšte). Ruošiuosi statyti vieno aukšto namą. Sienos Fibo 250 pločio, apdaila tinkas ir klinkerio plytelės, perdanga medinė, stogas Ranilla skarda. Gal rinktis kitokius pamatus? Kokius?
Kiek kainuoja įrengti plokštuminius pamatus su grindiniu šildymu?
Planuoju statyti namą, gruntas - smėlis. Patarkite, iš ko galima padaryti pamatus? Girdėjau, kad pamatams naudojamos plokštės, kokie dar yra variantai?
Koks gruntas yra tinkamiausias plokštuminiams pamatams įrengti?
Kuo plokštuminiai pamatai pranašesni už kitus pamatų tipus - gręžtinius, juostinius, monolitinius?
Noriu pasiteirauti dėl polistireninio putplasčio ilgaamžiškumo plokštuminiuose pamatuose. Kaip yra su polisterolo dūlėjimu į kurį yra liejamas pamatas, ar jis nesunyks, nesudūlės per ilgą laiką?
Ruošiuosi statyti namą su plokštuminiais pamatais. Namas bus vieno aukšto su paaukštinta mansarda. Užstatymo plotas 100 m2. Kokia būtų tokių pamatų kaina, įskaitant vandentiekį, kanalizaciją ir drenažą apie pamatą?
Kokio storio (skersmens) turi būti armatūros karkasai – 10 mm, 12 mm ar 16 mm? Kokį tinklą kloti (plokštuminiai pamatai) grindims (akies dydis) 20x20, 15x15 ar 10x10 betonavimui? Ar tiks plokštuminiai pamatai durpingai žemei? Kokį polistirolą kloti ir kokio storio? Namukas vieno aukšto, karkasinis, 6x12, medinukas.
Kuo plokštuminiai pamatai pranašesni už kitus pamatų tipus - gręžtinius, juostinius, monolitinius?
Ant plokštuminių pamatų, kokio tipo sienas galima statyti ar tik karkasines iš medžio? Ar galima dujų silikato, keraminių blokelių ar pripilamas lego tipo blokelius? Čia kalbama apie vieno aukšto namo statybas.
Ar įrengus plokštuminius pamatus juos reikia papildomai apšiltinti bei hidroizoliuoti?
Per kiek laiko galima įrengti plokštuminius pamatus?
Ar tikrai darant plokštuminius pamatus, lyginant su rostverkiniais, gaunasi brangiau? Ar verta primokėti už plokštuminius, ar geriau rostverkas ir atskirai kitas pridėtines išlaidas ir darbus susikontraktuoti? Plokštuminių pamatų orientacinė kaina apie 120-130 EUR/kv.m, tačiau gauni grindų šildymą, grindis paruoštas praktiškai plytelių klijavimui, nuotekas, elektrą suvedžiotą.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto