Baseinai

Rodomi įrašai 1-25 iš 27.
Turime nedidelį lauko baseiną. Ką turėčiau naudoti baseino vandens priežiūrai, kad nereikėtų dažnai keisti vandens?
Lauko baseino paruošimas žiemai. Nusipirkom namą Trakų raj. Bijūnų kaimas, ten yra plastikinis lauko baseinas. Šiuo metu labai nešvarus. Norime paruošti žiemai, ką daryti?
Koks būtų stiklo pluošto arba betoninio 9-10m ilgio, 2,5-3 m pločio ir 1.5 m gylio baseino įrengimas? Kaip suprantu stiklo pluošto lengviau prižiūrimas, remontuojamas ir eksploatuojamas? Kiek kainuotų pats baseinas su pastatymu, kiek įranga ir kiek montavimas?
Norėčiau sužinoti, kokia yra teisinga baseino priežiūra? Kokia yra baseino priežiūros kaina?
Lauko baseine atsirado raudonos kirmėlaitės, kaip jas išnaikinti?
Koks racionaliausias vidinio baseino apie 47 m3 tūrio pastovaus šildymo metodas aktualiausia žiemos metu, vasaros metu perteklių galima būtų panaudoti kiemo baseinui, norisi palaikyti komfortinę temperatūrą. Vanduo iš savo grežinio, praktiškai nekainuoja.
Norėjau pasiteirauti, ar lauko baseinui reikia statybos leidimo?
Kas lemia baseinų kainas? Nuo kokių pasirinktų kriterijų priklauso baseinų kainos?
Kokie yra baseinų tipai? Kaip pasirinkti baseiną?
Ar galima baseino vandenį šildyti grindinio šildymo sistema?
Domimės baseino įrengimu. Kiek apytiksliai kainuotų plastikinis baseinas 6x3x1.6m?
Norėčiau sužinoti ar yra reikalingas leidimas baseinui.
Kaip prižiūrėti lauko baseiną ekologiškai - be chemijų ir ypač chloro? Kokia reikalinga įranga lauko baseinams?
Projektuoju baseiną su surenkamomis g/b kolonomis, kokią patartumėte fasado sistemą tvirtinant prie kolonų?
Reikia lauko baseiną 3x5 paruošti žiemai. Kiek ir kokių chemikalų dėti prieš uždengiant?
Turime masažinį baseiną viešam naudojimui (jakuzzi tipo). Kaip prižiūrėti, kad vanduo būtų pastoviai skaidrus ir be kvapo? Kaip po naudojimo kuo greičiau nuskaidrinti vandenį?
Kokio tipo baseiną pasirinkti? Kokie yra kriterijai? Koks baseino tipas yra geriausias kainos ir kokybės atžvilgiu? Iš kokių medžiagų pagamintą baseiną vertėtų rinktis? Kokio dydžio baseiną rekomenduojate įsirengti?
Ar yra priemonių baseino laiptams padengti, kad nebūtų slidūs?
Kiek kainuoja šios baseino priežiūros priemonės: greitai tirpstantis chloras (5 kg), lėtai tirpstantis chloras (5 kg) ir algicidas (5 L)?
Norėjau pasiteirauti ar visada arba kiek laiko per parą turi būti įjungta vandens filtravimo sistema pastatomam baseinui kieme 15 m3?
Ar turite tablečių baseino vandens matavimams atlikti? Šiuo metu naudojame “Lovibond Water Testing DPD NO.1 RAPID 51 13 11BT, 250 tablets” and for “PHENOL RED RAPID 51 17 91BT, 250 tablets”, domina tiek analogiškas produktas tiek panašus, arba prietaisas vandens parametrams nustatyti.
Norėčiau ekspertų patarimo kokį statyti lauko baseino šildytuvą. Baseinas yra lauke virš žemės betoninis neapšiltintas neuždengtas, apie 25m3.
Gal galite patarti, ką reikia padaryti, kad išgauti vandens skaidrumą baseine?
Turime surenkamą lauko baseiną 4,678 l (305x76 cm). Pernai nesisekė prižiūrėti vandenį-pylėme ir skaidrintoją, ir tabletes, bet atsirado dumblių, sužydėjo...). Gal galit surašyti visą lauko baseino priežiūrą nuo..iki ir kokių priemonių reikia įsigyti, kokiomis dozėmis, kas kiek laiko naudoti? Gal yra komplektas kažkoks priežiūros pradedantiesiems? Beje, gal yra kažkokia priemonė, kad greičiau vanduo įšiltų, nes leidžiam iš gręžinio, tad reikia laukt pora dienų, kol sušils, kad vaikai galėtų maudytis, o būna, kad per tas pora dienų ir oras atšąla. Ar tikrai reikia jungti kas dieną filtrą? Turim, jungdavom, bet ne kasdien, ir vanduo mažai judėdavo, gal per silpnas?
Man reikia užpilti baseiną smėliu ir užbetonuoti ten grindis. Kiek kainuotų kiekvienas darbas atskirai. Baseino matmenys 3x6x1.8, o grindų atitinkamai 3x6 metrais.
 
Sritis:
Sritis: