Pirtys, kubilai, baseinai

Rodomi įrašai 1-70 iš 146.
Sklypas žemės ūkio paskirties padalintas į dvi dalis. Ar galima vienai daliai pakeisti paskirtį (į namų valdas)? Ar galiu žemės ūkio paskirties sklype pastatyti mobilųjį namelį? Ar galiu žemės ūkio paskirties sklype iškasti šulinį, tvenkinį pagal savo nuožiūrą? Ar reikia tam leidimų?
Turime nedidelį lauko baseiną. Ką turėčiau naudoti baseino vandens priežiūrai, kad nereikėtų dažnai keisti vandens?
Įsirenginėju name pirtį. Kaip teisingai įsirengti pirties sienų šiluminę izoliaciją. Dabar pirties patalpoje tik SOLBET blokelių sienos, netinkuotos.
Domina pontoninio liepto kaina, mums nuo kranto reikėtų apie 8-10 metrų siauro liepto, o po to aikštelės 4x6 m. Kokio storio pontoninė konstrukcija, jei 5-7cm nugrimzta į vandenį be apkrovos, kokią apkrovą atlaiko? Ar yra dar kokia nors prie jo apdaila, turėklai?
Koks yra optimalus pirties vidinis aukštis?
Kokia plastikinio kubilo įdėklo 1.8 m kaina?
Kaip ir kuo sutvirtinti tvenkinio šlaitus, kad jie neslinktų į tvenkinį? Tvenkinio dydis - 4 arai.
Planuoju statyti lieptą prie ežero. Kokio diametro vamzdžius naudoti liepto statybai, ar tiks vandens-dujų? Taip pat koks turi būti žingsnis tarp kalamų vamzdžių. Kokio gylio turėčiau kalti polius, iki 2m ar mažiau - daugiau? Ar tinkamas kampuotis 50 ant 50 mm? Ar lieptui maumedžio lentos tinkamos? Jei taip - tai kokio storio užtektų?
Turime 4 arų dydžio tvenkinį. Kodėl vanduo jame nėra skaidrus? Kaip užtikrinti tvenkinio vandens skaidrumą? Tvenkinį valome.
Kaip išlaikyti švarų tvenkinį? Kokias priemones naudoti, kad neaugtų dumbliai, vandens augalai, meldai ar ajerai? Kaip apsaugoti tvenkinio šlaitą nuo nepageidaujamos augmenijos - ajerų, meldų?
Kokio tipo pirties krosnelę patarumėte naudoti, įrengiant nuosavą pirtį namo rūsyje?
Lauko baseino paruošimas žiemai. Nusipirkom namą Trakų raj. Bijūnų kaimas, ten yra plastikinis lauko baseinas. Šiuo metu labai nešvarus. Norime paruošti žiemai, ką daryti?
Kokio dydžio lieptą galiu be leidimo įrengti ežere?
Kokios medienos lentos tinkamiausios lieptui, be maumedždio. Kokio storio? Ar galima naudoti nedžiovintą medieną. Kuo geriausia impregnuoti lentas?
Ką reikia žinoti prieš perkant, renkantis valtį? Ką patartumėte? Kokio dydžio ir modelio valtį geriausiai pasirinkti?
Kiek kainuotų pilnai įrengtas šildomas baseinas 3x6 m su uždengimu, su iškasimu ir su terasa aplink plastikinių lentų apie 2,5 m diametro. Randamės Veisiejų regioniniame parke, ar reikia specialių leidimų įrengimui?
Noriu paklausti, ar karščiui atsparus gipsokartonas gali būti naudojamas pirtyje kaip apdaila, t. y. ar jis prie didesnio karščio neišskiria į aplinką toksiškų medžiagų?
Koks būtų stiklo pluošto arba betoninio 9-10m ilgio, 2,5-3 m pločio ir 1.5 m gylio baseino įrengimas? Kaip suprantu stiklo pluošto lengviau prižiūrimas, remontuojamas ir eksploatuojamas? Kiek kainuotų pats baseinas su pastatymu, kiek įranga ir kiek montavimas?
Kokį pečių geriau rinktis pirčiai, elektrinį ar malkinę krosnelę. Pirtis bus nuosavame name.
Ar plastikinės valtys yra remontuojamos, jei įskilo ir pan.?
