Kurie pamatiniai blokeliai geresni - Haus ar Fibo

Klausimas:
Kokius pamatinius blokelius naudoti pamatų statybai? Kurie pamatiniai blokeliai geresni - Haus ar Fibo?
Komentarai:
Apie vienos ar kitos medžiagos gerąsias-blogąsias savybes galima kalbėti tik konkrečiame kontekste. Kiekvienas pamatų sprendimas skirtas konkrečiam pastatui, konkrečiam gruntui.
Pateikite tikslesnę užklausą.
Pamatiniai blokai Haus ir Fibo, tai blokai – klojiniai, kurie prisipildo betonu ir susiarmuoja. Tai greitas, patikimas sprendimas. Kurie geresni Fibo ar Haus, siūlyčiau pasižiūrėti į parametrus (vienas svarbesnių - atsparumas gniuždymui), taip pat Fibo puslapyje yra ir skaičiuoklė kuri apskaičiuoja medžiagų kiekius (blokų, betono, armatūros vertikalios, armatūros horizontalios, jos klasę) ir brėžiniuose parodytos armavimo schemos. Haus taip pat turi brėžinius, bet jų skaičiuoklė paprastesnė. Tik blokų ir betono kiekį paskaičiuoja. Skirtumai – Fibo ir Haus sistema ir principas yra panašus, tik su Fibo blokais yra galimybė formuoti ir lenktas konstrukcijas (lengviau nukrypavus išlyginti..). Grežtiniai ar juostiniai pamatai – turite pasirinkti pagal gruntą ir esančio gruntinio vandens aukštį. Dėl detalesnės informacijos siūlyčiau kreiptis į atstovus.
Ekspertai.lt
Pamatų iš pamatų blokelių dar nesame montavę todėl daug papasakoti apie juos negaliu. manau, kad nemažai informacijos apie tokius pamatus galima rasti internete. Blokeliai Fibo ir Haus manyčiau panašios kategorijos ir pernelyg nesiskiria. Pamatų įrengimas. 1. Nuimamas augalinis grutas. 2. Gęžemos sklylės poliamas 3. Polių armavimas 4. poliai užpilami betonu. 5. Formuojamas karkasas iš armatūros rostverkui 6. Užpilamas betonas į klojinius 7. Pamatų apšiltinimas 8. Užpilami pamatai sėliu susigulėjimui.
Pamatų statybai tinka "Termoblock" blokeliai. "Termoblock" blokeliai yra nuo 12 iki 25 MPa, (išmatavimai - 190x200x400; 190x100x400, yra įvairių konfiguracijų). Pamatams siūlome naudoti TD2 it TU1 blokelius. TU1 yra lovinio tipo blokelis. Į jį yra dedama armatūra ir taip yra formuojamas sąraminis žiedas. Ant šio blokelio mūrijami TD2 blokeliai. Jie yra tuščiaviduriai. Pamatuose šiuos blokelius reikia betonuoti, sienos lieka tuščiavidurės. Sąraminis žiedas yra daromas prieš pamatus ir po kiekvieno aukšto. Blokelių kainos: nuo 40 Eur + PVM.
Inesa, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: