Kubilai

Rodomi įrašai 1-38 iš 38.
Kokia plastikinio kubilo įdėklo 1.8 m kaina?
Ką siūlote rinktis plastikinį ar stiklo pluošto kubilą? Kokie privalumai ir trūkumai? Domina 1,60 m plastikinis kubilas su atviru plastikiniu suoliuku, termomedienos apdaila su juostomis/žiedais + viršutinis apvadas + šoninis ir apatinis išleidimai + dangtis + oro masažas (burbulai iš apačios) + 2 LED lempos + išorinė krosnelė + kamino apsauga + laiptai.
Ar yra galimybė įsigyti lauko kubilą ar baseiną išsimokėtinai? Norėtume sužinoti gaminių kainas.
Kuo skiriasi stiklo pluošto kubilai nuo plastikinių kubilų? Kokie stiklo pluošto kubilų privalumai?
Kas kiek laiko būtina keisti vandenį mediniame kubile, jei kubilu naudojamasi ne itin dažnai?
Kokie rūpinimosi lauko kubilais ypatumai yra žiemą? Kaip tinkamai eksploatuoti kubilą žiemą?
Kur išpilti kubile panaudotą vandenį? Ar galima išpilti jį tiesiog ant pievelės ir pan.?
Kokia yra kubilų iš stiklo pluošto priežiūra?
Koks kubilas geriau stiklo pluošto ar plastiko? Integruota krosnelė į kubilą ar pajungiama išorėje?
Kubilas leidžia vandenį, jau metai jo nenaudojame. Kaip sutaisyti, suklijuoti tarpus?
Kokį kubilą pasirinkti - plastikinį ar medinį? Planuoju įsigyti plastikinį kubilą, bet bijau, kad dėl šalčio jis gali skilti.
Kiek kainuoja medinė ofuro vonia? Ar ji pagaminta iš gryno medžio?
Ar gaminate plastikinius kubilus su išoriniu pečiumi? Kokie pečiaus galingumai? Ar būna medinė apdaila ir viduje kaip pvz mediniai suoliukai ir pan? Kokios kainos? Ar suteikiate garantiją, nes domiuosi eksportui.
Kaip prižiūrėti kubilą? Kokias priemones naudoti? Ar nesiveržia sakai panaudojus kubilą kurį laiką?
Ar galima iš išorės nudažyti, impregnuoti lauko kubilą, nes jis patamsėjo ir neestetiškai atrodo.
Iki kokios temperatūros žiemą, galima naudotis mediniais kubilais? Galbūt kažkuri mediena yra atsparesnė už kitą, šiuo atveju?
Norėčiau daugiau sužinoti apie kubilo eksploatavimo pradžią. Ką reikia daryti prieš pradedant juo naudotis intensyviai?
Ką daryti, kai kubilo vandenyje atsiranda vabaliukų? Juk karštomis dienomis vandens išleisti nederėtų iš kubilo, todėl per savaitę atsiranda vabaliukų.
Norėjau medinio kubilo iš maumedžio, bet po to išgirdau kad tai nelabai gera mediena. Iš kokio medžio pagamintas kubilas ilgaamžiškiausias?
Norime įsigyti medinį kubilą, bet kaip yra su vandens nuleidimu? Ar reikia rankiniu būdu išpylinėt, ar yra koks mechaninis prietaisėlis tam reikalui?
Ar įmanoma įsirengti medinį kubilą su vandens pašildymu? Kiek laiko užtrunka vandens pašildymo procesas? Esant žvarbiam rudens orui, labiau norėtųsi šiltesnio vandens po pirties.
Kaip išlaikyti gerą medinio kubilo būklę? Kokiom priemonėm ir kaip dažnai reikia jį prižiūrėti? Ar nebėga sakai iš medienos po kurio laiko?
Koks yra vidutinis medinio kubilo eksploatavimo laikotarpis? Ar jis priklauso labiau nuo naudojamos medienos, ar tiesiog nuo paties naudojimosi kubilu, dažnio?
Girdėjau, kad kubilo priežiūrai būtina naudot chemikalus (chlorą pvz.), - ar jis nepakenkia kubilo vidui? Juk jei medinis vidus, tai gal pamažu graužia medieną?
Stiklo pluošto kubilas jautrus abrazyvams, kartais atsiranda nedidelių pabraižymų, kurie estetiškai negražiai atrodo ir tos tampa neergonomiškos (šiurkščios). Kaip siūlote tuos pabraižymus panaikinti? Ar įmanoma tai sutvarkyti? Poliravimas, vaškavimas - tokie dalykai galimi? Ar yra kiti būdai?
Kas įprastai sudaro stiklo pluošto kubilo komplektaciją?
Kiek kainuoja vienvietis kubilas?
Koks yra vidutinis medinio kubilo eksploatavimo laikotarpis? Ar jis priklauso labiau nuo kubilui gaminti naudotos medienos, ar tiesiog nuo paties naudojimosi kubilu dažnumo?
Kokia reikalinga priežiūra plastikiniam kubilui? Ar reikia į kažką atsižvelgti jį įsirengiant?
Domina medinio kubilo be krosnelės kaina.
Ką galėtumėte rekomenduoti, kurį kubilą rinktis - plastikinį ar stiklo pluošto? Kuriame maloniau maudytis? Kokį gamintoją rekomenduotumėte?
Kas įprastai sudaro plastikinio kubilo komplektaciją?
Ieškome medinio kubilo. Kiek kainuotų kubilas be krosnelės, mediena maumedis?
Kas įprastai sudaro medinio kubilo komplektaciją?
Kokia chemiją naudoti, kad išplauti kubilo hidro sistemą? Nes joje susidaro ant sienelių tokios kaip gleivės ir įjungus hidromasažą į švarų vandenį išspjauna plaukiojančius gabalėlius.
Kuo pranašesnis polipropileno kubilas už stiklo pluošto kubilą?
Maumedinis kubilas - ofuro vonia po 1 mėnesio brinkinimo (karštu vandeniu) vis tiek leidžia vandenį apačioje per sujungimus (vanduo bėga keliose vietose degtuko storumo srovele). Pjuvenos ir kavos tirščiai išbandyti, bet nepadeda. Kuo užsandarinti?
Koks turi būti atstumas nuo kaimyno ribos statant kubilą, kurio vanduo šildomas malkomis ir turintis kaminą bei jungiant variklį vandeniui burbulams sudaryti?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto