Pamatų blokeliai HAUS

Pamatų blokeliai HAUS skirti naudoti pamatams, atraminėms sienelėms ir rūsiams įrengti. Kaip įdiegti klojiniai, blokeliai naudojami sąramoms ir rostverkams įrengti. Pamatų blokeliai surenkami be skiedinio. Kiekviena blokelių eilė klojama su pusės blokelio poslinkiu. Į suformuotą iš blokelių pamatinį klojinį užpilamas betonas. Rekomenduojama betono stiprio klasė pamatams, 1-2 aukštų namams - C16/20. Tokio stiprio betoną galima paruošti statybos aikštelėje. Betonas užpildo visas pamatų blokelių tuščias ertmes. Tokiu būdu gaunamas vientisas betoninis pastato pamatas, kurio konstrukcijoje neatsiranda vertikalių ir horizontalių siūlių. Atitinkamai apskaičiuotoms apkrovoms, pamatas gali būti sustiprintas armatūra. Pamato iš blokelių hidroizoliacija įrengiama taip pat, kaip ir bet kokio kito betoninio pamato, panaudojant tempiamąją arba klijuojamąją hidroizoliaciją, priklausomai nuo grunto.Haus pamatų blokeliai turi lygų ir tuo pačiu metu šiurkštų paviršių, dėl to pasižymi ypatingu mūro ir tinko sukibimu darant pamatų apdailą.
HAUS blokelių raizginiai (pertvarėlės blokelio viduje) turi specialų pažemintą aukštį, kuris leidžia lengvai sudėti horizontalią armatūrą.

Keičiant užpilamo betono klasę ir panaudojant įvairius armatūrinius plienus, galima sukurti pamatą labai plačiam spektrui pastatų arba monolitinę sieną, kuri gali tarnauti įvairiems tikslams.

Padaryto su HAUS blokeliais pamato hidroizoliacija aprūpinama kaip ir bet kokio kito betoninio pamato, panaudojant teptinę arbą klijuojamą hidroizoliaciją, priklausomai nuo užsakovo turimų lėšų bei grunto sąlygų.

Pats HAUS betono blokelis nebijo drėgmės. Didelis HAUS blokelio privalumas yra minimalus kapiliarumas ir su tuo susijusi sugėrimo savybė ir drėgmės perėjimas. Net ir panardinus blokelį į vandenį, drėgmė nepakyla aukščiau jo ketvirtadalio. Drėgmė nepraeina, kadangi kapiliarines jėgas nugali gravitacija.

Jeigu namas statomas be rūsio, viduje perimetro aukščiau žemes paviršiaus iki grindų paliekamas oro tarpas (pririekus užpildoma didesne akmenų frakcija). Taip pastatytas pamatas veiksmingai apsaugo namą nuo žemės drėgmės.

HAUS betono blokeliai turi labai lygų ir tuo metu šiurkštų paviršių, dėl ko pasižymi ypatingu sukibimu su tinku, dedant ploną tinko sluoksnį, kuris yra aktualus darant cokolio arba rūsio sienų apdailą.
HAUS blokeliai nebijo jokių oro sąlygų, puikiai tarnauja netinkuoti ir nedažyti. Gali būti sandėliuojami neuždengti.
HAUS blokelį statyboje galima naudoti ištisus metus.
HAUS įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms atitinka LST EN 771-3:2003+A1:2005 standartą
A. Jakšto g. 5, Vilnius
2 atsiliepimai
mi
2020-07-19,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ie
2020-03-23, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokio pločio blokelius rinktis vieno aukšto 80 kv. m namui statyti? Mes galvojame apie 18 cm pločio blokelius. Ar nuo blokelio pločio priklauso namo šiluma? Jei yra siauresnis blokelis, tai daugiau šildyti reikės išorinę namo sieną, kad atitiktų A+ klasės reikalavimus?