Sauna KLAFS S1. Spintos dydžio sauna! Statybų TV laida nuo 13.03.2016.

Sauna KLAFS S1. Spintos dydžio sauna! Statybų TV laidos siužetas apie sauną S1, laida nuo 13.03.2016. Sauna KLAFS S1. Spintos dydžio sauna! Statybų TV laida nuo 13.03.2016.

Įvairios pirtys ar saunos - tai ne tik puikus būdas atsipalaiduoti ar susišildyti, bet ir sveikiau jaustis. Todėl vis daugiau žmonių nori savo namuose turėti po tokią ramybės erdvę. Bet ką daryti, jeigu savo namuose neturite vietos papildomam saunos kambariui?

Atsakymas: šiais metais rinkoje pasirodžiusi sauna – spinta. Išskirtinė „Klafs“ įmonės produkcija –„Sauna S1“. Vienintelė sauna pasaulyje, kuri per keletą sekundžių gali išsiskleisti iš spintos ir pasidaryti į tikrą sauną namuose.

Išskirtinės bei kompaktiškos šios saunos savybės leidžia ją sumontuoti ne tik individualiuose namuose, bet netgi butuose. Be to, ši sauna gali būti pastatyta bet kuriame kambaryje. O vietos ji užims ne daugiau nei įprasta spinta. „Saunai S1“ nereikalinga išskirtinė priežiūra ar kažkokie ypatingi tvarkymo metodai ją pasinaudojus. Viskas yra automatizuota ir lengvai valdoma pulteliu. Tokio tipo sauną galima pasirinkti iš kelių skirtingų dydžių, priklausomai nuo to, koks kiekis žmonių ja naudosis.

Plačiau apie sauną žiūrėkite siužete bei apsilankykite “RESTA 2016″ parodoje, Vilniuje balandžio 27-30 d. “LITEXPO”, kur galėsite pamatyti gyvai šia sauna KLAFS S1!

Šaltinių g. 26, Vilnius
1 atsiliepimai
yo
2020-03-27,