Norėčiau paklaust jūsų nuomonės, dėl krosnelės pirčiai. Turiu patalpą iki 10m2. Lubos žemos, iki 185cm. Galvoju pirkti malkinę krosnelę Harvia Legend 150 SL. Bet daugelis rekomenduoja pasirinkti ukrainietišką Novaslav Klassik 12, jos kaina per pus mažesnė. Apie ukrainietiškas nėra atsiliepimų, ar jos patvarios, nepatvarios. Pirtelę kūrenti planuoju į savaitę du tris kartus. Kokia būtų jūsų nuomonė?
Įsirenginėju name pirtį. Kaip teisingai įsirengti pirties sienų šiluminę izoliaciją. Dabar pirties patalpoje tik SOLBET blokelių sienos, netinkuotos.
Koks yra optimalus pirties vidinis aukštis?
Kokio tipo pirties krosnelę patarumėte naudoti, įrengiant nuosavą pirtį namo rūsyje?
Noriu paklausti, ar karščiui atsparus gipsokartonas gali būti naudojamas pirtyje kaip apdaila, t. y. ar jis prie didesnio karščio neišskiria į aplinką toksiškų medžiagų?
Kokį pečių geriau rinktis pirčiai, elektrinį ar malkinę krosnelę. Pirtis bus nuosavame name.
Iš kokios medienos geriausia montuoti vidaus pirties grindis, kad jos ne taip greit nusimindžiotų ir neišsideformuotų nuo pirties drėgmės?
Įrengėme pirties apdailą (sienos, gultai) iš drebulės keliems ir po keliu mėn. naudojimo pajutome nemalonų kvapą (šlapimo). Iš senolių girdėjome, kad drebulė pirtyje skleidžia nemalonų kvapą, pirtis alyvuota. Kame problemos, ar senoliai buvo teisus...
Yra laisva patalpa, kurios plotas apie 6 m2 (ilgis - 3 m, plotis - 2 m ir 2,5 m aukštis). Ar galima Įrengti turkišką pirtį panaudojant paprasčiausias medžiagas.
Ar butu galima irengti turkiska pirti patalpoje, kurios matmenys 150 x 160 ir kiek tai galetu kainuoti?
Koks turi būti minimalus saugus atstumas tarp pirties krosnelės ir dailylentėmis kaltos sienos? Galbūt sienas tame kampe, kuriame stovės krosnelė, neverta kalti dailylentėmis, o geriau naudoti kokią kitą, karščiui atsparią, apdailos medžiagą? Pirties sienos iš OSB plokščių, pirtis bus garinė, tūris apie 18m³, atitinkamo galingumo krosnelė, kūrenama iš priepirčio.
Kiek kainuoja garinės pirties įranga? Pirtis maždaug 8-9 kvadratinių metrų.
Norėjau gauti patarimą dėl medienos apsaugos priemonių pirtyje: garinėje, bei priešpirtyje. Žinoma norėtusi, kad sėdint pirtyje neskaudėtų galvos, norėtųsi natūralių produktų, pasirinkimas didelis, o kai reikia išsirinkti - sunku.
Pas mane pirtyje stovi malkinis pečius, metalinis savos gamybos, dabar apdėtas akmenimis. Noriu paklausti ar ne daugiau šilumos būtų jei šonuose įdėti stiklo vatą apie 10 cm storio ir cinkuotą skardą, o viršuje akmenis nuo 5 iki 15 cm skersmens? Ir ar išvis galima dėti stiklo vatą? Dar mąstau apie vandens šildymą pirties pečiumi, gal kokį bakelį suvirinti ir prijungti prie esančio boilerio?
Norėčiau sužinoti, kuo geriausia apšiltinti pirties lubas, kad šilma neišeitų lauk?
Norime pirkti medinę pirtį-bačką, kūrenamą malkomis. Kokie būtų patarimai ją renkantis, į ką turėtume atkreipti dėmesį, kad ateityje nekiltų nenumatytų problemų?
Kokia darbų pradžia norint įsirengti pirtelę. Reikalinga 2 x 2,5 m. pirtelė.
Statau karkasinę pirtį 80m2. Gal patartumėt kaip įrengti pertvarą tarp garinės pirties ir dušo. T.y. ar garo izoliacija iš abiejų pusių ar tik iš vienos, kad nebūtų problemų su kondensatu.
Pirtis rastinė, viduje apkalta dailylentėmis. Pirtis 15 m³. Aukštis 2000mm, plotis 2260mm. Durys medinės standartinės, vienas vėdinimo dvigubas langas 600x600mm, kitas dvigubas 1000x1000mm. Kokią malkinę krosnelę ir kokio galingumo galėtumėte rekomenduoti, jeigu noriu turėti suomišką ir rusišką pirtį. Esamas kaminas - kvadratas 120x120mmm. Seną krosnį noriu keisti, bet palikti kaminą.
Norėčiau pasiteirauti apie turkiškos pirties įrengimo darbų eiliškumą ir sienų šiltinimą iš vidaus putų polistirolu (ekstruziniu). Planuojame namo garaže įsirengti garinę (turkišką) pirtį. Kokio storio reikėtų polistirolo ir koks būtų montavimo darbų eiliškumas?
Stačiau karkasinę pirtelę ir taip išėjo, kad pirties vidaus aukštis išėjo lygiai 2 metrai. Ar ne per žema?
Noriu įsirengti pirtį ūkiniame pastate, kuris yra sujungtas su kaimynų ūkiniais pastatais (iš viso 4). Ar reikalingas visų kaimynų sutikimas? Ką daryti, jei vienas jų nesutinka? Gal įsirengiant elektrinę pirtį, kaimynų sutikimas nereikalingas?
Planuoju įsirengti pirtį namuose, tik elektrinę, nes nėra galimybių malkinei. Pirtis apie 14 kw ir langas 2 kw. Žiūrinėju pečius Harvia cilindro pc 110 ee 10.5 kw, galbūt Narvi softy 10.8 kw harvia legend 11kw. Patarė, kad būtų kuo daugiau akmenų, o šitose krosnyse apie 120 kg akmenų būna, tai garas turėtų būti kaip ir geras, nors sako, kad tie akmenys tik viršuje atlieka savo darbą, o apačioje nešildo. Rašo, kad šie pečiai nuo 9 iki 18 kvadratų pirtims skirti. Noriu 60-70 laipsnių šilumos ir gero garo, kad patiktų šeimai ir vaikų neišgazdinčiau. Taip pat pataria akumuliacinį, termosinį pečių, juos labai giria, bet jų kaina didelė. Ką galite patarti, kad turėti namuose jaukią, gerą pirtelę?
Kokią vatą naudoti karkasinės pirties sienų ir lubų šiltinimui? Karkasas 150mm. Kokia geriausiai tiktų plėvelė?
Ar galima įrengti turkišką garinę pirtį A+, A++ name? Ar pirties vėdinimas ir šildymas turėtų būti derinami su rekuperatoriumi, šilumos siurbliu ir pan.? Kokia būtų apytikslė nedidelės (2-4 žm.) įrengimo kaina?
Statau karkasinę pirtį. Gal patartumėte, kaip padaryti sienos konstrukciją (sumuštinį) prie pečiaus?
Kokia saunos durų kaina su pilkai tamsintu stiklu 80 cm x 200 cm?
Laba diena, norėjau pasiteirauti apie pirties (garinės) įrengimą. Pirtis yra rąstinė, norėčiau sužinoti ar reikalinga apšiltinti pirties sienas viduje, jei taip tai ar dedama atspindinti šilumą plėvelė, jei taip ar apkalus dailylentėmis viduje, jos nepradės pelyti gavus drėgmės. Taip pat norėčiau sužinoti apie grindų ir lubų hidroizoliaciją. Ačiū už atsakymą.
Šeimos pirtelei iki 8 m2, ieškau optimalios elektrinės krosnelės. Biudžetas iki 400-450 Eurų. Ką geriau būtų rinktis, ar apvalią su kuo daugiau akmenų pastatomą, ar pakabinimą prie sienos su mažesniu tūriu akmenų?
Ar galima visą pirties gultų karkasą daryti iš spygliuočio?
Norėjau pasidomėti ar yra galimybė įsirengti pirtį privačiam name, kai erdvė pakankamai ribota: Plotis 220-225, gylis 115, galinės sienelės aukštis 160, priekinės sienelės aukštis 202 cm.
Kiek kainuotų turkiška pirtis mano patalpoje?
Ar įmanoma vienoje pirties patalpoje įrengti dvi pirtis, turkišką ir suomišką pirtį?
Kaip įsirengti turkišką - garinę pirtį, kur vidinė apdaila - keramines mozaikos plytelės. Kokiomis medžiagomis reikia išgauti apvalias bei kitokias formas ir nuo ko reikia pradėti?
Ar tinka natūralaus smiltainio akmens plytelių apdaila garinės pirties viduje apdirbimui aplink malkinę krosnelę? Pvz. šios: https://www.senukai.lt/p/nauralaus-akmens-plyteles-fy-laj1805y-60-x-15-cm/5sll
Perkame namą ir jame norėtume įsirengti turkišką garinę pirtelę. Namo plotas nėra didelis ir nėra numatyta specialios patalpos (planas prisegtas). Po ilgų svarstymų nusprendėme, kad pirtelę įsirengsime maždaug 2,5 m2 patalpoje, kuri buvo planuojama kaip rūbinė (apvesta rausvos spalvos flamasteriu). Galvojame duris į kambarį užmūryti, o naujas padaryti kairėje pusėje, kad būtų tiesioginis išėjimas į vonią. Norėtume žinoti ką reikia numatyti sudarant preliminarią namo pirkimo sutartį, pvz. elektros įvadas, vandens padavimas ir nutekėjimas, garo išėjimas (per rekuperacinę sistemą ar atskirais vamzdžiais), kad vėliau darant pilną apdailą nereikėtų griauti ir daryti iš naujo.
Planuoju pirtyje įsirengti dušą. Pirtis rąstinė. Dušas atskiras nuo garinės dalies. Ar galima tą dalį kur bus dušas, hidroizoliacijai rąstus ištepti skystu stiklu, kad nesigertų drėgmė į juos?
We re interested in purchasing some lightening for our demo-project – Russian Style’s Sauna Would you be so kind to make an offer for us: 1) LED lights under the seats (see the seats’ scheme) Please describe - what kind of lights, how many of them has to be put in accordance with our scheme, what additional equipment is needed 2) Ceiling lightening : can the same LED light be put under the ceiling – in the corners? or it is too hot for them? What other kinds of lightening are possible to be installed on the ceiling or ceiling corners? 3) Also is it possible to install in sauna some kind of spotlight – to get the exact place lighted up? 4) Also – do you have any kind of light rope – as shown on the photo attached? Waiting for your reply!
Statau rąstinę pirtį su garine, dideliu priešpirčiu, prausykla. Viso 47 kv.m. Noriu pasistatyti pirties krosnelę, kūrenamą malkomis iš priešpirčio + krosnelę pačiam priešpirčiui ir kitoms patalpoms apšildyti. Ar galiu abi krosneles jungti į vieną kaminą, ar reikia dviejų atskirų (tiek turint omeny, kad kūrensis viena iš jų, tiek abi iškart? Planuojamas modulinis Schiedel kaminas (4m aukščio). Ar kūrenant vien tik pirtį, realu kad prišiltų visos kitos patalpos (gal tokiu atveju nereikia dviejų kaminų)? Dėl ventiliacijos - kiek atskirų ventiliacinių kanalų reikia palaikyti optimalią oro kaitą tiek galinėje, tiek kitose patalpose. Koks reikalingas pirties krosnelės galingumas? (garinė 6,2 kv.m. aukštis ~2,5m.)
Ar galima garinės pirties luboms naudoti spygliuočio dailylentes?
Kokie yra krosnelių tipai kubilams?
Turiu namie dujų įvadą ir būtų patogu naudoti dujinę krosnį pirčiai. Ką manote apie tokį sprendimą? Dujinę krosnį sudėtinga įsigyti, bet ar tai vienintelis minusas?
Turiu įsigijęs elektrinę krosnelę "harvia the wall sw80 8kW" pajungiau su išoriniu valdymu Harvia Xafir Combi CS110C - Sterownik Do Sauny - Do 11 kW. Esamas laikmatis krosnelės viduje atsijunginėja, reikia ją pasukti, kad krosnelė veiktų, nors išorinis valdymas pajungtas. Ir labai dažnai krosnelė atsijunginėja suveikia termostatas, ar taip turi būti? Ar geriau visai atjungti rankinį valdymą krosnelės viduje?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 402570 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3324
Iš viso buvo užduota 169041 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 35 specializuotų įmonių