Ką siūlote rinktis plastikinį ar stiklo pluošto kubilą? Kokie privalumai ir trūkumai? Domina 1,60 m plastikinis kubilas su atviru plastikiniu suoliuku, termomedienos apdaila su juostomis/žiedais + viršutinis apvadas + šoninis ir apatinis išleidimai + dangtis + oro masažas (burbulai iš apačios) + 2 LED lempos + išorinė krosnelė + kamino apsauga + laiptai.
Kokie yra pagrindiniai plastikinių valčių privalumai lyginant su kitomis? Trūkumai?
Yra laisva patalpa, kurios plotas apie 6 m2 (ilgis - 3 m, plotis - 2 m ir 2,5 m aukštis). Ar galima Įrengti turkišką pirtį panaudojant paprasčiausias medžiagas.
Tvenkinio (10 arų) brėžinys suderintas su savivaldybės gamtos apsaugos specialistais. Gautas nubraižytas planas, kur galima kasti (sklype yra daryta melioracija), tačiau jie sako, kad leidimų jie neišduoda, nors kasti leidžia. Ar reikalingas raštiškas leidimas kasti? Jei taip, tai kas jį išduoda?
Kiek kainuoja valties pristatymas?
Koks racionaliausias vidinio baseino apie 47 m3 tūrio pastovaus šildymo metodas aktualiausia žiemos metu, vasaros metu perteklių galima būtų panaudoti kiemo baseinui, norisi palaikyti komfortinę temperatūrą. Vanduo iš savo grežinio, praktiškai nekainuoja.
Norėčiau sužinoti, kokia yra teisinga baseino priežiūra? Kokia yra baseino priežiūros kaina?
Lauko baseine atsirado raudonos kirmėlaitės, kaip jas išnaikinti?
Įrengėme pirties apdailą (sienos, gultai) iš drebulės keliems ir po keliu mėn. naudojimo pajutome nemalonų kvapą (šlapimo). Iš senolių girdėjome, kad drebulė pirtyje skleidžia nemalonų kvapą, pirtis alyvuota. Kame problemos, ar senoliai buvo teisus...
Iš kokios medienos geriausia montuoti vidaus pirties grindis, kad jos ne taip greit nusimindžiotų ir neišsideformuotų nuo pirties drėgmės?
Tik ką iškastame tvenkinyje įrengta apie 100 kv.metrų ploto sekluma vaikams. Planuojame (kol neapsėmė vanduo) dugną ir pakrantę padengti smėlio sluoksniu. Kaip apsaugoti krantą bei dugną nuo vandens augalų ir smėlio slinkimo?
Norėjau pasiteirauti, ar lauko baseinui reikia statybos leidimo?
Reikalinga plėvelė tvenkiniams. Kokia kaina už m2? Kaip galima įsigyti?
Ar yra galimybė įsigyti lauko kubilą ar baseiną išsimokėtinai? Norėtume sužinoti gaminių kainas.
Kuo skiriasi stiklo pluošto kubilai nuo plastikinių kubilų? Kokie stiklo pluošto kubilų privalumai?
Koks putų betono blokų atsparumas vandeniui, šalčiui? Kokia pontoninio liepto, pastatyto iš putų betono blokų, kaina?
Kas kiek laiko būtina keisti vandenį mediniame kubile, jei kubilu naudojamasi ne itin dažnai?
Ar butu galima irengti turkiska pirti patalpoje, kurios matmenys 150 x 160 ir kiek tai galetu kainuoti?
Kas lemia baseinų kainas? Nuo kokių pasirinktų kriterijų priklauso baseinų kainos?
Kokie rūpinimosi lauko kubilais ypatumai yra žiemą? Kaip tinkamai eksploatuoti kubilą žiemą?
Kieme turime tvenkinį, kurio šlaitą plauna vanduo. Domina ką galėtumėte pasiūlyti? Kaip būtų galima sutvirtinti tvenkinio šlaitus?
Koks turi būti minimalus saugus atstumas tarp pirties krosnelės ir dailylentėmis kaltos sienos? Galbūt sienas tame kampe, kuriame stovės krosnelė, neverta kalti dailylentėmis, o geriau naudoti kokią kitą, karščiui atsparią, apdailos medžiagą? Pirties sienos iš OSB plokščių, pirtis bus garinė, tūris apie 18m³, atitinkamo galingumo krosnelė, kūrenama iš priepirčio.
Norėčiau sužinoti, kiek maždaug kainuotų apie 35 metrų ilgio lieptas.
Kiek kainuoja garinės pirties įranga? Pirtis maždaug 8-9 kvadratinių metrų.
Kur išpilti kubile panaudotą vandenį? Ar galima išpilti jį tiesiog ant pievelės ir pan.?
Domintų vieno pontono kaina lieptui.
Kokia yra kubilų iš stiklo pluošto priežiūra?
Noriu sužinoti kiek preliminariai kainuotų 40 m ilgio, 1 m pločio pontoninis lieptas su 2x2 m aikštele gale, medinė apdaila, turėklas? Kadangi ežeras yra Labanoro regioniniam parke, ar reikia tokiam lieptui leidimo?
Kokie yra baseinų tipai? Kaip pasirinkti baseiną?
Norėjau pasiteirauti, kiek maždaug kainuotų prieplaukos įrengimas 4 m ant 4 m?
Pas mane pirtyje stovi malkinis pečius, metalinis savos gamybos, dabar apdėtas akmenimis. Noriu paklausti ar ne daugiau šilumos būtų jei šonuose įdėti stiklo vatą apie 10 cm storio ir cinkuotą skardą, o viršuje akmenis nuo 5 iki 15 cm skersmens? Ir ar išvis galima dėti stiklo vatą? Dar mąstau apie vandens šildymą pirties pečiumi, gal kokį bakelį suvirinti ir prijungti prie esančio boilerio?
Norėjau gauti patarimą dėl medienos apsaugos priemonių pirtyje: garinėje, bei priešpirtyje. Žinoma norėtusi, kad sėdint pirtyje neskaudėtų galvos, norėtųsi natūralių produktų, pasirinkimas didelis, o kai reikia išsirinkti - sunku.
Koks kubilas geriau stiklo pluošto ar plastiko? Integruota krosnelė į kubilą ar pajungiama išorėje?
Kubilas leidžia vandenį, jau metai jo nenaudojame. Kaip sutaisyti, suklijuoti tarpus?
Norėčiau sužinoti kiek kainuotų lieptas 1,5m pločio ir 12m ilgio ir aikštelė 2,5 ant 5m.
Domimės baseino įrengimu. Kiek apytiksliai kainuotų plastikinis baseinas 6x3x1.6m?
Norėčiau sužinoti, kuo geriausia apšiltinti pirties lubas, kad šilma neišeitų lauk?
Ar gaminate plastikinius kubilus su išoriniu pečiumi? Kokie pečiaus galingumai? Ar būna medinė apdaila ir viduje kaip pvz mediniai suoliukai ir pan? Kokios kainos? Ar suteikiate garantiją, nes domiuosi eksportui.
Kokia darbų pradžia norint įsirengti pirtelę. Reikalinga 2 x 2,5 m. pirtelė.
Kokio dydžio lieptą galima statyti regioniniame parke?
Ar galima baseino vandenį šildyti grindinio šildymo sistema?
Kokį kubilą pasirinkti - plastikinį ar medinį? Planuoju įsigyti plastikinį kubilą, bet bijau, kad dėl šalčio jis gali skilti.
Kas lemia liepto pasirinkimą?
Kiek kainuoja medinė ofuro vonia? Ar ji pagaminta iš gryno medžio?
Ar reikia leidimo, norint užkasti tvenkinį savo sklype į kurį anksčiau subėgdavo kelių aplinkinių namų lietaus nuotekos?
Kaip prižiūrėti lauko baseiną ekologiškai - be chemijų ir ypač chloro? Kokia reikalinga įranga lauko baseinams?
Norime pirkti medinę pirtį-bačką, kūrenamą malkomis. Kokie būtų patarimai ją renkantis, į ką turėtume atkreipti dėmesį, kad ateityje nekiltų nenumatytų problemų?
Kaip prižiūrėti kubilą? Kokias priemones naudoti? Ar nesiveržia sakai panaudojus kubilą kurį laiką?
Kokia mediena yra naudojama lieptų statybai? Kokiais būdais ir medžiagomis mediena yra apdirbama?
Kokio tipo baseiną pasirinkti? Kokie yra kriterijai? Koks baseino tipas yra geriausias kainos ir kokybės atžvilgiu? Iš kokių medžiagų pagamintą baseiną vertėtų rinktis? Kokio dydžio baseiną rekomenduojate įsirengti?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto