Ką reikia padaryti, kad išgauti vandens skaidrumą baseine

Klausimas:
Gal galite patarti, ką reikia padaryti, kad išgauti vandens skaidrumą baseine?
Komentarai:
Patikrinkite vandens pH ir chloro kiekį rankiniu testuku. Jeigu parodymai neatitinka normų, reikia įdėti chemijos į vandenį. Išvalykite baseiną su dugno šepečiu. Jeigu ir po to neskaidrus, reikia į vandenį įdėti flokulianto.
Povilas Rudinskas, BASEINŲ CENTRAS
Reikia naudoti vandens skaidrintoją Flokuliantas. Skysta priemonė, kuri yra pilama į baseino vandenį arba maišeliai, kurie yra dedami į skimerį. Šį priemonė suriša vandenyje esančias smulkias dalelytes į didesnes, kurios pasilieka filtre. Taip pat reikia kuo ilgiau filtruoti vandenį kas dieną, praplauti filtrą į savaitę 1-2 kartus, bei naudoti visas kitas chemijos priemones: ph-, chloras ar be chloro dezinfekcijai, nuo dumblių, testeris ph bei chlorui matuoti.
Tam, kad išgauti vandens skaidrumą baseine reikia naudoti gerą filtravimo sistemą bei proporcingą chemijos dozavimą. Naudojama chemija: chloras; pH + papildomai algicidas (nuo dumblių) + flokuliantas (vandens skaidrumui). Taip pat kartą į savaitę reikia atlikti filtro atbulinį praplovimą (šiukšlių išplovimui iš filtro).
 
Sritis:
Sritis: