Lieptai

Rodomi įrašai 1-25 iš 25.
Domina pontoninio liepto kaina, mums nuo kranto reikėtų apie 8-10 metrų siauro liepto, o po to aikštelės 4x6 m. Kokio storio pontoninė konstrukcija, jei 5-7cm nugrimzta į vandenį be apkrovos, kokią apkrovą atlaiko? Ar yra dar kokia nors prie jo apdaila, turėklai?
Planuoju statyti lieptą prie ežero. Kokio diametro vamzdžius naudoti liepto statybai, ar tiks vandens-dujų? Taip pat koks turi būti žingsnis tarp kalamų vamzdžių. Kokio gylio turėčiau kalti polius, iki 2m ar mažiau - daugiau? Ar tinkamas kampuotis 50 ant 50 mm? Ar lieptui maumedžio lentos tinkamos? Jei taip - tai kokio storio užtektų?
Kokios medienos lentos tinkamiausios lieptui, be maumedždio. Kokio storio? Ar galima naudoti nedžiovintą medieną. Kuo geriausia impregnuoti lentas?
Kokio dydžio lieptą galiu be leidimo įrengti ežere?
Koks putų betono blokų atsparumas vandeniui, šalčiui? Kokia pontoninio liepto, pastatyto iš putų betono blokų, kaina?
Norėčiau sužinoti, kiek maždaug kainuotų apie 35 metrų ilgio lieptas.
Norėčiau sužinoti kiek kainuotų lieptas 1,5m pločio ir 12m ilgio ir aikštelė 2,5 ant 5m.
Domintų vieno pontono kaina lieptui.
Noriu sužinoti kiek preliminariai kainuotų 40 m ilgio, 1 m pločio pontoninis lieptas su 2x2 m aikštele gale, medinė apdaila, turėklas? Kadangi ežeras yra Labanoro regioniniam parke, ar reikia tokiam lieptui leidimo?
Norėjau pasiteirauti, kiek maždaug kainuotų prieplaukos įrengimas 4 m ant 4 m?
Kokio dydžio lieptą galima statyti regioniniame parke?
Kas lemia liepto pasirinkimą?
Kokia mediena yra naudojama lieptų statybai? Kokiais būdais ir medžiagomis mediena yra apdirbama?
Nuo ko priklauso pontoninio liepto kaina?
Noriu gauti patarimą kaip juodo gofruoto vamzdžio (diametras 400mm) galus įstačius aklinus dangčius padaryti nepralaidžius vandeniui ir atsparius šalčiui, ledui. Lieptelis ištisus metus bus vandenyje.
Domina pontoninio liepto statyba. Apie 15 kv.m dydžio. Ar jis gali būti per žiemą? Lieptas apie 1,5-2 m pločio. Ant ežero kranto.
Ar pontoniniam lieptui statyti reikalingas leidimas, jeigu vandens telkinys yra išnuomotas?
Kaip gauti liepto statybai leidimą?
Ar pontoninė prieplauka (plastikinė ar betoninė) ištraukiama į krantą žiemai? Jei taip, ar tai lengvai atliekama, ar reikia spec. technikos ir pan.?
Koks optimaliausias tarpas tarp polių lieptui? Aikštelė 4x2,2 ir 19m 1,1m. Kur bus aikštelė, tai gylis apie 2m, kur 19m ilgio takas apie 0,5m gylis. Poliai bus iš 80mm vamzdžio, 4mm storio.
Kokia kaina pontoninių lieptų už m2?
Domina pontoninė prieplauka. Norėčiau sužinoti kainą kv/m ar metro.
Noriu pasiteirauti, kokia būtų pontoninio liepto kaina ir montavimo darbo kaina 5 m ilgis ir plotis, kad 2 žmonės prasilenktų? Taip pat būtų gerai, kad būtų laiptukai.
Kokie yra pontoninės prieplaukos pranašumai prieš stacionarią prieplauką?
Kokia kaina butų pontoninio plausto apie 9 kv.m? Plaustui apdailą (viršutinė konstrukcija) padarot?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto