Plastikinio kubilo įdėklo kaina

Klausimas:
Kokia plastikinio kubilo įdėklo 1.8 m kaina?
Komentarai:
Plastikiniai kubilai gali būti pagaminti iš dviejų medžiagų: PP (polipropileno) ir SA (Stiklo audinio).
Kalbant apie PP kubilus, tai yra jau daugybe metų išbandytas, patikrintas variantas. Kubilas yra gaminamas iš lauko poveikiui atsparios medžiagos, kuri net prie didelių šalčių yra atspari smūgiams, išlieka elastinga iki(-25-30). Kubilas tarnaus ilgai ir garantuotai. Tačiau, dabartiniais laikais šis kubilas jau yra šiek tiek atsibodęs, nes jau daugybe metų juos gaminame, o klientai pastoviai nori turėti kažką naujo.
Kalbant apie SA kubilus, tai yra pakankamai naujas, modernaus dizaino kubilas, pagamintas iš labai paslankios medžiagos, kuria galima išgauti įvairias formas. Kubilas dažniausiai būna pagamintas kaip"JACUZZI", su ergonomiškais suoliukais atsisėsti, apvaliu formų kampais ir pan. Labai patogu montuoti sistemas: ORO masažą; VANDENS masažą; LED apšvietimą. Tačiau, manau pats didžiausias minusas šio gaminio yra jo prastas atsparumas smūgiams. Jeigu numesite kažkokį aštrų ar sunkų daiktą, kubilą galima pažeisti, taip, jog kiaurai tekės vanduo.
Tik plastikinių kubilų įdėklų kainos yra:
PP 450 Eur + PVM
SA 480 Eur + PVM

P.s. abu variantai yra geri, ilgai tarnaujantys, pakankamai lengvos priežiūros.
Justas, UAB EDJUSTA
Plastikinio kubilo įdėklo kaina būrų apie 1100 Eur. Jei reikia tikslesnės kainos, reikalinga papildoma informacija: Koks miestas? Koks kubilas? Kokia įranga, kubilo aukštis, apšvietimas ir t.t.
Algirdas, OKVA, UAB
Stiklo pluošto įdėklas be dangčio - 737,00 €, su dangčiu - 905,00 €.
 
Sritis:
Sritis: