„Šiuolaikinis, modernus, šiltas ekonomiškas ir nebrangus namas. Kaip nesuklysti…?“ seminaro įrašas

Mano tikslas – padėti žmonėms susivokti ir patarti ką daryti, kai žiemą jų namas šaltas, o sąskaitos už šildymą astronominės… Tam turiu paruošęs seminarą „Šiuolaikinis, modernus, šiltas ekonomiškas ir nebrangus namas. Kaip nesuklysti…?“ , kuriame perteikiu daugiau nei 20 metų kauptą patirtį apie tai, kaip būstą padaryti šiltu bei ekonomišku. Peržiūrėję seminarą, Jūs aiškiai suvoksite, kaip pasiekti, kad namo šildymui užtektų vos 0,3 euro už kvadratinį metrą per mėnesį, bei kaip išvengti katastrofiškų klaidų statant ir šiltinant būstą! Visi pokyčiai name, turi prasidėti nuo pokyčių mąstyme! Savo seminaruose aš stengiuosi ne įtikinti žmones pasirinkti kokią nors šiltinimo medžiagą ar sistemą, o paskatinti juos kitaip pažiūrėti į problemos priežastis, paskatinti juos kitaip mąstyti.
Būtent tai aš darau ir seminare „Šiuolaikinis, modernus, šiltas ekonomiškas ir nebrangus namas. Kaip nesuklysti…?“.

Šis seminaras – tai ne kokių nors naujų produktų prezentacija. Tai nuosekliai, sistemingai sujungta informacija, iš esmės keičianti supratimą apie šilumos išsaugojimo pastatuose principus ir jų pritaikymą, naudojant tradicines technologijas arba naujosios kartos priemones.

Seminaro vaizdo įrašo kaina 30 EUR.
85% rekomenduoja
65 atsiliepimai
da
2021-01-13, Jonava
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau šiltinti grindis ant grunto su keramzitu, kokia tinkamiausia frakcija 4-10 mm ar 10-16 mm? Ir kokiu storiu pilti 100mm ar mažesniu? Ar reikalinga šilumą atspindinti plėvelė tarp keramzito ir grindinio šildymo vamzdyno?
to
2021-01-13, Panevėžys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
2009 m. namas, pastatytas iš 18 cm silikatinių blokelių Arko, iš išorės apšiltintas 15 cm storio polistirolu ir apklijuotas klinkeriu, iš vidaus apšiltintas 5 cm storio akmens vata ir uždėtas gipsas. Blokelių vidinis paviršius netinkuotas. Šiuo metu planuoju kosmetinį remontą. Panašu, kad namas nėra sandarus. Ar verta pašalinti akmens vatą ir tinkuoti vidinę pusę? Po to gal vėl dėt gipsą ar kitą termoizoliacinę medžiagą? Žinau, kad geriausia būtų daugiau apšiltinti iš išorės. Ką patartumėte?
da
2021-01-12, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Pastačiau namą 2-jų aukštų iš dujų blokelių. Norėčiau paklausti apie grindų apšiltinimą. Vieni sako, kad juodgrindžių dėti nereikia. Kaip iš tikrųjų? Galit pakomentuoti kokiomis medžiagomis ir kaip?
Rastu neatsake, reikia skambinti. Kodel sunku atsakyti rastu?
ka
2021-01-11, Molėtai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Mano alytukas iš lauko šiltintas 5 cm Paroc vata, apkalta plastikinėm dailylentėm. Norėčiau dar pastorinti 15 ar 20 cm. Ką patartumėte, kokiomis medžiagomis ir kokiu storiu? Koks turėtų būti viršutinis sluoksnis?
al
2021-01-06, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar šiltinate palėpes akmens vata ir kokios akmens vatos ir darbo kainos bei kada galėtumėt apšiltinti?
Visiškai neatsakė į klausimą, norėjau konkretumo, na, bet ačiū.
vy
2021-01-03, Pasvalys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar butina plevele (jei reikia tai kokia) apsiltinant lubas vata?
al
2020-12-30, Šakiai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Namo perdanga apšiltinta spaliais. Sluoksnis per plonas, o ir panaudojus naujas medžiagas manau šilumos nuostoliai ženkliai skirtųsi nei naudojant senas medžiagas. Kuo apšiltinti namo perdangą, kad būtų kuo mažesni šilumos nuostoliai?
so
2020-12-24,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėjau paklausti kaip reikėtų daryti, jei nėra garo izoliacinės plėvelės? Yra namas trijų aukštų, tarp 1-2 ir 2-3 yra betoninės perdangos, o trečiame aukšte lubos medinės ir ant viršaus suktas gipsas, tada dėtas popierius apgaubiant gegnes iš viršaus ir pilta spalių, dabar galvoju šiltinti vata. Jeigu daryčiau šitaip, ar tai bus gerai? Tarp gegnių palieku tą patį kartoną/popierių, tada vata 15cm ir prišaudau garo plėvele ir vėl dedu 15cm/20cm vatos perrišant vatos ir gegnių siūles. Ar reikia dar dėti priešvėjinį vatos sluoksnį? Stogas yra skarda, difuzinė plėvelė.
ju
2020-12-20, Kretinga
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kiek kainuotu apsiltinti nama 120 m2 sienu ekovata 15 cm storio?
pa
2020-10-07, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Koks sienos šiltinimo būdas geriausias, jei siena pastatyta iš keraminių blokelių "Lode", storis 175 mm? Maksimalus galimas sienos storis iki 37,5 cm.
va
2020-09-24, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar verta šiltinti putomis, kai situacija tokia: namas senos statybos, kotedžo tipo, su 10cm oro tarpu. Šiltinti sienas nori tik vidurinis butas iš 3. Ar verta? Ar yra tokių putų, kurios nespėjusios sustingt nenubėgs pas kaimynus?
gi
2020-09-20, Marijampolė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Po skardiniu stogu dėta armuota (nekvėpuojanti) plėvelė. Ar įmanoma kaip nors apšiltinti stogą ekovata?
du
2020-09-08, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškau objektyvios nuomonės apie GAMO icynene putas ar GAMO PUT t.b. analogas, gal kas susidūrėte? Ieškojau kaip apšiltinti karkasinio namo (renovuojamo) stogą iš vidaus, namas turi šlaitinius stogus/lubas, kurios prasideda kambariuose ir toliau tęsiasi link negyvenamos palėpės (kurios perdanga senoviniu būdu apšiltinta, molis/smėlis), rekonstrukcijos metu nuardžius šiuos šlaitus, šiuo metu matosi skarda, kuri prasitęsia į negyvenamą palėpę. Pasikviečiau žmogų prekiaujantį GAMO putomis teigia, kad galima pūsti tiesiai ant skardos ~20 cm, taip pat sienų ~10cm ir bėdų jokių tikrai nebus, putos neleidžia susidaryti kondensatui, nereikia jokių plėvelių - suteiks garantiją, turi sertifikatus ir pan., bet visur kitur kur skaitau sako, kad reikalingos plėvelės. Putos gan nemaža kaina m3 lyginant su kt. rinkos analogais, tai vis tiek yra nerimas ar sumokėjus daugiau ne tik, kad negausiu ko tikiuosi, bet ir neprisidarysiu bėdų. Nors iš kitų taipogi girdėjau, kad bet kokia plėvelė po skardiniu stogu suyra dėl šilumos poveikio.
ma
2020-08-25, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar reikia kažkuo nutepti medieną prieš dedant ekovatą šlapiu būdu, antiseptikais ar kitomis medžiagomis? Jei ekovata kontaktuos su betonu, ar reikia tas vietas kažkaip izoliuoti, pvz. naudoti hidroizoliaciją?
tv
2020-08-21, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Dengiant 10cm storio sluoksniu ekovata, kiek m2 galima padengti vienu m3? Senas medinis namas, kurio sienos apie 150m2.
al
2020-08-20, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norim apšiltinti mobilaus namelio (karavano) dugną Šiloporas EPS 100. Ar reikia apšiltinus dar uždengti, pvz. skarda?
ma
2020-07-30, Telšiai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, domina sienų oro tarpų apšildymas
an
2020-07-22, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuoju apšiltinti karkasinį priestatą, kuris yra ant polių. Klausimas toks, kaip apšiltinti, kad jis būtų šiltas, neišpūstų šilumos vėjas ir nesusidarytų kondensatas? Sienos jau šiltintos akmens vata, apkaltos OSB bei paliktas ventiliacinis tarpelis. Noriu kažką iš lauko dar uždėti.
Neatsakė į klausimą, o pasakojo kas ir taip puikiai žinoma.
ra
2020-07-21, Utena
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Įsigijau mūrinį namą, noriu jį apšiltinti putų polistiroliu ir aptinkuoti. Jūs atliktumėte viską ar tik tinkavimą? Parašykite prašau kainas su apšiltinimu ir jei tik tinkavimas. Namas 6x8 dviejų aukštų skliautinis. Kvadratūrą parašyčiau kitame laiške.
Dėkoju už labai išsamią informaciją. Peržiūrėsiu pateiktą video medžiagą, pasitarsiu šeimoje ir priimsiu sprendimą - kaip ir kiek šiltinti namą.
gi
2020-07-19, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu apšiltinti medinį sodo namelį. Kadaise rąstinis namelis buvo remontuotas ir dastatytas naujai antras aukštas, bet nebuvo galimybių jo pilnai įrengti. Dalinai tik pavyko antrą aukštą apšiltinti putų polisteroliu, pritvirtinti plėvelę ir apkalti dailylentėmis. Bet liko dar dauguma sienų neapšiltintos, tad norėčiau paklausti ekspertų kokia būtų geriausia medžiaga, kuria galima būtų apšiltinti namelį tiek likusias sienas tiek ir stogą?
Tik reklama, kurios neprašiau.
ks
2020-06-29, Šilutė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Gyvenamas medinis namas, bet antrame aukšte lyjant bėga vanduo. Stogas molinės čerpės. Ar būtina drėgną vatą pašalinti ar ji išdžius, jeigu ant viršaus uždėsim papildomus 2x50mm vatos sluoksnius ir plėvelę, nenuimant esamos plėvelės ir paliekant esamą drėgną vatą?
Ačiū už skubų ir aiškų atsakymą dėl stogo remonto papildomai apšiltinant.
ad
2020-06-15, Šilalė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau gauti patarimų apie efektyviausią namo apšiltinimą. Pučiant vėjui, siūbuoja net užuolaidos. Namas pastatytas 1984 m. sienos rąstinės 15 cm. Vėliau apmūrytas baltomis silikatinėmis plytomis, oro tarpas apie 5-6 cm, bet "gero" meistro dėka didelė jo dalis yra užpildyta pertekliniu mūrijimo skiediniu. Ar duotų kokios naudos tokio oro tarpo užpildymas? Jeigu taip, tai kuo? Beje, pastebėjau, kad kai kurių plytinių namų, kurių oro tarpai užpildyti, sienos ilgainiui įgauna murziną rausvą atspalvį. Dėl ko taip nutinka? Išorinių sienų šiltinti nenorėčiau. Iš vidaus galvoju apšiltinti Finnfoam plokštėmis su gipsu. Lubos apšiltintos 15 cm vata. Antras aukštas negyvenamas. Stogas neapšiltintas. Žiūrint iš vidaus: gegnės (70x130 mm) kas 70 cm, lentos prikaltos tarpais (apie 8-10 cm), ruberodas ir šiferis, nekeistas nuo namo pastatymo.
al
2020-06-08, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina fasado šiltinimas
jm
2020-05-27,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina namo šiltinimas su polisterininiu putplasčiu. Kokia galėtų būti kaina?
ar
2020-05-10, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau apsišiltinti iš vidaus lubas ieškau optimaliausio sprendimo
Labai išsamus atsakymas
al
2020-05-05, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sienu siltinimas ekovata slapiuoju budu storis 10cm plotas apie 80kv,m. kiek reikes kub.m ir kokia kaina. Karkasas padarytas.Ekovata premium.
pa
2020-04-17, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Tarpbutinė siena pastatyta iš fibo blokelių (10cm ir 10cm) ir oro tarpo (10-13cm) kur turėjo būti vata, bet neįdėta. Aiškiai girdisi (visi žodžiai suprantami), kai kaimynai kalba net vidutiniu balsu. Ar gali oro tarpas stiprinti garsą? Ar termoputos (ne poliuretano) padėtų šioje situacijoje? Kokie dar galimi variantai (be sienos perstatymo)?
pl
2020-04-14, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norint apšiltinti namo pamatus (namas be rūsio), kiek cm reikia apšiltinimo medžiagą (konkrečiai polistirolą) leisti į žemę (nuo grunto lygio)?
