Mediniai kubilai

Rodomi įrašai 1-18 iš 18.
Kokie rūpinimosi lauko kubilais ypatumai yra žiemą? Kaip tinkamai eksploatuoti kubilą žiemą?
Kubilas leidžia vandenį, jau metai jo nenaudojame. Kaip sutaisyti, suklijuoti tarpus?
Kiek kainuoja medinė ofuro vonia? Ar ji pagaminta iš gryno medžio?
Kaip prižiūrėti kubilą? Kokias priemones naudoti? Ar nesiveržia sakai panaudojus kubilą kurį laiką?
Ar galima iš išorės nudažyti, impregnuoti lauko kubilą, nes jis patamsėjo ir neestetiškai atrodo.
Iki kokios temperatūros žiemą, galima naudotis mediniais kubilais? Galbūt kažkuri mediena yra atsparesnė už kitą, šiuo atveju?
Norime įsigyti medinį kubilą, bet kaip yra su vandens nuleidimu? Ar reikia rankiniu būdu išpylinėt, ar yra koks mechaninis prietaisėlis tam reikalui?
Ar įmanoma įsirengti medinį kubilą su vandens pašildymu? Kiek laiko užtrunka vandens pašildymo procesas? Esant žvarbiam rudens orui, labiau norėtųsi šiltesnio vandens po pirties.
Norėjau medinio kubilo iš maumedžio, bet po to išgirdau kad tai nelabai gera mediena. Iš kokio medžio pagamintas kubilas ilgaamžiškiausias?
Kaip išlaikyti gerą medinio kubilo būklę? Kokiom priemonėm ir kaip dažnai reikia jį prižiūrėti? Ar nebėga sakai iš medienos po kurio laiko?
Koks yra vidutinis medinio kubilo eksploatavimo laikotarpis? Ar jis priklauso labiau nuo naudojamos medienos, ar tiesiog nuo paties naudojimosi kubilu, dažnio?
Girdėjau, kad kubilo priežiūrai būtina naudot chemikalus (chlorą pvz.), - ar jis nepakenkia kubilo vidui? Juk jei medinis vidus, tai gal pamažu graužia medieną?
Kiek kainuoja vienvietis kubilas?
Koks yra vidutinis medinio kubilo eksploatavimo laikotarpis? Ar jis priklauso labiau nuo kubilui gaminti naudotos medienos, ar tiesiog nuo paties naudojimosi kubilu dažnumo?
Domina medinio kubilo be krosnelės kaina.
Ieškome medinio kubilo. Kiek kainuotų kubilas be krosnelės, mediena maumedis?
Kas įprastai sudaro medinio kubilo komplektaciją?
Maumedinis kubilas - ofuro vonia po 1 mėnesio brinkinimo (karštu vandeniu) vis tiek leidžia vandenį apačioje per sujungimus (vanduo bėga keliose vietose degtuko storumo srovele). Pjuvenos ir kavos tirščiai išbandyti, bet nepadeda. Kuo užsandarinti?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto