Monolitiniai pamatai – Patarimai

Monolitiniai pamatai. Ekspertų patarimai ir rekomendacijos apie monolitinius pamatus, jų įrengimą. Parašykite paklausimą ir gausite atsakymą iš kvalifikuotų ekspertų.

Kaip teisingai apšiltinti monolitinį pamatą? Sienos - keramzito blokelių (20 cm), planuoju klijuoti 15 cm putų polistirolo sluoksnį.
Kokius pamatus - monolitinius ar surenkamus - juostinius pigiau ir geriau įrenginėti?
Pradėsim statyti namą. Pas mus gruntas yra molis, o mes galvojom apie monolitinius pamatus arba gręžtinius pamatus. Namas bus dviaukštis, ką Jūs patartumėte?
Išsipyliau juostinius pamatus kuriuose nuo klojinių liko skylės su plastmasiniais vamzdeliais, sakykite ar jas būtina užtinkuoti ar galima tiesiog palikti? Taipogi gal patartumėte, kaip toliau juos hidroizoliuoti bei apšiltinti? Pirmas sluoksnis pamatų buvo išpiltas į molyje iškastą tranšėją, be klojinių, apie 1m. gylije, po to dejau 60 cm. klojinius, kai apsipils žemėmis pamatai virš žemės bus išlindę 30cm. Ar užteks hidroizoliuoti ir apšiltinti tik tą dalį pamatų, kurią pyliau su klojiniais? Ar reikės atsikasti ir apatinę pamatų dalį? Be to kadangi sklypas buvo pakankami vandeningas, aplink namą apie 10 cm žemiau pamato ir apie 2m nuo pamato sienos dėjau 100 mm drenažinį vamzdį. Tad ar dar reikės papildomo drenažo?
Kokius pamatus geriau daryti namo rūsiui, monolitinius ar iš surenkamų betoninių blokų? Namo sienos bus mūrijamos iš keraminių blokelių, o namo stogas - keraminių čerpių.
Ar lengviems karkasiniams namams būtini monolitiniai pamatai, ar užtektų ir gręžtinių?
Į ką reikia atkreipti dėmesį, betonuojant monolitinius juostinius pamatus? Ar būtina, šiuo atveju, naudoti giluminį vibratorių?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 393991 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164373 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 42 specializuotų įmonių