ka
2020-03-30, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuojame apšiltinti mūrinio namo išorines sienas polistireniniu putplasčiu. Sienų sandara - išorėje plytos, iš vidaus silikatinis blokelis, tarpo lyg ir nėra. Namas dviejų aukštų, bus skirtas gyvenimui, ne pardavimui, sudėti nauji, sandarūs langai ir durys, greit bus pradėta stogo renovacija. Kokio storio izoliacines medžiagas reiktų naudoti? Ar užtektų 15cm neoporo? Ar yra skirtumas, kokiais klijais klijuoti? Kaip teisingai apšiltinti balkoną, kad nesigautų šalčio tiltai?
kd
2020-03-10, Vilkaviškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Angoje montuojant langą yra oro tarpas tarp sienų 30-40mm. Kuo geriau užpildyti oro tarpą?
ba
2020-02-29, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Gyvename 2018 m. pastatytame name. Stipriai girdisi kaimynų žingsniai. Kiti garsai, kaip TV ar kalbėjimas - ne. Lubos - gipso kartono. Ar yra įmanoma oro tarpą tarp gipso kartono ir lubų kuo nors užpildyti ir taip pagerinti garso izoliaciją?
a.
2020-02-25, Marijampolė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Renovuojam seną rąstinį namą. Iš išorės namas apšiltintas 12cm poliuretano putomis, vidus nešiltintas niekuo. Statome gipso kartono profilius viduje, tarp profilio ir rąsto gaunasi kažkur apie 10cm oro tarpas. Klausimas ar prieš užsukant gipsą reikalinga ekranizuota plėvelė, ar garo izoliacinė plėvelė, ar apskritai kažkokia plėvelė, kai namas iš vidaus nešiltintas?
to
2020-02-24, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
20 metų senumo namas (keramikinis blokelis 20cm, paroc vata 10cm, oro tarpas 6cm, apdailinė plyta 11cm). Su kuo geriausiai būtų užpildyti likusį oro tarpą, kad esanti vata neprarastų savo savybių?
al
2020-02-24, Vilkaviškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Lauko rūsio stogo apšiltinimas. Kuo patartumėte apšiltinti gelžbetoninį lauko rūsio stogą apie 30 m2? Kokia sandarinimo medžiaga tiktų geriausiai? Galvoju apie spalius, polistirolo granules. Ką Jūs patartumėte?
in
2020-02-24,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina pastato perdangos apšiltinimas ekovata. Apie 800 m2. Galbūt ir sienas (viso apie 200m3)
vi
2020-02-15, Panevėžys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Tikslas - namo apšiltinimas iš išorės. Klausimai: - ar tinkama tam tikslui medžio plaušo plokštė? - jei taip tai kokio storio medžio plaušo plokštė reikalinga? - kaip tvirtinama medžio plaušo plokštė prie išorinės sienos? - kaip paruošiamas išorinis plokštės paviršius? Tinkuojama su armavimo tinkleliu? Dažoma?
ma
2020-02-05, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Butas senos statybos iš blokų, išorė nešiltinta. Darome kapitalinį buto remontą. Butas kampinis, situacija tokia, kad betonuosiu grindis, dėsiu polistirolą ir pilsiu betoną, sienas šiltinsiu vata ir suksiu gipsą. Klausimas ar dėti polistirolą palei šiltinamas sienas iš šonų pilant betoną?
st
2020-02-01, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau sužinoti, ar teisingai apšildytas mano namo mansardos stogas (iš vidaus). Prikabinu nuotraukas arba galime susitikti objekte.
pr
2020-01-28,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina medžio plaušo apšiltinimo plokščių pasiūlymai
op
2020-01-16, Panevėžys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu apšiltinti antrą aukštą Paroc vata. Ant perdangos supilti spaliai. Kaip teisingiau padaryti: ar tuos spalius nukasti iki lagių ir tada dėti Paroc vatą? Ar reikalinga kažkokia plėvelė? Kokio storio dėti vatą? Antro aukšto sienos ir lubos bus apšiltintos Paroc vata 30 cm. Kokią plėvelę naudoti antro aukšto luboms ir sienoms?
jo
2020-01-15, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kuo šiltinti sienas iš lauko pusės? Siena iš dujų silikatinių blokelių. Iš vidaus nešiltintume niekuo ir vonios kambaryje iškart tvirtintume gipso kartoną atsparų drėgmei. Ant gipso kartono klijuotume plyteles. Ar teisingai padarysime? Virtuvės zonoje sienos būtų kalamos OSB plokštėmis be tarpo ir ant jų dailylentės. Taip gerai būtų?
gi
2020-01-10, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turiu dviejų šlaitų stogą su 15% nuolydžiais. Danga skarda. Namas A+. Vieno šlaito dalis yra pusiau mansardinė su 20cm gegnėmis ir ribotu šiltinimo sluoksniu, (maksimumas ~30 cm). Kuo geriau apšiltinti? Kita namo dalis turi gegnes, tiek stogo konstrukcija 20cm, tiek juodlubių 20cm. Ką geriau apšiltinti: lubas ar stogą, ir kuo geriau šiltinti?
Trumpai, bet labai aiškiai išsakyta kas prie ko. Išsklaidytos dvejonės, kurios būtų skaudžios, jei bučiau pasirinkęs ne taip kaip paaiškinta. Ačiū, ir būtinai konsultuosiuosi dėl tolesnių veiksmų.
al
2019-11-27, Kupiškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Po stogo perdengimo dabar konstrukcija žiūrint nuo viršaus yra tokia: čerpių profilio skarda, grebėstai, difuzinė plėvelė, išilginis ,,makaronas'' 2,5cm, seni grebėstai, gegnės. Norėčiau apšiltinti stogą akmens vatos apie 30 cm sluoksniu. Kokie sprendimai galimi? Nerimą kelia tai, kad difuzinė plėvelė paklota ne vietoj, turėtų būti po ,,makaronu''.
no
2019-11-27, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar saugu palikti Finnfoam XPS žiemoti sklype? Dėl oro sąlygų ir sklypo drėkimo šiais metais tikriausiai nespėsime įsirengti pamato iki galo, o Finnfoam jau atvežtas į sklypą.
de
2019-11-05, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turiu klausimėlį dėl stogo šiltinimo. Palėpė bus negyvenama, namas A+ klasės. Ar galiu šiltinti perdangą ir stogą (200mm vatos perdanga ir 200mm vatos tarp gegnių), ar reikėtų šiltinti ką nors vieną?
vi
2019-10-23, Radviliškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Tarybinis namas, vieno aukšto tarp sienų oro tarpas užpildytas spaliais, kito aukšto oro tarpas užpildytas keramzitu. Kokiomis medžiagomis geriausia šiltinti namą? Pradžiai norėtume kažką tai pakeisti su oro tarpu.
gr
2019-10-10,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
si
2019-10-04, Kretinga
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Statau namą iš dujų silikato blokelių, noriu medinio fasado. Ar galiu šiltinti polistirolu kalant medinį karkasą ant blokelių? Bijau, kad su laiku mineralinė vata gali sukristi. Šiltinti manau 20-25cm storio.
mi
2019-09-03, Biržai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kuo geriau šiltinti sienas polistireniniu putplasčiu ar ekstruziniu polistireniniu putplasčiu? Kieno šiluminė varža geresnė?
li
2019-08-23, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuoju šiltinti dvišlaitį stogą. Šiuo metu uždėta skarda ir po ja difuzinė plėvelė. Stogo plotas 112kv.m. Norėčiau sužinoti kiek kainuotų apšiltinti tokį stogą, kad jis atitiktų A+ klasei keliamus reikalavimus. Domina darbų + medžiagos kaina.
an
2019-08-08,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena. Pastatėme namą iš Texo Block Grand PLUS 600x400x250 blokeliu naudojant specialius klijus pagal rekomendacijas. Kuo patartumėte apšiltinti sienas kad priduodant namą jis praeitu visus reikalavimo testus (šilumos ir sandarumo).
va
2019-08-02, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina rąstinio namo šiltinimas ir apkalimas.
li
2019-07-29, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Renovuoju seną medinį namą ir turiu keletą klausimų apie medžio plaušo plokščių panaudojimą. Ar galima MPP naudoti perdangai vietoje lentų guldant ant skersinių namo balkių? Ar galima MPP dažyti (jei taip, tai kokiais dažais), tapetuoti? Ar reikia tarp plokštės ir ekovatos dėti difuzinę plėvelę?
