Kuo tvirtinti tvenkinio šlaitus

Klausimas:
Kaip ir kuo sutvirtinti tvenkinio šlaitus, kad jie neslinktų į tvenkinį? Tvenkinio dydis - 4 arai.
Komentarai:
Šlaitus reiktų iškloti priešeroziniu erdviniu tinklu ir užpilti natūraliu plautu žvirgždu arba smulkios frakcijos skaldele. Geotekstilė, priešerozinis erdvinis tinklas ir žvirgždas saugos tvenkinio šlaitus nuo erozijos ilgus metus. Paprasta šlaitus apsodinti vandens augalais, tai taip pat ženkliai sąlygoja vandens skaidrumą.
Tvenkinio šlaitus galima tvirtinti tvirtinamąja medžiaga bei įvairaus dydžio akmenimis, stambesne, smulkesne skalda. Šlaitus taip pat sutvirtina pakrančių augalai.
Užsiregistravę
3506 specializuotų įmonių
Vi
+3706*****49
Vi******@***oo.com
Reikia sutvirtinti tvenkinio šlaitą Vilniuje. Tvenkinys privačiame sklype, be geotekstilės, natūralus. Pageidautina darbus kuo mažiau pakenkiant sutvarkytam gerbūviui.
Ko
0606***62
Ko******@***il.com
Laba diena. Domina spuntai, 2m ilgio. Ir reiktu 11m. Galit kazka pasiulyti? Ačiū.
ju
+370 (6**) *** 56
ju****@*********es.lt
Laba diena , Planuoju kasti ,kasu priešgaisrini tvenkini pagal reikalavimui reikia prieškaisrinio tvenkinio ir reikia ikloti geosintetine plėvele kad laikitusi vanduo . Objektas randasi nuo Vilniaus miesto 10 km. Šiuo metu yra plynas laukas žemės gruntas vien ,vien smėlis . nes už 2 kilomentu yra smėlio karjeras ir žinomas gruntas . Kvadratinio tvenkinio išmatavimai ; ilgis 20 metru plotis 15 metru tvenkinio gylis nuo nulinio taško ,žemės paviršiaus 4 metrai . Prašau dokite pasiulymą kokia būtų kaina su medžiagoms ir plovelės klojimu, darbais .
Da
0698***99
Da****************@***il.com
Šiemet iškastas prūdas, molingoje žemėje, atsirado nemažai dumblių, kaip padaryti, kad nedumblėtų tvenkinys?
la
+3705*****05
la****************@*ma.lt
Sklype, kuris nepriklauso jokioms saugomoms teritorijoms, tačiau yra melioruotos žemės ir melioracijos statinių apsaugos zonoje (VI skyrius, antrasis skirsnis), norima kasti 4 kūdras po 10 arų. Ar reikia leidimo, suderinimo ar kokio kito dokumento ?
ga
0676*****80
ga*************@***il.com
Sveiki, noriu kasti didesnę nei 10 arų kūdrą, žemė melioruota, kur kreiptis ir ar bus kokių trukdžių gauti leidimą, ar užtenka suderinti.
eg
0678***20
eg*********@***il.com
Sveiki, šalia namų yra įsiterpusios valstybinės žemės apie 6arus, kitaip sakant pelkė, įstatymiškai išsipirkt nėra galimybės kaip aiškina žemėtvarka, nes daugiau nei 4arai. Klausimas, kas būtų jeigu savavališkai išvalyčiau pelkę, iškasčiau tvenkinį?
Da
0628***66
Da*********@***il.com
Prūdas 10a, domina kaina su išlyginimu
si
0698***23
si*************@***il.com
Sveiki, ar galima kasti tvenkinį 1 hektaro pelkėje?
t.
t.***********@*****da.lt
Sveiki, Turėsime objektą ,,Kulpės tiltas'' Šiauliuose. Bus reikalingos plieninės sukalamos įlaidos. Dalinuosi technine specifikacija. Reikalinga nuomos kaina mėn. Taip pat domintų ir pirkimo kaina ? Jeigu nuoma orentacinis terminas nuo Liepos mė. galo iki Gruodžio mėn. galo.
Tvenkinių kasimas
Tvenkinių kasimas
2 atsiliepimai 100% rekomenduoja
250 €/vnt.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 447179 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3506
Iš viso buvo užduota 151588 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 20 specializuotų įmonių