Leidimas kasti tvenkinį

Sklypas žemės ūkio paskirties padalintas į dvi dalis. Ar galima vienai daliai pakeisti paskirtį (į namų valdas)? Ar galiu žemės ūkio paskirties sklype pastatyti mobilųjį namelį? Ar galiu žemės ūkio paskirties sklype iškasti šulinį, tvenkinį pagal savo nuožiūrą? Ar reikia tam leidimų?

Kuo tvirtinti tvenkinio šlaitus

Kaip ir kuo sutvirtinti tvenkinio šlaitus, kad jie neslinktų į tvenkinį? Tvenkinio dydis - 4 arai.

Tvenkinio vandens skaidrumas

Turime 4 arų dydžio tvenkinį. Kodėl vanduo jame nėra skaidrus? Kaip užtikrinti tvenkinio vandens skaidrumą? Tvenkinį valome.

Kaip išlaikyti švarų tvenkinį

Kaip išlaikyti švarų tvenkinį? Kokias priemones naudoti, kad neaugtų dumbliai, vandens augalai, meldai ar ajerai? Kaip apsaugoti tvenkinio šlaitą nuo nepageidaujamos augmenijos - ajerų, meldų?

Leidimas kasti tvenkinį

Tvenkinio (10 arų) brėžinys suderintas su savivaldybės gamtos apsaugos specialistais. Gautas nubraižytas planas, kur galima kasti (sklype yra daryta melioracija), tačiau jie sako, kad leidimų jie neišduoda, nors kasti leidžia. Ar reikalingas raštiškas leidimas kasti? Jei taip, tai kas jį išduoda?

Tvenkinių apsauga nuo vandens augalų ir smėlio slinkimo

Tik ką iškastame tvenkinyje įrengta apie 100 kv.metrų ploto sekluma vaikams. Planuojame (kol neapsėmė vanduo) dugną ir pakrantę padengti smėlio sluoksniu. Kaip apsaugoti krantą bei dugną nuo vandens augalų ir smėlio slinkimo?

Plėvelės tvenkiniams kaina

Reikalinga plėvelė tvenkiniams. Kokia kaina už m2? Kaip galima įsigyti?

Statybos leidimas kasti kūdrą

Norėčiau sužinoti, ar galima iškasti kūdrą ir pastatyti pavėsinę ir pirtį? Sklypas žemės ūkio paskirties, melioruota žemė. Vilniaus rajonas.

Ar reikia leidimo, norint užkasti tvenkinį savo sklype

Ar reikia leidimo, norint užkasti tvenkinį savo sklype į kurį anksčiau subėgdavo kelių aplinkinių namų lietaus nuotekos?

Tvenkinio šlaitų sutvirtinimas

Kieme turime tvenkinį, kurio šlaitą plauna vanduo. Domina ką galėtumėte pasiūlyti? Kaip būtų galima sutvirtinti tvenkinio šlaitus?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 360748 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3231
Iš viso buvo užduota 147930 klausimų