ku
2019-07-29, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kaip patartumėte daryti papildomą apšiltinimą namui? Situacija tokia, A klasės 1 a šlaitinis stogas - skarda, po ja dėta difuzinė plėvelė ir 30 cm užpurkšta putų. Namo tik nešamosios sienos iškeltos iki stogo konstrukcijų, vidinės 3,10 m aukštyje ir oro tarpas. Planuojame iškelti visas sienas su gipsu ir įdėti putų polisterį viduje. Taip pat kabinti gipso lubų profilį ir daryti lubas. Tačiau norėtųsi papildomos ne tiek šilumos kiek garso izoliacijos, naudojant tarkim ROKSONIC SUPER ar PAROC EXTRA PLUS tarkim 100 mm. Bet kaip ant gipso lubų profilio uždėjus vatą užsandarinti garo izoliacinę plėvelę? Jeigu fiksuoti tiesiai ant metalinių lubų profilių pravedus ir užsandarinus ortakius ir elektros laidus su specialiomis dvipusėmis juostomis ir veržti GK plokštes per profilį? Kaip ir neliktų oro tarpo tarp plėvelės ir gipso, ar tai didelis minusas? Gal yra kitų būdų kaip išspręsti garso izoliaciją per daug nežeminant lubų, nes jos bus daromos nuožulnios?
in
2019-07-15, Gargždai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikia apšiltinti mūrinio namo sienas, lubas ir pamatus. Domina kaina.
gr
2019-07-04, Joniškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingas mūrinio namo apšiltinimas.
ar
2019-07-01, Kuršėnai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turiu namą 1995 m. Namo sienų plotis 10, skylėtos plytos+10 oro tarpas, keramzitas+10 skylėtos plytos, perdengimas, monolitas apšiltintas folija, neoporo 15 cm, spalių 15 cm. Langai plastikiniai, 3 stiklų. Norėčiau pasiekti A+ klasę. Noriu namą aptinkuoti ir plytelėm apklijuoti. Norint geriausią efektą pasiekti, kokia medžiaga turiu šiltinti?
eg
2019-07-01, Rokiškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu šiltinti namuką iš silikatinių blokelių polistirolu EPS 80. Ar galiu klijavimui naudoti putas š pistoleto nulinio plėtimosi pvz. Penosil ar kt.?
ap
2019-06-28, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Šiltinant putų polistirolu, ar reikėtų klijus tepti šukomis, ar aplink kraštus su taškais viduryje? Susidūriau su skirtingai dirbti siūlančiais meistrais. Ar dedant kauburėlius viduryje nesiformuos rasa tarp polistirolo ir sienos? Kurį kelią patartumėte kaip patikimesnį, ilgaamžiškesnį?
tm
2019-06-21,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškau būdų kaip apšiltinti savo karkasinio namo sienas iš lauko pusės. Dabartinė siena: OSB - 10 cm stiklo pluošto vata - OSB - oro tarpas - fasadinė plokštė. Norimas pasiekti rezultatas yra apie 15 cm izoliacijos prie 0,033 šiluminės varžos ATITIKMUO. Asmeniškai linkstu į medienos plaušo plokštes, bet jų šiluminės varžos mažumas ir dėl to išaugantis sluoksnio storis verčia kreiptis į Jus-specialistus. Greičiausiai yra ir kitų būdų.
eg
2019-06-01, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar reikia trisluoksniam mūre poliuretano plokštes klijuoti? Ar užtenka tik fiksatoriais užtvirtinti prie mūro?
po
2019-05-23, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Statau karkasinį namą, vienas aukštas 100kv.m. Noriu purkšti sienas ekovata. Kokio storio turi būti siena, jos konstrukcija, kad atitiktų A+ klasę?
ni
2019-05-10,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Patarkite ar mes teisingai lubas apšiltinom: po pirmu užtempėm juodą storą plėvelę, ant plėvelės prisukome metalinius profilius, apšiltinimui ant viršaus plėvelės dėjom akmens vatą (25cm), o iš apačios ant profilių prisuksim gipso plokštes.
bu
2019-05-10, Prienai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu įrengti kambarį antrame aukšte palėpėje, todėl reikia apšiltinti vata lubas, sienas, grindis. Kambarys 25 m2, stogas šlaitinis apie 5 m. Kokia kaina būtų? Taip pat reikalinga pertvara atskirti kambariui. Vatos vienas sluoksnis dėtas tik ant perdangos.
sp
2019-05-10, Venta
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu šiltinti rąstinio namo pamatus. Namas senas, statytas 1948 m. Apšiltinus pamatus, planuoju šiltinti ir patį namą 80 kv.m, nes senas lenteles keisiu naujomis. Lauksiu pasiūlymų su darbų ir medžiagų kainomis.