Baseinai

Rodomi įrašai 1-25 iš 25.
Turime nedidelį lauko baseiną. Ką turėčiau naudoti baseino vandens priežiūrai, kad nereikėtų dažnai keisti vandens?
Lauko baseino paruošimas žiemai. Nusipirkom namą Trakų raj. Bijūnų kaimas, ten yra plastikinis lauko baseinas. Šiuo metu labai nešvarus. Norime paruošti žiemai, ką daryti?
Koks būtų stiklo pluošto arba betoninio 9-10m ilgio, 2,5-3 m pločio ir 1.5 m gylio baseino įrengimas? Kaip suprantu stiklo pluošto lengviau prižiūrimas, remontuojamas ir eksploatuojamas? Kiek kainuotų pats baseinas su pastatymu, kiek įranga ir kiek montavimas?
Norėčiau sužinoti, kokia yra teisinga baseino priežiūra? Kokia yra baseino priežiūros kaina?
Koks racionaliausias vidinio baseino apie 47 m3 tūrio pastovaus šildymo metodas aktualiausia žiemos metu, vasaros metu perteklių galima būtų panaudoti kiemo baseinui, norisi palaikyti komfortinę temperatūrą. Vanduo iš savo grežinio, praktiškai nekainuoja.
Lauko baseine atsirado raudonos kirmėlaitės, kaip jas išnaikinti?
Norėjau pasiteirauti, ar lauko baseinui reikia statybos leidimo?
Kas lemia baseinų kainas? Nuo kokių pasirinktų kriterijų priklauso baseinų kainos?
Kokie yra baseinų tipai? Kaip pasirinkti baseiną?
Ar galima baseino vandenį šildyti grindinio šildymo sistema?
Projektuoju baseiną su surenkamomis g/b kolonomis, kokią patartumėte fasado sistemą tvirtinant prie kolonų?
Norėčiau sužinoti ar yra reikalingas leidimas baseinui.
Kaip prižiūrėti lauko baseiną ekologiškai - be chemijų ir ypač chloro? Kokia reikalinga įranga lauko baseinams?
Reikia lauko baseiną 3x5 paruošti žiemai. Kiek ir kokių chemikalų dėti prieš uždengiant?
Turime masažinį baseiną viešam naudojimui (jakuzzi tipo). Kaip prižiūrėti, kad vanduo būtų pastoviai skaidrus ir be kvapo? Kaip po naudojimo kuo greičiau nuskaidrinti vandenį?
Kokio tipo baseiną pasirinkti? Kokie yra kriterijai? Koks baseino tipas yra geriausias kainos ir kokybės atžvilgiu? Iš kokių medžiagų pagamintą baseiną vertėtų rinktis? Kokio dydžio baseiną rekomenduojate įsirengti?
Domimės baseino įrengimu. Kiek apytiksliai kainuotų plastikinis baseinas 6x3x1.6m?
Ar turite tablečių baseino vandens matavimams atlikti? Šiuo metu naudojame “Lovibond Water Testing DPD NO.1 RAPID 51 13 11BT, 250 tablets” and for “PHENOL RED RAPID 51 17 91BT, 250 tablets”, domina tiek analogiškas produktas tiek panašus, arba prietaisas vandens parametrams nustatyti.
Ar yra priemonių baseino laiptams padengti, kad nebūtų slidūs?
Baseinas išklijuotas plytelėmis 2m x 1,60 plotas. Pasirodo baseinas nesandarus, praleidžia vandenį. Kokia poliuretaninė epoksidinė danga tiktų ant baseino plytelių ir kokia būtų kaina?
Norėjau pasiteirauti ar visada arba kiek laiko per parą turi būti įjungta vandens filtravimo sistema pastatomam baseinui kieme 15 m3?
Kiek kainuoja šios baseino priežiūros priemonės: greitai tirpstantis chloras (5 kg), lėtai tirpstantis chloras (5 kg) ir algicidas (5 L)?
Man reikia užpilti baseiną smėliu ir užbetonuoti ten grindis. Kiek kainuotų kiekvienas darbas atskirai. Baseino matmenys 3x6x1.8, o grindų atitinkamai 3x6 metrais.
Gal galite patarti, ką reikia padaryti, kad išgauti vandens skaidrumą baseine?
Niekaip negaliu suprasti vieno dalyko: jei chloras, naudojamas baseinuose apsaugo nuo dumblių atsiradimo, tai kam reikalingi tie prevenciniai dumblių naikinimai su algicidais?
 
Sritis:
Sritis: